нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар

нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар

34 %

DEN 125.00

DEN 190.08

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит. Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки. Ви посакувам на сите пријатен шопинг!

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: Etrendy
Метали Тип: бакарни легури
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Затворач Тип: Лесно-кука
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: Etrendy
Нараквици Тип: Заврши Нараквици
Материјал: кожа
Функција: Декорација

Додатоци на производи

Collare Венецијански Синџир Хривнија Злато/Црна/Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Нараквици & Алки Етиопската Мажите Накит H101 Свеж Со попуст
АКО МЕ Нов Гроздобер Крило Кожа Хривнија За Мажи Жена Мода Црна Боја Повеќе Плетенка Нараквици Накит за Подарок трговија на Свеж Со попуст
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
STRATHSPEY Кожа Цвет Убавина Хривнија Жените Кристал Монистра Pulseira Магнет Накит Шарм Multilayer пријател Подарок Кафена Свеж Со попуст
Злато Accessorise Силикони Нараквица Со Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки Секојдневен & Спортски Мода Накит (JewelOra BA101396) Свеж Со попуст
Anil Arjandas уроци Мажите Хривнија Микро Отвори CZ Сини Кристал Hamsa Конектор Круг Монистра Плетење Ресни Hamsa Хривнија Свеж Со попуст
2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст