Меѓународен Натпревар Стандард Службен Големина Одбојка Нето Пребивање Замена

Меѓународен Натпревар Стандард Службен Големина Одбојка Нето Пребивање Замена

DEN 449.28

Свеж

Во магацинот


Одбојка Пребивање
Големина : 950 x 70cm/374" x 27.5"(L*W)
Материјали : Најлон, Памук Мешавини
Главната Боја : Темно Зелена, Бела
Нето Тежина : 683.4 g * Меѓународен Натпревар Стандард Службен Големина Одбојка Нето Пребивање Замена
* Натпреварот Стандард Одбојка Нето-одговара за играчи на сите нивоа.
* Одбојка Пребивање е изградена со висок квалитет најлон крпа и памук јаже
*Плоштад мрежа со 13 x 13cm големина
* На врвот на Официјалната Големина Одбојка Нето-е направен од двојно обложени платно.
* Едноставна инсталација : висат Одбојка Нето-на северниот пол на двете страни.
* Висина од центарот на нето на земјата треба да биде 243cm (машки), 224cm (женски)
* Пакет Содржина : 1 x Одбојка Пребивање

категорија: Затворен Compitition Топка
Тип: одбојка нето
Број На Модел На: SZS-LGFM-I004910