3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено

3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот


Huawei батеријата пакет батерија huawei батеријата IMR Huawei Ni-Мз 3.6 V 1000m Ah зелена батеријата пакет
Оваа Батерија се користи најнова технологија за да ви овозможи најдолгиот полнење. Добиете повеќе од вашиот deviceby одржување на дополнителна батерија на страна.
Големина тежина : 70g Големина : Info тип : Li-Mn Дното : незаштитен Капацитет Типичен Капацитет : 1000m Ah Напон : 3.6 V Температура :
dishcarge температура опсег : -20°C—60°C
shcarge температура опсег : 0°C—45°C
складирање : 1 година : -20°C—25°C
3 месеци : -20°C—45°C
1 месец : -20°C—60°C
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка,Money bookers,,Western Union,Банкарски Трансфер,и други методи за плаќање,ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас за да ви помогнеме.
Испорака
1 : DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 работни денови .
2 : EMS : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 10 работни денови .
3 : Сингапур ,кина,hkpost,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 39work дена.
4 : време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака
Гаранција
6 месеци Гаранција.1 да 1upon предмети дефекти .
Повратни информации
Ако сте незадоволни со трансакцијата за било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши.
Ако не остави негативен или неутрален повратни информации ќе се откаже вашите права за поддршка во однос на било какви проблеми со нас и отворен себе за можно одмазднички негативни повратни информации.
Ве молиме да се избегнат одлуки на негативна повратна информација забелешки, контактирајте со нас на прво ако имате било какви проблеми!
Батеријата има 1000m Ah и 1500m Ah за вашиот изберете,pls остави белешка која треба,во спротивно ние испрати ramdomly.

wirless Модем Тип: LTE,WCDMA
Стил: Надворешни
Бренд Име: Huawei
Број На Модел На: HGB-2A10x3
Производи Статус: Акции
Пакет: No
Тип: Безжичната

Додатоци на производи

SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001 Свеж Со попуст
SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001

Тестирани за да се работи правилноПроизводи Статус : 9 во Нов, не е сосема нов Тестирани OK (ок).Тип : Безжич

DEN 334.00 351.84
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play Свеж Со попуст
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play

Се прошири Стабилна WiFi Покриеност на Секоја СобаСо безжична брзина до 300 Mbps, можете лесно да се прошири н

DEN 2963.00 3657.60
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен Свеж Со попуст
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен

НОВИ90 дена ГаранцијаОваа безжична картичка е тестирана во добра работна состојба пред испраќање.300 Mbps802

DEN 359.00 377.76
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер Свеж Со попуст
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер

Pls Забелешка : TLлинк имаат само Кинески Firmwareот,и ние имаме македонски превод интерфејс на рутер, тоа може

DEN 1074.00 1471.20
Висок квалитет на Мрежен Кабел Повлечи Crimper RJ45 RJ11 RJ12 RJ22 TL-N5684R Crimping Алатка Plier Crimper Свеж Со попуст
Висок квалитет на Мрежен Кабел Повлечи Crimper RJ45 RJ11 RJ12 RJ22 TL-N5684R Crimping Алатка Plier Crimper

Опис на производот Plier Алатка Мрежа Crimper RJ45 RJ11 НеRatchet Тип : Отстранување на затворен за заклучување за да �

DEN 638.00 671.52
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank Свеж
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank

Спецификација : 5200m Ah Литиум Полимер батерија Може да се користи како полнач за i Pad, i Phone, i Touch .., кога на Мо

DEN 1382.40
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win Свеж Со попуст
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win

Опис На Производот : Производот е 802.11 n USB Безжичен адаптер за користење на Realtek 8811au чипсет обезбедување м

DEN 608.00 715.68
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01 Свеж
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01

Ве молиме да направи плаќање, како е можно поскоро, така што ќе може да се добие објект од порано...

DEN 1828.80
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260 Свеж
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260

Опис на производот 802.11 ac, dualband, 2x2 WiFi плус Bluetooth адаптер, кој ви овозможува да се движи со брзина на живот с

DEN 911.52
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка Свеж
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка

802.11 b / g / n WIFI, Bluetooth NGFF Wi Fi + BT 4.0 Wlan Безжична КартичкаОпис : Состојба : НоваБренд : BroadcomМодел : BCM943142 YТип : 802.11

DEN 459.84
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер Свеж Со попуст
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер

Пред купување, ве молиме себе истрага ќе SIM фреквенција дали компатибилен со уредот фреквенција.ZTE MF80 жа�

DEN 2097.00 2304.00
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка Свеж Со попуст
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка

Безжична 600 Mbps USB wifi Адаптер AC600 2.4 GHz 5 GHz Wi Fi АнтенаPC Мини Компјутер Мрежна Картичка за Примачот Двојна Бен

DEN 360.00 506.40
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220 Свеж Со попуст
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Промена на Живот ќе се

DEN 904.00 1273.92