YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина

YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина

24 %

DEN 361.00

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот


Производ параметри : Име на Производ : LED Ѕид Светилка моќ : 2 W/4 W/6 W/8 W Извор на Светлина : Epistar LED Чипови, Висока Моќност LED Емитуваат боја : Ладна Бела / Топло Бела Боја температура : Топло Бела 3000-3500 K (Беж) Ладно Бела 6000-6500 K (Бела) Излез Прозрачна : 90-100lm/W Влезен напон : AC100-265 V 50/60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver Зрак агол : 60 Степен животен век : >30.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS
.

Температура На Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект: Ѕидни Светилки
Стил: Модерна
Сенка Ветер: До & Долу
Број на извори на светлина: 6
Гаранција: 2 години
Број На Модел На: YooE-WF-003-F-H01
сертификација: CE,RoHS,CCC
Напон: 90-260V
Бренд Име: YooE
Сенка Тип: Чисто Стакло
Техника: обложено
Тело Материјал: Алуминиум
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Примена: Кревет Во Соба
Карактеристики: LED
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Осветлување Област: 3-метри 5square
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Материјал: Алуминиум
Боја На Каросеријата: Светло Сива
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
моќност: 6W

Додатоци на производи

Ретро Американски огледало пред светилка растеглив бања светлина хотел бар ресторан шминка светлина бронза Свеж Со попуст
Ретро Американски огледало пред светилка растеглив бања светлина хотел бар ресторан шминка светлина бронза

1, во Светот Превозот, Капка Превозот на Располагање (Освен некои земји или посебно место);2, Испорака Мет

DEN 1932.00 3167.04
Horsten Креативни Модерната LED Табела Светилка Уметност Декорација Едноставна Маса Маса Светло во Спалната соба Ноќни Ламби Свеж Со попуст
Златни сребрени црни алуминиумски огледало пред светлината led бања светилка за на доградба на акрилни ѕид кабинет sconce 110V Свеж Со попуст
Топла Далечински Управувач USB Полнење LED Ноќ Светлина Топол Воздух Балон Батерија Ѕид Светилка Лустерот Светла Деца Бебето Свеж Со попуст
Креативни Изгрејсонце Аларм Дигитален LED Време Дисплеј Утро се Будам Аларм Часовниците Ноќ Светлина Десктоп Покрај Светилка Свеж Со попуст
Сензор за движење LED Ноќ Светлина ПИР Магнетно Коло ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Ѕид Светилка Светлина налепница Со 3AAA Батеријата Свеж Со попуст
Модерната LED Ѕид Светилка За Бања Спалната соба 12W Ѕид Sconce Бела Затворен Осветлување Светилка глобална напојување за AC100-265V Свеж Со попуст
Umeiluce Бесплатен Превозот LED Ѕид Светилка Ѕид Sconces Дизајнер Осветлување Правоаголник Алуминиум Живеење Кревет Соба по Свеж Со попуст
RAYWAY LED Par56 крушка Светилка 54W 12V AC par 56 LED светилка базен осветлување RGB IP68 ПРЕДВОДЕНА подводни светлината Езерцето Свеж Со попуст
12VAC IP68 базен/СПА par56 ѕид монтирани Нерѓосувачки челик 300мм 19W/27W/32W ,Базен светлина ,120degree лер подводни светилки Свеж Со попуст
12VAC IP68 базен/СПА par56 ѕид монтирани Нерѓосувачки челик 300мм 19W/27W/32W ,Базен светлина ,120degree лер подводни светилки

Вториот дел : LED светла од брзо да се забави обратна, време е за 30 ГОДИНИ За RGB : Далечински Контролер, Авто

DEN 3835.00 3835.20
3D Ноќта Светлина Волкот 7 Бои Менување на Led Светилки Led Ноќ Светлина Свеж Со попуст
3D Ноќта Светлина Волкот 7 Бои Менување на Led Светилки Led Ноќ Светлина

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

DEN 803.00 1146.72
20w LED Базен Светлина Подводни Водоотпорен IP65 Пејзаж Ламба Топла/Ладна Бела rgb AC/DC 12V 900LM Свеж Со попуст
20w LED Базен Светлина Подводни Водоотпорен IP65 Пејзаж Ламба Топла/Ладна Бела rgb AC/DC 12V 900LM

Вовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба Тоа е LED сијалица д

DEN 811.00 811.20
5V Smart Кампови LED Ноќ Светлата Отворено Шатори Осветлување Батеријата Oprated Спалната соба Рака Табела Светилка Детска Соба Свеж Со попуст