NAIERDI 5Set/Многу Кујната Кабинет Фаќа Вратата Стоп Фиока Мека Тивка Поблиску Амортизерите Buffers Со Завртки За оков за Мебел

NAIERDI 5Set/Многу Кујната Кабинет Фаќа Вратата Стоп Фиока Мека Тивка Поблиску Амортизерите Buffers Со Завртки За оков за Мебел

15 %

DEN 113.00

DEN 132.96

Свеж

Во магацинот


Опис Карактеристики : 100% NAIERDI Бренд и висок квалитет. Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата. Идеален за кујни и бањи. Исто така, може да се користи за повеќето само-затворање фиоки. Заштитете го вашиот врати од треснувајќи. Да се намали бучавата кога ќе ја затворите вратата и фиоките. Многу лесно да се инсталира. 2 монтажа завртки вклучени секој еден од нив. Материјал : ABS. Големина : 6.5 см x 4.6 см - 2.56 инчен x 1.81 инч. Боја : како на сл Пакет се Вклучени : 5x Вратата Амортизерите Бафер 10 x Завртки

Тип: Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Бренд Име: NAIERDI
Број На Модел На: 5xNED-6723
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Погоден за: Кабинетот Дрво Вратата Итн
Тип: Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Големина: 6.5cm x 4.6cm - 2.56inch x 1.81inch.
боја: Бели / Сиви
Материјал: ABS

Додатоци на производи

20pcs/многу 27mm Круна Акрилик Мебел Копчиња Транспарентен Кристал Фиока Вади за Детска Соба Кабинет Гардероба Салон се Справи Свеж Со попуст
10 Компјутери Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока оков за Мебел Антички Месинг Школка Повлече Свеж Со попуст
40 Антички Месинг Накит Кутија Зглоб Мали Зглоб 22x30mm со Завртки Свеж
40 Антички Месинг Накит Кутија Зглоб Мали Зглоб 22x30mm со Завртки

40 Парчиња Накит Кутија Зглоб Доаѓаат Со Завртки.Боја : Антички месинг позлатенМатеријал : ЖелезоГолемин

DEN 699.84
10PCS KAK Мини Бронза Злато Зглоб Плоштадот Антички Вратата Шарки За Дрвени Кабинет Фиока Накит Кутија оков за Мебел Свеж Со попуст
1Pc Мебел се Справи со Кабинетот, Копчиња и Рачки Вратата копчиња Фиока Плакарот Шкафот Кујна се Повлече Справи со фитинзи за Свеж Со попуст
Кабинет Вратата Шарки 2 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Задник Зглоб Свеж
Кабинет Вратата Шарки 2 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Задник Зглоб

Спецификација : Име : Нерѓосувачки Челик Зглоб Тежина : 23g Боја : Сребрена Тон Материјал : 304 од не ' Рѓосува

DEN 671.52
10PCS Кујната Кабинет се Справува со Копчиња Мебел се Справи со Кујна Шкафот Гардероба Кабинет Фиока Повлече Дупка Растојание Свеж Со попуст
1pc Кабинет Вратата Фиоки Фрижидер Тоалет Безбедност Пластични Заклучување За Дете Дете Бебе безбедност Свеж Со попуст
1pc Кабинет Вратата Фиоки Фрижидер Тоалет Безбедност Пластични Заклучување За Дете Дете Бебе безбедност

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за бебиња од 6 месеци6 години.Не треба да се вежба

DEN 40.00 53.76
Европа vinatge слонова коска бела голема врата на врата се справи со бело злато чаша дрвена врата се повлече справи со Врвен Свеж Со попуст
KAK 5Set/Многу Сиво Бела Кујната Кабинет Вратата Стоп Фиока Нежно Тивко се Затвори Поблиску Амортизерите Бафер Кабинет Фаќа Свеж Со попуст
1Pc Мебел се Справува со Гардероба Вратата Повлечете Фиока се Справи со Кујна Шкафот се Справи со Кабинетот, Копчиња и Рачки Свеж Со попуст
1x Кол 100mm Модерна Капка Прстен Круг се Справува со Цинк Легура Вратата Стол Софи се Справува Повлекува Кабинет Фиока Повлече Свеж Со попуст
Керамички Зголеми Цвет Knob,Декоративен Мебел Knob, Флорални Салон Фиока рачка, Бирото се Справи со Гардероба Вратата се Повлече Свеж Со попуст
2 парчиња Мебел Зглоб Троседот Мебел Конектор Snap за Мебел Дома Пресек Троседот Конектори Свеж Со попуст
2 парчиња Мебел Зглоб Троседот Мебел Конектор Snap за Мебел Дома Пресек Троседот Конектори

HG0013191Спецификација : Бренд новиБоја : сребренаГолемина : како слика покажуваПовршински Третман : Electroplate

DEN 239.00 397.44
Цвет Птици Фиока Копчиња Гроздобер Стил Копчиња Бакар Sliver Бронза Селски Funiture Животинско Вратата На Кабинетот Се Справува Свеж Со попуст
12pcs 20x17mm Мини Пеперутка Шарки Накит за Подарок Вино Кутија Дрво куклена куќа Вратата Зглоб Кабинет Фиока Накит Кутија DIY Свеж Со попуст
192mm мода делукс сребро злато кристал мебел рачки 128mm 160mm 96mm кристално стакло салон победи кабинет цврсти рачки Свеж
Едно Парче Едноставен Стил Керамички Вратата Копчиња Кујната Кабинет Фиока Гардероба оков за Мебел Повлече Справи & Knob 38mm Свеж Со попуст
10 Set/Многу Сива Кујната Кабинет Вратата Фиока Нежно Тивко Се Затвори Поблиску Амортизерите Buffers + Завртки Свеж Со попуст
10 Set/Многу Сива Кујната Кабинет Вратата Фиока Нежно Тивко Се Затвори Поблиску Амортизерите Buffers + Завртки

Опис : Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата Ид

DEN 190.00 226.56
KAK Гроздобер Антички Жолта Бронза Кабинет се Справува со Европски Стил Фиока Копчиња Шкафот Гардероба Рачки на вратите Мебел Свеж Со попуст
NAIERDI 5pcs Ретро Бронза на Ѕвонење се Справува со Фиока Кабинет Биро Вратата Накит Кутија Повлекува Справи со Гардероба Копчиња Свеж Со попуст
100N/10kg Вратата Лифт Пневматски Поддршка Хидраулични Гас Пролет Престој на Кујната Кабинет Трајни Висок Квалитет 2 парчиња Свеж Со попуст