LCD Дигитален Multimeter Voltmeter Ammeter AC DC OHM Volt Тестер Тест Тековната Црна

LCD Дигитален Multimeter Voltmeter Ammeter AC DC OHM Volt Тестер Тест Тековната Црна

5 %

DEN 227.00

DEN 238.56

Свеж

Во магацинот

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.)
Тежина
122g (прибл.)
1 x Дигитален LCD Multimeter
2 x Тест Води 1 x Упатство
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Екранот
1999 година
Големина На Дисплеј
45 X 20 MM (прибл. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.0%)
DC Струја
200µA/2m A/20m A/200m A/10 A ±(1. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Оваа Тешки-Должност за Општа намена Multimeter карактеристики Јасни, Лесно да се Чита LCD Дисплеј со сино Назад Светлина
Карактеристики :
- Заштита од преоптоварување на сите движи
- Е сместен во солиден гума за подигање со интегрален стојат
- Ниско Ниво На Батеријата Напон Индикација
- Преносни & Компактен Дизајн
- Data Hold Функција & Диоди Тест Објект
- 20 Позиција Ротари Префрлате
-Мерки AC & DC Напон, DC Струја, Отпорност, коишто се слушаат Континуитет, Диоди/Транзистори Верификација на Чекање
Спецификации :
DC Напон
200m V/2 V/20 V/200 V/600 V ±(0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.0%)
Отпорот
200Ω/2kΩ/20kΩ/200Ω/2 MΩ ±(1.)
Боја
Црна
Димензии
135 x 65 x 30мм (прибл.5%)
AC Напон
200 V/600 V ±(1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.0%)
Triode Measurement
Yes (PNP/NPN Triode h FE)
Диоди Мерење
Yes
Текст Отпор
1 MΩ
Тип На Батерија
9 V, 6 F22 (НЕ се вклучени)
Max.

Тип: Домаќинство Термометри
Број На Модел На: дигитален lcd multimeter
Термометар Тип: Дигитални
Материјал: Пластични
Термометар Употреба: Други

Додатоци на производи

Топла Инстант Читаат Дигитални Храна Термометар со Магнет Расклопна Сонда СКАРА Скара Кујна Алатка Висок Квалитет LXY9 DE27 Свеж Со попуст
Bakeware F/C 2 од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Пушач Јама Скара Bimetallic термометар Temp Мерач со Dual-Gage 500 Степен Готвење Свеж Со попуст
Bakeware F/C 2 од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Пушач Јама Скара Bimetallic термометар Temp Мерач со Dual-Gage 500 Степен Готвење

Карактеристики : Точни термометар мерач со антимагла стакло.Прочитајте температурата лесно преку dial.За

DEN 111.00 130.56
MOSEKO Мини Затворен LCD Дигитален Термометар Hygrometer Аларм Тајмер Метеоролошка Станица Електронски Температура Влажност Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Готвење Рерната Млеко Храна Месо Сонда Термометар Мерач 100 степени C42 Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Готвење Рерната Млеко Храна Месо Сонда Термометар Мерач 100 степени C42

Материјал : Нерѓосувачки челикПогодно да се носат, убави и издржливТемпературата опсег : 10100cБирање голе

DEN 84.00 88.32
MOSEKO Готвење Храна Месо Сонда Дигитални Кујна Термометар, Гас Рерна BBQ Термометар Капка превозот на големо 1/pc Свеж Со попуст
MOSEKO Готвење Храна Месо Сонда Дигитални Кујна Термометар, Гас Рерна BBQ Термометар Капка превозот на големо 1/pc

Купувачи се покажеКарактеристики На Производот : Температурата на мерење : 50°C~+300°C(58°F~572°F)Температурат

DEN 107.00 194.88
MOSEKO Топла Продажба на Дигитални Кујна Термометар За Месо Вода Млеко Готвење Храна Сонда BBQ Електронски Рерна Термометар Свеж Со попуст
Висока точност LCD Дигитален Термометар Hygrometer Електронски Температура Влажност Метар Часовник Метеоролошка Станица Затворен Свеж Со попуст
Месо Термометар Кујна Дигитални Готвење Храна Сонда Електронски BBQ Домаќинство Температура Детектор Алатка 1pcs Свеж Со попуст
MOSEKO Домаќинство Затворен & Отворено Температура Влажност Метар Температура на Екранот Термометар Hygrometer Следи Временската Свеж Со попуст
Електронски Термометар Hygrometer Дигитални LCD Температура Влажност Метар Затворен Отворено Метеоролошка Станица Тестер Со Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade

Опис : Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни да се носат, убави и издржливи Температура опсег : 0~200 Centi

DEN 111.00 124.32
Подобро 1 компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Термометри BBQ Пушач Скара/Oveb Термометар Температура Мерач 50-800F 10-400C Свеж Со попуст
MOSEKO Рерна Термометар Кујна Храна Сонда Вода Скара СКАРА Месо Термометар Тајмер Аларм Функција Дигитален Термометар ТА-238 Свеж Со попуст
Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade N28 Капка Брод Свеж Со попуст
MOSEKO Дигитални Храна Термометар Кујна, Фурна BBQ Готвење на Месо, Млеко Вода Мерка Сонда Алатка Скара Кујна Термометар TP300 Свеж Со попуст
Дигитални Кујна Термометри Готвење Храна Температура Мерка за Храна, Месо, Скара, СКАРА, Млеко,Аквариум и Бања Вода Свеж Со попуст
MOSEKO Електронски Сонда BBQ Кујна Дигитални Месо Термометар Готвење Храна Рерна Термометар JR-1 Свеж Со попуст
MOSEKO Електронски Сонда BBQ Кујна Дигитални Месо Термометар Готвење Храна Рерна Термометар JR-1

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПенкало форма, лесно да се носатЦелзиусови степени и Сте

DEN 125.00 178.08
MOSEKO Топла Продажба Кујната Готвење Месо Температура Застане Dial Рерна Термометар Температура Мерач Gage Свеж Со попуст
MOSEKO Топла Продажба Кујната Готвење Месо Температура Застане Dial Рерна Термометар Температура Мерач Gage

Карактеристики : Рерната Термометар мерки вашата рерна на температура за да се осигурадека сите на ваши

DEN 109.00 128.64