Висока (Црвено) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-35KG/cm2 , 0-500PSI

Висока (Црвено) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-35KG/cm2 , 0-500PSI

DEN 452.64

Свеж

Во магацинот

Опис : Име на Производ : клима Уред Висок Притисок Мерач Материјал : Месинг, Метал, Пластика Навој Дијаметар : 10мм,1/8" Guage Притисок Опсег : 0-35 KG/cm2, 0-500 PSI
Превозот :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).
ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 3-5 дена
DHL превозот обично трае 4-7 работни дена
EMS превозот обично трае 5-15 работни дена
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .
Повратни информации :
Ви благодариме за вашата поддршка. Ве молиме одвојте 1 минута да го напушти 5 ѕвезда повратни информации за вашата нарачка. Било незадоволство ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти 1-3 ѕвезда повратни информации.
Враќање :
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.
Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашите плаќање
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 14 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе биде прифатен после 14 дена од датумот на купување.
Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ).

Тип На Објект: Air-conditioning Инсталација
Бренд Име: Gcfix
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Тип На Објект: Мерач
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
навој дијаметар: 10мм,1/8
Guage Притисок Опсег: 0-35KG/cm2, 0-500PS

Додатоци на производи

Висок Квалитет Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Tiida Livina Peugeot Citroen Рено 27150-ED70A 27150ED70A Свеж Со попуст
Висок Квалитет Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Tiida Livina Peugeot Citroen Рено 27150-ED70A 27150ED70A

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ на Производителот Дел Број : 27150ED70 A Осветленост Дел Број : 7701048390, 7701207718 Друг Де

DEN 527.00 554.88
2 Парчиња Мотоцикл Нерѓосувачки Кочница Banjo Гром M10 x 1.25 mm Свеж
2 Парчиња Мотоцикл Нерѓосувачки Кочница Banjo Гром M10 x 1.25 mm

Опис : Сосема Нов !Овој објект е за 2x M10 x 1.25 mm нерѓосувачки челик banjo завртки, погоден за многу мотоцикл appli

DEN 112.32
Компресор Моторни Отпорник Грејач Воздух Фан климатизација отпор За Nissan X-Trail T30 Maxima A33 27761-9W100 27761-2Y000 Свеж Со попуст
Компресор Моторни Отпорник Грејач Воздух Фан климатизација отпор За Nissan X-Trail T30 Maxima A33 27761-9W100 27761-2Y000

Дел Број : 277612 Y000 Терминал : 3 Пина Неутрален пакетот вклучува : Фан Мотор Отпор Грејач Fanh X 1 Состојба : нов

DEN 643.00 714.24
Автоматскиот Автомобил на Пренос Течност Ниво Мерка моторното Масло контролната шипка за Мерцедес за Бенц 722.6 140589152 1220mm Свеж Со попуст
Универзална A/C Кондензаторот Радијатор 14 x 23 x 32-милиметри за Инженеринг Возила Багер Камион Подесување Делови Свеж
12V 178dB Супер Висока Dual Tone Автомобил на Воздух Рог го Поставите Труба Тешки Воздушниот Компресор за Авто Мото Брод Камион Свеж Со попуст
CNC Мотоцикл 5mm 6mm Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка M6 Пролет Ореви За Харли Хонда Suzuki Јамаха Свеж
Бренд Нови AC Компресор Спојки Центар Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф V VI Passat Touran За Ауди А3 5N0820803A Свеж
Бренд Нови AC Компресор Спојки Центар Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф V VI Passat Touran За Ауди А3 5N0820803A

Параметарот : Компресор тип : AC КОМПРЕСОРМакара кол : mmОЕМ БР : Година : СИТЕПримена : За Ауди А3За "Шкода" Oct

DEN 432.00
Обтекател завртки целосна завртка колекции За ХОНДА CBR1000RR 04-05 CBR1000 RR CBR 1000RR CBR 1000 RR 04 05 2004 2005 Ореви Свеж
Обтекател завртки целосна завртка колекции За ХОНДА CBR1000RR 04-05 CBR1000 RR CBR 1000RR CBR 1000 RR 04 05 2004 2005 Ореви

