12V Автомобил радија, Стерео FM Радио со MP3 Аудио Плеер вграден Bluetooth функцијата handfree USB, SD MMC Автомобил Електронските Во Цртичка 1 DIN

12V Автомобил радија, Стерео FM Радио со MP3 Аудио Плеер вграден Bluetooth функцијата handfree USB, SD MMC Автомобил Електронските

DEN 979.68

Свеж

Во магацинот


2015 година НОВИ Поддршка Задна Камера,Автомобил Стерео MP5 MP4 Плеер 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB/SD/MMC/1 Din Во-Dash/Далечински Управувач 3310 R US$ 96.00 /парче
До 2015 Нов стил 12 V е радио за Автомобил помошен во,FM Радио, MP3 Аудио Плеер Поддржува Bluetooth Телефон со USB/SD MMC Пристаништето Во аудио-Цртичка 1 DIN US$ 78.00 /парче
3.6" инчен HD TFT екран е Радио за автомобил mp5,Поддршка rear view camera,USB,SD,помошен во,стерео,1 din во Цртичка автомобил аудио w/ далечински управувач US$ 98.00 /парче
Поддршка на Задните приказ,Камера Автомобил,Стерео MP5,MP4 Плеер 12 V Автомобил на Аудио Видео FM Предавателот USB,SD,MMC,1 Din Во Цртичка,W/ Далечински Управувач US$ 101.00 /парче
3.6" инчен HD TFT екран е радио за автомобил,Поддршка задна камера,USB, SD-помошен во стерео со далечински управувач,1 din во Цртичка автомобил аудио mp5 US$ 98.00 /парче
До 2015 нов стил е Радио за Автомобил Плеер,MP3,FM Приемник /USB/1 Din/далечински управувач/USB приклучок 12 V Автомобил Аудио Автоматски стерео 1 din,помошен во 1042a US$ 64.00 /парче
1 Din Во Цртичка,12 V Автомобил mp3,Стерео MP3 Плеер,автомобил Аудио,FM радио, диск/SD/MMC картичка/далечински Управувач,USB port,4x50 W излез,Автомобил играч US$ 64.00 /парче
3.6" инчен HD TFT екран е Радио за автомобил,Поддршка rear view camera,USB,SD,помошен во,стерео w/ далечински управувач,1 din во Цртичка автомобил аудио mp5 US$ 98.00 /парче

Име На Модел: 8278
Резолуција: црвена боја
Објектот Тежина: 0.6kg
Големина На Дисплеј: 2.5
OSD Language: Англиски
Објектот Големина: 178 mm (W) * 50MM (H) * 125 mm (D)
Радио Одговор Пропусен Опсег: 87.5-108 MHz
Напон: 12V
Сместување: Во Цртичка
Бренд Име: PolarLander
Од Моќ: 4*30w
Материјал Тип: Пластични
Специјални Функции: Bluetooth,Полнач,Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Радио Тјунер
поддршка формат: MMC картичка, MP3 плеер
is_customized: Yes

Додатоци на производи

2-Pack,Сонцето Нијанси за Автомобил Страна Заден Прозорец Sunshades Покрие Мрежа Стакло Shield Екран Внатрешни работи Стил Свеж Со попуст
12V Bluetooth е Радио за Автомобил Играч Стерео FM MP3 USB, SD-ПОМОШЕН Аудио Авто Електроника autoradio 1 DIN oto teypleri радио Свеж Со попуст
12V Bluetooth е Радио за Автомобил Играч Стерео FM MP3 USB, SD-ПОМОШЕН Аудио Авто Електроника autoradio 1 DIN oto teypleri радио

Канал : 4Излезна Моќност : 60 W x 4Фреквентен Опсег : 87.5108.0 MHzОтпорност : 4 ohmSNR : Повеќе од 60d BОсетливост : Помал

DEN 1029.00 1254.72
Автомобил Скок Стартер Преносни Автомобил 12V Батерија Полнач за Итни случаи Бустер Buster Почнувајќи Уред Дизел 4USB Моќ Банка Свеж Со попуст
EC5 да DC 5.5 мм x 2.1 mm 12V запалка приклучок за Моќ Приклучок Адаптер за автомобил бустер Скок стартер се поврзете со автомобил Свеж Со попуст
Автомобил Скок Стартер 600A Итен Почеток Уред 12V Моќност Банка Полесни Starer Автомобил Полнач За Автомобил Батеријата Бустер Свеж Со попуст
Podofo 2 din е радио за автомобил 7 HD Играч MP5 Екран на Допир за Дигитален Дисплеј Bluetooth Мултимедијални USB 2din Autoradio Свеж Со попуст
Podofo 2 din е радио за автомобил 7 HD Играч MP5 Екран на Допир за Дигитален Дисплеј Bluetooth Мултимедијални USB 2din Autoradio

(Rear View Camera Не Се Вклучени) 8.Видео репродукција : AVI, MP4, FLV, PMP, РМ, RMVB, MPG и други формати Тоа е вашиот најдобар

DEN 2250.00 2812.32
Топла 280Pcs/Број 8 Големини Шарени ЈП 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Автомобил Заврши Ракав Цевки Електрична Изолација Кабел Свеж Со попуст