2017 НОВИ 14.5*9.5 CM HK Големи Помине Уметност Шаблони Слика Печат Плоча Scraper DIY полски Помине Уметност Manucure Алатки HK-09,бесплатен превозот

2017 НОВИ 14.5*9.5 CM HK Големи Помине Уметност Шаблони Слика Печат Плоча Scraper DIY полски Помине Уметност Manucure Алатки

DEN 120.96

Свеж

Во магацинот


2017 НОВИ 14.5*9.5 CM HK Големи Помине Уметност Шаблони Слика Печат Плоча Scraper DIY полски Помине Уметност Manucure Алатки HK-09,бесплатен превозот
тежина : 45g/еез
Материјал : нерѓосувачки челик
Мулти стилови за вашиот избор
Големина : прибл. 145*95mm(L x W)
Со производот за 11design
Употреба :
Отстранете ја заштитната сина филм од не ' рѓосувачки челик плочи пред употреба
1. Се применуваат база на грб или редовни лак на ноктите
2. Се применуваат на лак за да ја саканата слика во чинија
3. Scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна полски
4.Веднаш притиснете го stamper со нежно се тркала за движење за да ги собереш на дизајн. Сликата е префрлен на печат
5. Печатење на слика на вашите нокти со нежна возен движење. Сликата е префрлен на вашите нокти
6. Повторете горните чекори за сите на вашите нокти
7. По печат помине уметност, да се пријавите врвот решението за траен носат. Важни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број . 1.Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките within3-4 работен ден. 2.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Без Следење на Број за мали наредби (цел износ 3.Ако ви треба на следење на број,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух 4.Пошта"и плати дополнителни превозот цена. 5.Ако вашата цел добивање потврда време е наскоро истекува,но сеуште havenot 6.примена на пратката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. ако не добиете предмети по превозот време, ние може да се препратат на стоки за вас повторно, или ни даде вашата Paypal сметка, ние ќе рефундирање на парите на вашиот Paypal !! ние не прифаќаме било спор !!!

Тип На Објект: Дефиниција
Шаблон Тип: Печат
Тежина: 45g
Количина: 4576767
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: 14.5*9.5cm
Број На Модел На: HK01-HK11
Име: Помине Уметност Слика Печат Образец Плочи
Производот: Дефиниција Плочи
Објектот: Ноктите Печат Образец Плочи
детали: Помине Уметност Слика Образец Плочи
Стил: Слика Печат Образец Плочи
ОЕМ: Yes
Тип: Помине Уметност Слика Печат Образец Плочи
Материјали: Нерѓосувачки Челик
Големина: Големина
Тежина: 45g

Додатоци на производи

За 1000pcs Помине Уметност Метал Тенко Парче Налепница Љубов Серија Декорација DIY Помине Уметност на Високо Квалитетни Украси Свеж Со попуст
3ММ на Големината на Цврсти Бели Бои Точка Растворувач отпорни круг форми сјај за нокти гел лак Други уметност Декорација Свеж Со попуст
1 Парче Јапонија Стил Срцето Пердув Пеперутка Вода Трансфер Decal Цртан филм Помине Уметност Налепница DIY Помине Декорација Свеж Со попуст
Најновите Помине Уметност Фолија Налепница За 800-1100pcs Помине Уметност Метал Decals Снегулка Серија Метален Налепница Декорација Свеж Со попуст
0.1 MM 004 ГОЛЕМИНА Сребрена Боја Сјајна Нокти Сјајот во Прав Свеж Со попуст
0.1 MM 004 ГОЛЕМИНА Сребрена Боја Сјајна Нокти Сјајот во Прав

Сребрена Боја Сјајна Нокти Сјајот Во ПравОписи : Точка Бр : B0100 Сјајот Големина : 0.1 mm (1 / 256 004)Сјајот Боја :

DEN 479.00 479.04
година Нови Нокти deconations,Нокти компјутер декоративни пеперутка љубов злато метал печ 120pcs turntabl ,6mm тркала помине Свеж Со попуст
Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs Свеж Со попуст
Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количи

DEN 278.00 278.40
Злато Сребро Помине Сјајот Огледало Снегулки Лента Метална Жица Линија 3D Помине Уметност Декорација DIY Ноктите Sequins Декорации Свеж Со попуст
3D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла Продажба Свеж Со попуст
3D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла Продажба

3 D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла ПродажбаИнс

DEN 122.00 143.52
ZKO 1 Шише Нови Пристигнување 3d Sequin Ласерски Камелеон Мешани Бои Помине Сјајот Paillettes Блескави Сирена DIY Нокти Налепница Свеж Со попуст
20pcs Нови Злато Сребро Алуминиум Кристал Месечината Форма Дизајн на Ноктите Додатоци Studs DIY 3d Помине Накит Нокти Алатки Свеж Со попуст
2018 Нова 3D Злато Сребро Помине Сјајот во Прав Свила Мрачно Линии Sequins Хром Помине Огледало во Прав Алуминиумска Фолија Свеж Со попуст
година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит. Свеж Со попуст
година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит.

Опис2016 година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит.Каракт

DEN 78.00 95.52
6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси За Нова Мода Свеж Со попуст
6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси За Нова Мода

Спецификации : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Лесен за користење и

DEN 29.00 44.64
Нови 50 КОМПЈУТЕРИ Прстен Природна Боја Лажни Помине Уметност Алатки за полски Екранот Пракса Совети Свеж
Нови 50 КОМПЈУТЕРИ Прстен Природна Боја Лажни Помине Уметност Алатки за полски Екранот Пракса Совети

100% Сосема Нов во трговијата на мало пакет50 компјутери Naturalcolor помине уметност пракса екранотДоаѓа со 50 п

DEN 65.76
KADS Нови 50pcs/set Помине Уметност Трансфер Налепница Прилично Шармантен Лозата&Пердув Слика за Убавина Помине Уметност Decal Свеж Со попуст
TCH609 0.2 ММ Големина 008 Колега сино-црните Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација Свеж Со попуст
ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ВОДА НАЛЕПНИЦА DECAL ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ЦВЕТ X ЗРАЦИ ТРАНСПАРЕНТЕН ЛОЗАТА ЛИСТ ГРАНКА ЗЕЛЕНА ЖОЛТА RU511-516 Свеж Со попуст
KADS Топла Продажба 36pcs/set 3D Помине Уметност Вода Decals Убави Цвеќиња Помине Трансфер Налепници Помине Уметност Декорација Свеж Со попуст
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА СЛАДОЛЕД POPSICLE ЧАДОР ЛАК ВРАТОВРСКА ЦРНА ФРАНЦУСКИ Свеж Со попуст
година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит. Свеж Со попуст
година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит.

Опис2016 година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит.Кара

DEN 78.00 95.52