Бесплатен Превозот FUUBUU2217-3PCS Безбедност панталони / панталони / анти страна истекување физиолошки инконтиненција панталони /ABDL

Бесплатен Превозот FUUBUU2217-3PCS Безбедност панталони / панталони / анти страна истекување физиолошки инконтиненција панталони

DEN 1065.12

Свеж

Во магацинот


Кога ставање на ред, ве молиме оставете порака за да кажете ни големина и боја треба, така што ние можеме да брод на стоките во време!
Име : FUUBUU2217-3 PCS
БЕЛА СИНА, РОЗОВА СЕКОЈ ЕДЕН
Плус анти страна на истекување, анти страна истекување ефект е подобро!
ГОЛЕМИНА на : ( ве Молиме одберете ја големината според корисникот половината )
1, кога нарачате ве молиме да ни кажете големина што ви треба, така што можеме да ја испорача стоката на време, ви благодариме! 2, ако не е наведена боја, исто така, може да ни каже. Кога ставање на ред, ве молиме оставете порака за да кажете ни големина и боја треба, така што ние можеме да брод на стоките во време!
Материјал : Медицински Полимер Polyvinyl chlorid
Funktion : dicht, wasserdicht, mit der serviette
висока страна истекување доказ дизајн, можат подобро да се спречи страна на истекување, поголема безбедност.

Тип На Објект: Возрасни Пелена
Бренд Име: FUUBUU
Количина: 3
Големина: L
Број На Модел На: 2217-3PCS
Тежина: 0.45kg
Материјал: ПВЦ

Додатоци на производи

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси жена menses Женски гаќи хигиена Свеж Со попуст