Smart Налепница Рециклирање на Логото Налепници Круг 1.5 Инчен Етикети со Лепило Направени со Еколошки Вода врз Основа

Smart Налепница Рециклирање на Логото Налепници Круг 1.5 Инчен Етикети со Лепило Направени со Еколошки Вода врз Основа

12 %

DEN 549.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Smart Налепница Рециклирање на Логото Налепници Круг 1.5" Инчен Етикети со
Лепило Направени со Еколошки Вода врз Основа
Промоција на етикетата
Пакување етикетата
Точка име : Smart Налепница Рециклирање на Логото Налепници Круг 1.5" Инчен Етикети со Лепило Направени со Еколошки Вода врз Основа
Материја l : Лепило за хартија; лепило сјајна хартија; лепило бела книга; лепило умре-намалување на хартија, лепило директна термичка хартија
Употреба : Пакување етикета училиште или канцеларија ѓубре може да етикета за хартија или шишиња
Предност :
1 . лесно да се примени
2 . Стандард Постојан Лепило
3.Лесно Кора и се Применуваат од Ролна
4 .печат и пишување запишување налепница
Пакетот вклучува :
Вкупно : 500pcs/тркалаат, 1.5"/ еез

Возраст: >3 години,>6 години,>8 години
Бренд Име: wootile
Обликот: Круг
Големина: 1.5
Број На Модел На: FHT002
Материјал: полу сјај Флуоресцентни artpaper
Материјал: полу сјај Флуоресцентни artpaper
Големина: 1.5
боја: Зелена
Употреба: Декоративни Налепница
Предност: лесно се применува и пренослив
Име: рециклирање етикета Налепници
Item1: Лепило Налепница
Item2: етикета налепница
item3: водоотпорен налепници
item4: налепница етикетата

Додатоци на производи

45 Компјутери/Set Кактус Растенијата Цвет Налепници Цртан филм Симпатична Креативни DIY Канцелариски Scrapbooking Дневник Лаптоп Свеж Со попуст
90PCS/2sets 15 Стилови Kawaii Дух Девојки Мини Хартија Налепница Декорација DIY Албум Дневник Етикета Налепници Студент Канцелариски Свеж Со попуст
135PCS/3sets Уживање Мојот Живот Етикета Налепници Поставете Декоративни Канцелариски Занает Налепници Scrapbooking DIY Леплива Свеж Со попуст
24pcs/многу X 2 Божиќ бронзирање серија хартија налепница Декорација Diy Scrapbooking Налепница Канцелариски Девојка е подарок Свеж Со попуст
200pcs/многу НОВИ Само за вас печат налепка на пакувањето етикета лепило налепница Свеж
200pcs/многу НОВИ Само за вас печат налепка на пакувањето етикета лепило налепница

Добредојдовте на КБТ !1 СМЕШНО! Нов Дизајн2 Количина : 20 парче по лист3 Големина : Околу 51.5 CM.БРОДОТ СЕ МЕША

DEN 110.40
45 компјутери/ Божиќ поздрав мини хартија налепница декорација DIY дневник scrapbooking печат налепница kawaii канцелариски Свеж Со попуст
Корејски Канцелариски Симпатична Флорални Цвет Хартија Налепница Декоративни Запечатување Налепници Излет Дневник Лаптоп DIY Свеж Со попуст