година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар

година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар

0 %

DEN 172.00

DEN 172.32

Свеж

Во магацинот


големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25mm
2 парчиња секој пар
>>за превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД. Но, ако потрошувачите трошат повеќе од на производи ,ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух mail и e Packet обично ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена. да Бразил, тоа ќе биде побавно, понекогаш ќе биде повеќе од 60days.
>>за враќање
Ние прифаќаме врати
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
>>за Повратни информации
Вашето големо задоволство е нашата бескрајна мотивација.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. ви благодариме за вашата голема слава и голем фидбек.
ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. ви благодариме за вашата помош.
>>за нас
ние сме фабрика, обичај прави е на располагање. ако ви треба некои примероци, ние ќе ви понуди бесплатно, но ќе мора да плаќаат поштарина. ако сакате да ги нарачате тука и треба некои други примероци, ние ќе ви испратиме мостри заедно со вашата нарачка.

Метална боја: 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Број На Модел На: 2016062707
Обликотшема: Круг
Бренд Име: KUBOOZ
Стил: Тренди
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Објектот: Телото Накит
CATAGORY: уво приклучок и во тунелот
пирсинг: уво
квалитет: висок квалитет со гаранција
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Стил: Моден
Големина: 8-20MM
боја: Злато и Сребро.
Пакет: еден пар една торба
Обичај: Yes

Додатоци на производи

Julie Ванг 6PCS Микс Продажба Жолто Бела Розова Мини Ананас Форма Глеѓ Златна Боја Цинк Легура на База Симпатична Шарм DIY Накит Свеж Со попуст
Легендата на Zelda Keychain Фантом Црвено Hourglass Метал Автомобил Копче Синџир Прстен Околу Аниме Копче Синџири Сувенири Мажите Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Тибетската Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 22x19mm Свеж Со попуст
6pcs Шарм земјата земјината планета 19*16mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

DEN 45.00 47.52
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет Свеж Со попуст
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет

Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Set Item Type : н

DEN 62.00 88.32
1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка Свеж Со попуст
Timlee X195 Нови Масло Капка Симпатична Кактус Садови Орхидеи Метал Brooch Иглички Копчето Иглички Девојка Фармерки Торба Декорација Свеж Со попуст
2018 Нова Мода Накит 4 Стилови Жените Сребро Злато Легура Glisten Кристал Кристал Ѓердан Градник Градите Тело Синџири Секси Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж