Црна 1.5 1-1/2 38mm 45 Степен Лактот Силиконски Црева Цевка Турбо Доза За BMW e60 ЕП-SS45RS38

Црна 1.5 1-1/2 38mm 45 Степен Лактот Силиконски Црева Цевка Турбо Доза За BMW e60 ЕП-SS45RS38

DEN 154.08

Свеж

Во магацинот


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
EPMAN - EPMAN Црна 1.5" 1-1/2" 38mm 45 Степен Лактот Силиконски Црева Цевка Турбо Доза За BMW e60 ЕП-SS45 RS38
Име
Универзална 45 степен редуктор Силиконски Црева, Црн
Внатре Дијаметар
1.5 инчи или 38 mm
Дебелина на ѕид
4.55 mm, 4 ply армирано
Големина на толеранција
+/-0.5 mm
Пука Притисок
2 Mpa
Работен Притисок
0.3 Mpa (43.5 PSI) да 0.9 Mpa (130.5 PSI)
Работна Температура
-76°F (-60°C ) до +500°F (+260°C)
100% Вистински висок квалитет со Силиконска Црево
Ве молиме да се купи со доверба, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас,
100% задоволни услуги на клиентите загарантирани!
Апликација за Универзален
Основни замена, Обичај Турбо, Supercharger полнење
цевки се постави, обичај компресор, влезот за turbocharged
и supercharged автомобили, возила, бродови и сл.
Гаранција
1 година гаранција против производство на дефект.
Внимание
Ве молиме имајте на ум : Овој објект не е погоден за гориво или масло за пренос
Забелешка :
1, Друга боја треба М. К. П 10 PCS нагоре.
2, Прилагодени на брендот треба да плати дополнителни трошоци : 30 за едно лого .
3, Цевки надворешниот и внатрешниот боја не е исто М. К. П 10 PCS нагоре. Ние само го продаде стил и квалитет, Ние го продаде Orignal EPMAN Бренд.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Бренд Име: EPMAN
Тип На Објект: Turbo
Година: 1988-2010
Име На Модел: EP-SS45RS38
Зафатнина: 1.2-2.5 Т
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Должина: 00inch
Објектот Ширина: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Објектот Тежина: 0.3kg
Објектот Дијаметар: 00inch
Материјал Тип: силиконски црева
Специјални Функции: Универзална
Нема. на Цилиндри: Универзална
is_customized: Yes
МЕСТО НА ORIIGNAL: Тајван
Точка име : силиконски црева
Функција: внесувањето воздух
Првиот Клучен Збор : 45 СТЕПЕН НА СИЛИКОНСКИ ЦРЕВА
Дебелина: 4.55 mm, 4 ply армирано
Работен Притисок: 0.3 Mpa (43.5 PSI) да 0.9 Mpa (130.5 PSI)
боја: Црна со Виолетова
Состојба: Нови
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР: 45 Степен силикони доза црево

Додатоци на производи

LED светилка unsolder LCD светилка unsolder BGA чип загреете постојана температура на греење плоча греење плоча загреете станица Свеж Со попуст
Рачно изработени Накит Atolyestone Артилерија Алки WIith Водител на магнетски затворач Уникатен Хривнија Свеж Со попуст
Рачно изработени Накит Atolyestone Артилерија Алки WIith Водител на магнетски затворач Уникатен Хривнија

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18

DEN 590.00 719.52
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство

Woy Стакло Трговија Co., Ltd .Самостојна професионална продукција на Високо borosilicate производи од стакло.рачн

DEN 332.00 460.80
5PCS/МНОГУ PIC16F1937-I/P PIC16F1937 16F1937 НАТОПИ-40 НОВИ Свеж Со попуст
5PCS/МНОГУ PIC16F1937-I/P PIC16F1937 16F1937 НАТОПИ-40 НОВИ

Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција 1 Ве молиме да го потврдите прие

DEN 583.00 613.44
120pcs различно обоени Dupont Жица 40pin Машки да се Женски, 40pin Машки да се Машки, 40pin Женски Женски Breadboard Скокач Свеж
LZONE - 2.5 SUS 304 Нерѓосувачки Челик Издувните V Бенд Менгеме Прирабница за Полнење БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ Машки Женски Свеж Со попуст
Мотоцикл Пак Сигнал Опашка Светлина Кочница Престане да Работи Индикатор Интегрирани Сигнал LED Светла за Хонда GROM MSX125 Свеж Со попуст
Акрилик Торта Topper Вметнете Картичката Роденденска Торта Декорација Алатки За 2018 Дипломирањето Партија Материјали Свеж Со попуст
Папокот Тока - Моден папокот обетки Титаниум&челик Анти-алерген Бел копчето прстени Папокот Прстен Помине Тело Пирсинг Накит Свеж Со попуст
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b Свеж Со попуст
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b

Објектот Состојба целосно тестирани Сосема НовГаранција 3 месеци гаранцијаПакет Содржина : 1x Нов лапто

DEN 423.00 445.44
Жешка! Рачно изработени хематит ѓердан природни монистра синџир мешавина боја со кристал бисери на големо Камења, накит за жените Свеж Со попуст
beler за Харли Хонда, Јамаха Suzuki Мотоцикл 7 Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 33-45mm Загради Свеж
RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060 со маска Свеж Со попуст
RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060 со маска

2965589018559089 Можеби овие производи се во потрага за вас парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 600.00 1199.04
Моден Австриската Кристал Тиара Булчински Headdress Headpieces Домот Лист Свадба Кристал на Коса и Накит Додатоци Круна HF19 Свеж Со попуст
2017 најпопуларните креативни gadgets, кнедли модел кујнски прибор печење алатки рака малку кнедли артефакт Свеж Со попуст
2017 најпопуларните креативни gadgets, кнедли модел кујнски прибор печење алатки рака малку кнедли артефакт

Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски ЧевлиРакавици Партија се Облекуваат Brogu

DEN 61.00 95.52