Европски Стил Секси Транспарентен Платформи Кристал Жените Флуоресцентни Сандали 15cm Висока Тенки Потпетици Ноќен Клуб Партија Чевли 34-44

Европски Стил Секси Транспарентен Платформи Кристал Жените Флуоресцентни Сандали 15cm Висока Тенки Потпетици Ноќен Клуб Партија

10 %

DEN 2116.00

DEN 2351.52

Свеж

Во магацинот

Производ детали
бои : Розова/Портокал/Зелен
Пета Висина : 15cm
Platfom Висина : 5cm
НИ Големина : US4-10
ЕУР Големина : 35-41

Чевли Големина: 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Обвивка Материјал: PU
Стил: Моден
Бренд Име: TIMETANG
Повод: Партија
Горниот Материјал: ПВЦ
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип: Тенки Потпетици
Платформа Висина: 3-5cm
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал: PU
Со Платформи: Yes
Затворање Тип: Тока Рака
Outsole Материјал: Гума
Сандала Тип: Основни
Пета Висина: Висока (3 и нагоре)
Декорација: Обична

Додатоци на производи

MORAZORA Национален стил летни чевли СТП платформа сандали жените чевли кристал бохемија мода чевли големи димензии 35-42 Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Симпатична Миленичиња Мачка Тексас Печатени Жените Сандали мала Тежина се Лизга-на Лето Плажа Вода Чевли Женски Свеж Со попуст
10cm 8cm Црни високи потпетици сандали жените летни чевли жена сандали Отвори пети Цврст Капак Тенка Пета Свадба Плус големина Свеж Со попуст
ASUMER црна, розова бела ѕиркаат пети тока мода лето дами чевли супер висока пром чевли платформа жените високи потпетици сандали Свеж Со попуст
TIMETANG Лето нова мајка Кожени сандали големи димензии мека soled Стил жена сандали секојдневен удобно баба рамни сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 =

DEN 780.00 1180.80
Секси Отвори Пети Крст На Рака Платформа Високи Потпетици Сандали Мода Глуждот Рака Оптоварување Гладијатор Сандали Дами Лето Свеж Со попуст
SGSGESVIER Жените Сандали Секси Дебели Висока Пета Патент кожа Отвори Пети Ѕиркаат Прсти Сладост Свадба Сандали Чевли Големина Свеж Со попуст
Careaymade-Фолк стилот Раководител слој cowhide чиста рачно изработени Врежан чевли,на ретро уметност mori девојка чевли,Жените Свеж Со попуст
TIMETANG Рамни Сандали Т-рака Моден Тренд Сандали Бохемија Националните Рамно Стапало Beaded Женски чевли продажба жените чевли Свеж Со попуст
Жените вистинска кожа оксфорд сандали чевли 5cm дебелина дизајнер гроздобер Високи потпетици сандали круг пети рачно изработени Свеж Со попуст
Нови пештера е гроздобер жените сандали во 2017 Оптоварување потпетици и рачно изработени чевли за вистинска кожа Летни Чевли Свеж Со попуст
Бренд Розова Дланки Жените Летен Зимски Чевли на Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Жените Глуждот Чизми Кристал Дијамант Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Мода Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Бели Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
AIYKAZYSDL Жените Ултра Многу Висока Пета Пумпи Ѕиркаат Пети Платформа Дебели Блок Пета Глуждот Рака Тока Faux Кожа/Стадото Свеж Со попуст
NIKOVE 2018 Жените Чевли Плоштадот Висока Пета Лето Ѕиркаат Пети Жена Сандали Вистински Кожени Сандали Гладијатор Чевли Големина Свеж Со попуст
MORAZORA голема големина 34-43 жените мода високи потпетици сандали лето секси чипка свадба чевли Солидна боја свадба чевли Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Убаво Мулти Бои Чевли Жена Свеж Со попуст
Вистинска кожа голема жена чевли НАС големина 9.5 дизајнер гроздобер Сандали круг пети рачно изработени сребрени златни 2017 Свеж Со попуст