црна СТП кожа + ПВЦ пластика мени книга маска, 3-укината папка за исполнување на ресторанот на хотелот

црна СТП кожа + ПВЦ пластика мени книга маска, 3-укината папка за исполнување на ресторанот на хотелот

DEN 1347.84

Свеж

Во магацинот


Еден stitched рамка направена од СТП кожа
За menu (мени) големина : A4 : 297mm L x W 210mm
златна или сребрена агол protecter ќе бидат испратени ramdomly .
Испрати црна мени капак.
Кога клиентот треба црвена или друга боја СТП кожа за рамка , што е океј. само нас контакт пред цел.
Двојно шевови
Тоа не е се спротивстави на гребење, што може да се рбет кога е во употреба.
На руски, од страна на Кина Регистрирани Воздух Парцела. 17-30days.
За други оецд, може да се изречни или да може со Воздух Парцела. тоа е следење на број.
1 лист пластика menu (мени) опфаќа :
2 лист пластика menu (мени) опфаќа :
Имајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Забелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да го плати.
Плаќање
1.Сите плаќање е заштитена од Сигурна Исплата .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време. Ние ќе организира испорача како ќе добиеме вашата уплата порака.
2.Уплатата е само ослободен по стоките се испорачани.Ве молиме не грижете се, за да ги купат.
3,Повеќе со цел, повеќе конкурентна цена.
Превозот И Предавање
Ние, главно, се користи Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух mail/DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.
Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух мај трае околу 7-30 дена(или повеќе) во вообичаените;
DHL/UPS/ФЕДЕКС трае околу 3-7 дена во вообичаените; ЕМС трае околу 7-15 дена во вообичаеното.
Царинските надоместоци & Осигурување
Во повеќето време, купувачот neednt да се плати било царински. Добро ја прогласи како подарок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник е строга. Ние не сме одговорни за било царинска такса,
Ве молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати
царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Купувачи се
одговорни за било каква осигурување. Ве молиме контактирајте со нас однапред, ако треба.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот,и да се врати точка мора да биде во тоа
оригинална состојба, купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или неточно
испраќаат предмети.
Повратни информации
1.Ако имате било какви информации, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress со вашето име / aliexpress ID & item
број пред цел.
2.Како одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме да комуницирам со нас пред
ви се случува да ни остави неутрален / neg. повратни информации.

боја: црна рамка
Материјал: ПВЦ
Обликот: Папка
Големина: 31cm x 24cm
Број На Модел На: мени-1
Тип: Презентација Папка
Тип: мени книга маска
боја: Транспарентна
Користат За: menu (мени) и пијат листа презентација

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА Врзивно Врзивно мултифункционален комплет A5 A6 A7 B7 оваа суштинска додаток 6 дупка лабава-лист хартија, кеси Свеж Со попуст
A5A6 Пвц Презентација Врзивно Папка Патент Добие Торба Концизен Излет е Спирала Поднесување Производи за Држачот на Чантата Свеж Со попуст
12pcs/set А4 Извештај Пластични Лизгачки Бар Покрие Лента Датотека Папка Носителот Јасно Свеж
12pcs/set А4 Извештај Пластични Лизгачки Бар Покрие Лента Датотека Папка Носителот Јасно

Име на производ Датотека Папка Дизајн Лизгачки Бар Дизајн Соодветни за Големината на Датотеката А4 Голе

DEN 554.40
A4 СТП Кожа Папка А4 Носителот Office управување со Папки Кожа-Folder-За-Трудови Документи Торба Документација Организатор Carpeta Свеж Со попуст
24cm*34cm Пластични Кеси OPP Кеси Транспарентна Пластика Подарок Облека Пакување Cellophane Кеси 100pcs Свеж Со попуст
24cm*34cm Пластични Кеси OPP Кеси Транспарентна Пластика Подарок Облека Пакување Cellophane Кеси 100pcs

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал opp Тежина За : 315g Боја Транспарентен Големина 340mm*240m

DEN 340.00 425.28
СТП Кожа Датотека Папка-За-Трудови Канцелариски Документи Торба Краток Случај Организаторот Carpeta Свеж Со попуст
СТП Кожа Датотека Папка-За-Трудови Канцелариски Документи Торба Краток Случај Организаторот Carpeta

Точка име : Кожа Менаџер Документи Торба Датотека ПапкаМатеријал : Висок квалитет на СТПГолемина : 37*27cmТ

DEN 685.00 796.32
Гроздобер zaka kraft хартија восок со кој е запечатен плик разгледница датотека торба за Складирање за кожа Патник Лаптоп Свеж Со попуст
Мултифункционален A4 Папка Кожа Портфолио Office Clipboard A4 Бизнис Организатор Со Калкулатор Свеж Со попуст
Мултифункционален A4 Папка Кожа Портфолио Office Clipboard A4 Бизнис Организатор Со Калкулатор

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација :

DEN 1319.00 1608.00
3pcs/многу Високо Квалитетни PP А5 Испит Хартија за Пишување Одбори Бизнис Документ Папка PP Clipboard Канцеларија и Училиште Свеж Со попуст
12 компјутери/многу корејски Канцелариски Симпатична Животно A4 Датотека Носителот Торба Kawaii ПВЦ Ducoment Кеси канцелариски Свеж Со попуст
1Pc A4 Датотека Папка Документ Торба Квалитетот на Портфолиото на А4 Канцелариски Документ Папка Office управување со Папки Свеж Со попуст
Vividcraft Стандард Транспарентен ПВЦ Клип Датотека Патент Торба 6 Дупки Pocker A5 A6 A7 Колекција Датотека Пластична Кеса Пошта Свеж Со попуст
10PCS Gridding Водоотпорен Zip Торба Документ Пенкало Поднесување Производи Џеб Папка Office & Училиште Материјали Свеж Со попуст
10PCS Gridding Водоотпорен Zip Торба Документ Пенкало Поднесување Производи Џеб Папка Office & Училиште Материјали

Големина : A3 443x320mm : B4 329x293mm : A4 335x243mm : Б5 285x205mm : А5 232x183mm : B6 195x143mm : A6 195x123mm : Б8 125x105mm : Бил 239x108mmРачно изработени,

DEN 32.00 36.00