3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE ROSH 85-265V IP44

3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE

22 %

DEN 261.00

DEN 335.04

Свеж

Во магацинот


тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(2700-3200 K)чиста бела(4000-4500k)студено бело(6000-6700k)
Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30/45/60 степен Осветленоста деградација : 3%-5%/kh Производи се компактни на алуминиумски материјал. Супериорен термички перформанси, висока применливост Enviromental пријателски Надворешни постојан струја возачот, стабилни перформанси. Примена : Накит контра осветлување Комерцијални осветлување на Екранот случај акцент на Уметнички дела осветлување Ресторан ,хотел, канцеларија, болница
1. Сите светлина вклучуваат моќ возачот
2 . ако нарачате повеќе од 30pcs,можете да добиете попуст, но ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: Non Dimmable 3W, Dimmable 3W, Non Dimmable 5W, Dimmable 5W, Non Dimmable 7W, Dimmable 7W, Non Dimmable 9W, Dimmable 9W, Non Dimmable 12W, Dimmable 12W, Non Dimmable 15W, Dimmable 15W
сертификација: CE,RoHS,CCC
Напон: 90-260V
Моќ Толеранција: 2%
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Бренд Име: LEDACE
Број На Модел На: ТОП ТД-3
Гаранција: 2years
Е dimmable: No
Материјал: Алуминиум
Извор На Светлина: заштеда на енергија
Боја На Каросеријата: Бела
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Тип На Објект: Downlights
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Употреба: Индустриски
База Тип: Оптоварување

Додатоци на производи

Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе

DEN 131.00 177.12
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27 Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27

GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E

DEN 1067.00 1641.60
Луксузна Кристал Лустерот Светлина Тела Добар Квалитет Lustres Суспензија Lampara де techo Трпезариска соба Дневна соба Осветлување Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
Пост Модерна Жител Злато Led Три Pendant Светлина Foyer Led Триаголник Виси Светлина Прилагодливи Led Суспензија Светилка Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот

Големина на : A : Дијаметар 7cm Висина 9cm Б : Дијаметар 8cm Висина 10cmC : Дијаметар 5cm Висина 10cmОпис : Pendant Светла (

DEN 842.00 936.00
Модерната Нордиските LED чисто Стакло Свет Круг Топката Огледало Pendant Светла Виси Осветлување за трпезарија Ресторан Hanglamp Свеж Со попуст