6 КОМПЈУТЕРИ Хром Гитара String Монтажа Ferrules Черупка Сет

6 КОМПЈУТЕРИ Хром Гитара String Монтажа Ferrules Черупка Сет

31 %

DEN 34.00

DEN 49.44

Свеж

Во магацинот


Опис :
Овие предмети се компатибилни за постојните гитари или нови проекти. Тие се всушност се вклопат за повеќето гитара тела. Сепак треба да се провери точниот големина што ви е потребно пред купување. Помали дупка со дијаметар : 3 мм (приближно) Поголема дупка со дијаметар : 5 мм (приближно) Боја : Хром Материјал : легури од Цинк
Пакет : String Монтажа Ferrules X 6pcs

Бренд Име: Татковина
Број На Модел На: 21546
Тип: String Монтажа Ferrules

Додатоци на производи

SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Топла Зелена Ден доведе гитара зема модел на Гитара Додатоци Свеж Со попуст
Musiclily Повеќе Боја Tremolo Гитара Мост Saddles за Фендер Strat Stratocaster Теле Telecaster Електрична Гитара (Пакување од Свеж Со попуст
Musiclily Повеќе Боја Tremolo Гитара Мост Saddles за Фендер Strat Stratocaster Теле Telecaster Електрична Гитара (Пакување од

Функција Одговара за електрична гитара, доаѓаат со сите делови Материјал : Метални легури Целосна едини

DEN 260.00 260.16
TONGLING Нова Вештачка Кожа Водоотпорен Виолина Случај w/ Hygrometer High-end Виолина Случај за 4/4 Виолина Виолина Свеж Со попуст
TONGLING Нова Вештачка Кожа Водоотпорен Виолина Случај w/ Hygrometer High-end Виолина Случај за 4/4 Виолина Виолина

Карактеристики : Точка точно како на слика шоу, ве Молиме да се увери дека нашиот производ е вистински и

DEN 3312.00 5520.00
Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет Свеж
Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет

100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Економск

DEN 358.08
Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна Лента Свеж Со попуст
Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна Лента

Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна ЛентаБакарна Фолија Лента Бакарна Фолија Попр

DEN 136.00 186.72
Брод Влез Излез Џек Плоча Приклучок за Фендер Strat Гитара Замена на Делови Свеж Со попуст
Брод Влез Излез Џек Плоча Приклучок за Фендер Strat Гитара Замена на Делови

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој текст излез брод стил џек е одговара за електрична гитара, т

DEN 63.00 79.20
Ергономски Дизајн Електричен Бас Гитара Стрингови Scrubber Бришење Чистење Одржување Грижа Почиста Гитара Жичени Инструменти Свеж Со попуст
6Pcs/SET 2018 Гитара Жици Orphee-RX TX Серија Никел Позлатен Челик Гитара Жици за Електрични Гитари Оригинални Мало Пакет Свеж Со попуст
60pcs Алис Гитара Зема Puas Мулти Мат ABS Обичај Guitarra Слики Plectrum Додатоци Гитарист Музички Инструмент Guitarpicks Свеж Со попуст
60pcs Алис Гитара Зема Puas Мулти Мат ABS Обичај Guitarra Слики Plectrum Додатоци Гитарист Музички Инструмент Guitarpicks

Зема Функција : Материјал : Направен од одлични квалитетна ABS пластика, лесна тежина, е исклучително издр

DEN 136.00 143.52
1set [2 парчиња ]Рамо ремени за виолина случај/ виола случај/ виолончело случај/ 92cm 19 Ремени Полна Големина Виолина Додатоци Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р

6 Pcs / Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3 L+3РОпис :

DEN 365.00 536.64
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

DEN 81.00 135.36
Нова 6 компјутери Сет на 6R Tuning Keys Gotoh Стил Хром МИНИ Приемници,Гитара делови Свеж
Нова 6 компјутери Сет на 6R Tuning Keys Gotoh Стил Хром МИНИ Приемници,Гитара делови

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Сет од 6 Hiigh квалитет Хром

DEN 743.52
Zebrawood Гитара Глава Убава Zebrano Главата Дрво Цврсто Дрво рачно изработени Материјал Гитара Додатоци 200*90*0.55 мм Свеж Со попуст