Автомобил Налепница Decal Спортски Ум Светла Рефлексивни Винил 2 Бои 32cm За Мерцедес Бенц AMG Auto Tuning Автомобили Стил Додатоци

Автомобил Налепница Decal Спортски Ум Светла Рефлексивни Винил 2 Бои 32cm За Мерцедес Бенц AMG Auto Tuning Автомобили Стил Додатоци

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака, Па поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака.Автомобил Налепница Decal Спортски Ум Светла Рефлексивни Винил 2 Бои 32cm За Мерцедес Бенц AMG Auto Tuning Автомобили Стил Додатоци Производ Фото Производ Фото Производ Фото Производ Фото
Производот се Потенцира Привлечат другите'attention Во текот на Ноќта. (Само на винил decal треба да остане). Сите што треба да остане на вашиот површина се умре-намалување на автомобил decal. Answer : ___________________________ Note : Црна е, не рефлексивни боја !
Детали за производот Големина : прибл. Лесно се применува и да се отстрани без остатоци. Сега укинување на крајот на трансфер слој (наспроти зглоб) со една рака, додека со користење на картичката или squeegee со другата рака за бришење на decal цврсто на вашата површина. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точна пред да плаќаат. Користете кредитна картичка, за бришење и изедначи на decal кон прозорецот.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay.
Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека Секој Клиент 100% Задоволни, на Секое прашање или unsatisfaction ве молиме контактирајте со нас со ebay порака, Ние ќе искрено се реши за вас. Сигурен пакување. За било какви причини не сте задоволни, ве Молиме вратете го објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Оставете да се исуши.
Мали Decal Инсталација
Ова може да биде направено од страна на отстранување на поддршка слој, а потоа одржување на пренос и винил слоеви со двете раце држи вашиот decal на вашиот посакуваното место, а потоа по триење над неа со картичка или squeegee, отстранете трансфер слој. Поголем Decal Инсталација
Ние препорачуваме некој пријател или маскирање лента за да ви помогнат. Со поддршка на хартија уште на, affix вашиот decal во вашиот саканата позиција со ставање маскирање лента по должината на работ на вашиот decal. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Decal Отстранување Од Стакло
Користете razorblade или scraper (метал или пластика) за зголемување на работ на винил додека можете да го дофати со вашите прсти и кора од надвор. Ова станува зглоб.
Контактирајте со Нас, Ние сме многу среќни да се реши вашиот проблем на нашите објекти. Флип decal над заедно оваа зглоб. Ние може да обезбеди Кина Пост / e Packet / Хонгконг Пост / Сингапур Пост / DHL / EMS / Федекс за превозот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме да ги содржи следниве информации во вашиот адреса :
"Твоето Полно Име
"Вашиот Телефонски Број
"Вашата Целосна Адреса Нарачки ќе брод во рок од 5 дена по исплата е расчисти.
Излупете
Внимателно излупете исклучување поддршка слој од decal. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да го напушти 3 Ѕвезди или 1-2 Ѕвезди Повратни информации, 3 Ѕвезди или 1-2 Ѕвезди Повратни информации не го реши било основните прашања кои можеби се доживува како купувачот.

Тип На Објект: Налепници
Бренд Име: JustCool
Модел: ОЕМ
Вид На Налепница: Автомобил Светла
категорија: Налепници
Тип: Лепак Налепница
Објектот Ширина: 32cm
is_customized: Yes
Име На Модел: JC-A40104
дизајн: зборови
Пакување: Не Се Пакувани
Налепница Сместување: глава
Материјал Тип: Врвен Квалитет На Мисловните Винил
Стил: Автомобил Стил

Додатоци на производи

20.3 cm*10.2 cm Вегетаријанска Вегетаријанска Чукање на срцето Спас Винил Автомобил Налепница Црна/Сребрена S3-4934 Свеж Со попуст
20.3 cm*10.2 cm Вегетаријанска Вегетаријанска Чукање на срцето Спас Винил Автомобил Налепница Црна/Сребрена S3-4934

20.3 cm*10.2 cm Вегетаријанска Вегетаријанска Чукање на срцето Спас Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена

DEN 63.00 104.64
Три Mishki HZX088 20*15cm 1-4 парчиња автомобил налепница Претпазливост! лути куче авто автомобил налепници Свеж Со попуст
Три Mishki HZX088 20*15cm 1-4 парчиња автомобил налепница Претпазливост! лути куче авто автомобил налепници

Три Mishki HZX088 20*15cm 14 парчиња автомобил налепница Претпазливост! лути куче авто автомобил налепнициНие ви

DEN 55.00 57.60
За Ford Kuga Избега 2013-2015 задната врата, прозорец трим налепка на задниот Спојлер покрие Надворешноста Хром декорација додатоци Свеж Со попуст
12*9.8 CM Мала Симпатична Пеперутка Прозорец Decals Винил Автомобил Налепници Поединечни Животински Автомобил Стил Црна/Сребрена Свеж Со попуст
16.3*14CM БЕБЕ НА ОДБОРОТ Налепници Нога Отпечатоци JDM смешно Винил Автомобил Прозорец Decal C4-0883 Свеж Со попуст
16.3*14CM БЕБЕ НА ОДБОРОТ Налепници Нога Отпечатоци JDM смешно Винил Автомобил Прозорец Decal C4-0883

16.3*14 CM БЕБЕ НА ОДБОРОТ Налепници Нога Отпечатоци JDM смешно Винил Автомобил Прозорец Decal C40883Овој производ

DEN 48.00 81.12
за Nissan Обратно Седан 2012 - 2017 Хром Врата се Справи со Капак Трим Поставите Latio Almera Рено Скала 2013 2014 2015 Свеж Со попуст
за Nissan Обратно Седан 2012 - 2017 Хром Врата се Справи со Капак Трим Поставите Latio Almera Рено Скала 2013 2014 2015

Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот r

DEN 681.00 896.16
Висок квалитет Прозрачна Привремен Паркинг Картичка Магнетни Известување Со Suckers Телефонски Број Картичка Плоча автомобил Свеж Со попуст
20.3*13CM Стари Пиратски Едрилици Налепница Смешно Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-1797 Свеж Со попуст
20.3*13CM Стари Пиратски Едрилици Налепница Смешно Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-1797

20.3*13 CM Стари Пиратски Едрилици Налепница Смешно Мотоцикл Винил Decals Црна / Сребрена C71797Вашиот налепница

DEN 74.00 124.32
Автомобил Рефлексивни Налепница Камиони Gecko Ноќ Предупредување Conspicuity Налепници Смешно Животно Decal Налепница Автомобил Свеж Со попуст
Dewtreetali Смешно Винил Автомобил Налепници Decals Прозорец Wiper Задните Шофершајбната Оркестарот Автомобил Стајлинг За БМВ Свеж Со попуст
Areyourshop Автомобил Бубрезите Решетката Покрие Decal Мрачно Клип Намали за BMW 1-Series F20/F21 9Rod 2015- Автомобил Стилизирање Свеж Со попуст
Три Ratels TZ-1130 9.7*30cm 1-4 парчиња автомобил налепница роден во ссср sickle и чекан смешни автомобили налепници авто decals Свеж Со попуст
Кршење Лошо Водоотпорен Автомобил Налепници И Винил Decals Лаптоп Налепница Decal Мотоцикл Скејтборд Смешно Винил Налепници Свеж Со попуст
9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна/Сребрена S1-2556 Свеж Со попуст
9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна/Сребрена S1-2556

9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна / Сребрена

DEN 51.00 86.40
Боја Мојот Живот ABS Хром Автомобил Shift Knob Казнената Покривање на Вратите Налепница Случај за Хонда Нов Град 2015 2017 Свеж Со попуст
YJZT 14.6*10.1 CM Интересни Чантата И Ајкули Цртан филм Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-5325 Свеж Со попуст
YJZT 14.6*10.1 CM Интересни Чантата И Ајкули Цртан филм Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-5325

YJZT 14.6*10.1 CM Интересни Чантата И Ајкули Цртан филм Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1532

DEN 54.00 89.76
13.8*15CM Боксер Куче Куче Животинско Прозорец Стакло Декоративни Decal Креативни Цртан филм Мотоцикл Автомобил Налепница C6-1830 Свеж Со попуст
14CM*5CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C5-0681 Свеж Со попуст
14CM*5CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C5-0681

14 CM*5 CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C50681Вашио

DEN 51.00 85.44