FITMENT : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така

DEN 1487.52
Нови Пристигнување 12V / 24V 110-135db Супер Висока Тројно Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 12V / 24V 110-135db Супер Висока Тројно Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило

Карактеристики : 135db супер висока Ова воздух рог потребите на воздухот извор кој не е вклучено Погоден

DEN 925.00 1128.00
Бесплатен Превозот! НОВИОТ Автомобил-Стил, Грејач Моторни Компресор Отпорник за Опел Опел Corsa D Mk3 13248240 Грејач Фан Компресор Свеж Со попуст
2 парчиња Нови Пристигнување 12V 110db Полжав Стил Водоотпорен висок квалитет рог Брод Автомобил, Мотор Мотор Ван Камион Рог Свеж Со попуст
1 Пар 6.5 за Хонда/Договор/Граѓански Автомобил Стерео Звучник Заградата Носителот Мат Жица Подигнат Адаптер Свеж
LARBLL 6Pcs/Set Хром Тркала Гром & Заклучување Повлечи Орев За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба Passat Ауди 8D0601139F Свеж Со попуст
LARBLL 6Pcs/Set Хром Тркала Гром & Заклучување Повлечи Орев За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба Passat Ауди 8D0601139F

Состојба : 100% новиОЕМ БР : 8 D0601139 FВнатрешен Дијаметар : 17mmГолемина : 14mm X1.5Производителот Дел Број : 8 D0601139 F

DEN 721.00 767.52
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик M18x1.5 Издувните Заварување-На Нут За Ламбда Шеф Кислород O2 Сензор Свеж Со попуст
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик M18x1.5 Издувните Заварување-На Нут За Ламбда Шеф Кислород O2 Сензор

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

DEN 79.00 93.12
17 Инчен 12V / 24V 150dB Супер Висока Автомобил на Воздух Управувана Рог Еден Труба за Автомобилски Камион Брод Воз Lorry Свеж Со попуст
HB Универзална 8 Боја 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕР, DC Свеж Со попуст
HB Универзална 8 Боја 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕР, DC

HB Универзална Нео Хром 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕ

DEN 45.00 48.00
Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4-Труба Воз Воздух Рог Комплет Свеж Со попуст
Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4-Труба Воз Воздух Рог Комплет

Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4Труба Воз Воздух Рог Компл

DEN 1245.00 1728.48
100Pcs Средината на Ножот Осигурач Асортиман Автомобилство Автомобили Мотоцикл Возило Осигурувачи Комплет APM БАНКОМАТ 5A 7.5 Свеж Со попуст
1Set 10x 6mm Мотоцикл Обтекател Гром Орев Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка За Јамаха Пад на превозот Свеж Со попуст
1Set 10x 6mm Мотоцикл Обтекател Гром Орев Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка За Јамаха Пад на превозот

Универзална Одговара за Мотоцикл со Користење на M6 Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Колекции се достап

DEN 149.00 175.68
Универзална Супер Воздух рог гласно воз Рог Автомобил 64cm 150DB 12V/24V Хром Сирената Рогови Брод алармот се Огласува АВТОБУС Свеж Со попуст
1 Пар Автомобил Задна Врата Говорникот Адаптер Загради Плочи за Nissan За Nissan 350Z 2003-2009 Altima 1998-2014 Свеж Со попуст
1 Пар Автомобил Задна Врата Говорникот Адаптер Загради Плочи за Nissan За Nissan 350Z 2003-2009 Altima 1998-2014

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

DEN 155.00 204.00
2 парчиња Универзална Солидна 6.5 Инчи Beveled Автомобил Говорникот Spacer Адаптер Пластични Аудио Мат Автомобил Refitting Алатки Свеж Со попуст
Mayitr 24V DC Автомобил 4 Начин на Осигурувачот Блок Носителот Кутија Автомобилската Приколка Авто Коло Сечилото Fuse Кутија Свеж Со попуст