freeship бела 8мм стакло имитација бисер rosary нараквица,верски нараквица, мода хривнија закачам со ангел крило pendant

freeship бела 8мм стакло имитација бисер rosary нараквица,верски нараквица, мода хривнија закачам со ангел крило pendant

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


Внимание :
Ние ќе испрати случајни бои кои имаме акции од над бои по сте го купиле. Ако ви треба една боја или имаат посебни барање на боја,ве молиме љубезно ни остави порака откако сте го купиле.
Слични производи :
Може исто така заинтересирани во подолу litems која може да кликнете на сликата и да се купи :

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Стил: Класичен
Затворач Тип: Hummer-ноктот-clasps
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Поставување Тип: Рамки Поставување
Метали Тип: Никој
Број На Модел На: B1242-X
Обликотшема: Крстот
Пол: Унисекс
Материјал: Стакло
Функција: rosary хривнија
Компатибилност: rosary
Метали Тип: Легура
боја: Бела со Сино
Објектот: B1242-X
Мушка големина: 8мм
Должина: 25cm

Додатоци на производи

Моден SG0065 Гроздобер Мачка очи Зрнца Трендовски snap Алка Нараквици Еластични одговара 18MM snap копчето накит трговија на Свеж Со попуст
MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 Свеж Со попуст
MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293

Име : Божиќ Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 М

DEN 192.00 239.52
Моден beaded нараквици 6mm сина природни lapis lazuli полу-скапоцени камења круг бисери на жените накит одлуки 7.5 инчен B1927 Свеж Со попуст
Класичната Нерѓосувачки Челик Љубители' Ткаенината Накит Мода Црна/Розово Злато боја Гроздобер неколку Накит Едноставен Дизајн Свеж Со попуст
CHICVIE Тигар Око Монистра Мажите Нараквици & Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Жени сребрена боја Хривнија Накит Sbr160116 Свеж Со попуст
Познатиот Бренд за Накит Сребро Обложено со Шарм Хривнија Накит за Жените Свадба Свеж Со попуст
Познатиот Бренд за Накит Сребро Обложено со Шарм Хривнија Накит за Жените Свадба

Предмет Тип : БелегзииПол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : СмолаБоја : ColofulЗатворач Тип : за да се П

DEN 77.00 119.04
J030 Бренд 2018 Жените шарм Хривнија Ретро Гроздобер Дама рачно изработени Накит Црна Готски Монистра Хривнија ѓердан слободни Свеж Со попуст
WOSTU Автентични 925 Фунта Сребрена Круна Мед Пчела Синџир Линк Хривнија За Жени Голем Камен Кристал Хривнија Накит за Подарок Свеж Со попуст