BUBM мултифункционален се тркалаат торба податоци жица reciving торба организатор слушалка торба патување турнеја преносни моќ банка торба случај

BUBM мултифункционален се тркалаат торба податоци жица reciving торба организатор слушалка торба патување турнеја преносни моќ

0 %

DEN 636.96

Свеж

Во магацинот

Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Тежина :
S : 0.Ова е торба е за многу мали нешта
4.Големина : S,M
Боја : Сива,Црна,Роуз
Ве молиме изберете големина и бои внимателно.Ние ќе им испрати до вас според вашите барања.Превозот Време :
1. Банкарски трансфер Alipay.Ако не сте задоволни,pls не двоумете се да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ако не го добиете вашиот shippment во рок од 30 дена од вашата исплата.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Ние ќе се справи со вас во рок од 24 часа да го реши проблемот.Мода,новина се тркалаат торба
3.(Љубезно се Забележи : ако доаѓаат од Шпанија, Brail, Русија или Италија, тоа ќе потрае неколку дена за да се оди преку царинската а понекогаш може да се плати данок.Не постојат исклучоци.09 KG
Пакетот вклучува :
1 компјутер дигитални торба
1.Ако сакате да ја примите shippment побрзо, ние може да ги испраќате до вас од страна на DHL,FEDEX,ТНТ и така натаму.Големина на :
S : 20.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.Материјал : водоотпорен најлон
2.Ние прифаќаме следниве плаќање
A.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објект во нејзината оригинална амбалажа со сите компоненти и додатоци се вклучени.Но, повеќе пријави се на вашата сметка
5.3*11 CM(виткање)
М : 23*12 CM(виткање)
3. Western Union,Money transfer
C.Сите retured предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење не,специфични resons за враќање и вашиот PO бр.Pls контактирајте со нас пред да го испрати назад.Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го носи превозот цена, ако производите не се како рекламира.Објектот ќе биде предаден, кога ќе се прими плаќањето.
Карактеристики :
1.Превозот вклучува : поштенски,доделување на
6.Со цел да бидете сигурни дека ќе го добиете вашиот shippment со данок врз увозот,ние прогласи тоа со пониска вредност.Pls проверете ја адресата внимателно и бидете сигурни дека тоа е завршена и точно кога ќе го поставите цел.Клиентите задоволство е нашата цел. Money bookers
Б.Запад Унија,TT.Така што ќе може да
добиете shippment во времето.Ве молиме имајте во предвид дека торба е само погодна за тенка преносни моќ банка.
Спецификации
1. Кредитна Картичка
D.Овие трошоци се на вашата сметка.Превозот цена е beared од двете страна на продавачот и купувачот на половина.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Превозот време : 15-20 работни дена бесплатен превозот од Кина Пост.Convienent да се земе и тоа не е водоотпорен.Ние ќе ги провери shippment и одговор за вас.Ако се задржи стварта во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека стварта се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Тип На Објект: Патување Додатоци
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: BUBM
Патување Додатоци: Пакување Организаторите
Главен Материјал: Најлон
Објектот Должина: 20.3cm
Објектот Тежина: 0.06kg
Објектот Ширина: 11cm
Материјал Состав: Најлон
Број На Модел На: NVP
Место на Потекло: Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

DEZEMIN Багаж Ознака Еднорог Име Ознака Носителот Адреса Свеж Со попуст
DEZEMIN Багаж Ознака Еднорог Име Ознака Носителот Адреса

DEZEMIN Багаж Ознака Еднорог Име Ознака Носителот Адреса Материјал : Силика Гел Употреба : Багаж Ознака, Наз

DEN 90.00 95.04
FORUDESIGNS Дебели Водат Багаж Капаци Мода 3D Глуварче Печатени Количка Случаи за 18 22 24 28 30 Инчен Куфер Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Дебели Водат Багаж Капаци Мода 3D Глуварче Печатени Количка Случаи за 18 22 24 28 30 Инчен Куфер

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е невер

DEN 711.00 911.52
2017 Нови Мажите Патување Duffle Торба СТП Кожа Мажите Патни Торби Црна Рамо Чанта Круг Кофа Форма Гласник Торба Tote JXY814 Свеж Со попуст
Yesello Оксфорд Ткаенина Tote Патент A4 Датотека Торба Податоци Торба Таблет Компјутер Сад Торба Свеж Со попуст
Yesello Оксфорд Ткаенина Tote Патент A4 Датотека Торба Податоци Торба Таблет Компјутер Сад Торба

Материјал : Оксфорд ТкаенинаПакетот Вклучува : 1* чување торбаБоја како phot o showознака : дигитално складир

DEN 179.00 196.80
DB62 Жешка! Патна Торба Голем Капацитет Мажите рачен Багаж Патување Duffle Кеси Платно Викенд Кеси Мултифункционален Патување Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Патуваат Кеси Голем Капацитет Багаж Кеси Мода Мажите Бизнис Патни Торби машка Кожа Duffle Кеси PT1140 Свеж Со попуст
Dispalang Дебели Еластична Багаж Заштитник Покрие Хумор Патент Симпатична Животно Мачка Печати Случај За Куфер Жените Девојка Свеж Со попуст
FEIDIKABOLO Дизајн Кожа Мажите Торба машка Мода Патни Торби Пакет Мажи со Голем Капацитет Преносни Рамо Кеси Чанти Машки Свеж Со попуст
OKOKC Змеј Оган Thickest Багаж ги Покријат Патните Куфер Заштитна Маска за 18-30 Случај Еластична, Патување Додатоци Свеж Со попуст
OKOKC Змеј Оган Thickest Багаж ги Покријат Патните Куфер Заштитна Маска за 18-30 Случај Еластична, Патување Додатоци

Материјал : Полиестер Тип : Згусне, Еластичност Тежина : S 176 g, М 242 g, L 278 g, XL 409 g Применуваат : Багаж Капак(Па

DEN 407.00 678.72
41cm*28cm*16cm Евтини Голем Капацитет Жените Патна Торба Tote Мажите Багаж Duffle Торба Нови Цветни Печати Женската Чанта PT1280 Свеж Со попуст
Патување приказна 21 PC личност кул скутер Куфер Носат на Фабрика Тркала мулти-функција Патнички Багаж Свеж Со попуст
Патување приказна 21 PC личност кул скутер Куфер Носат на Фабрика Тркала мулти-функција Патнички Багаж

Материјал : PC Супер исклучете универзална тркало во тркало : 360 степени Комбинација брава : царински закл

DEN 8626.00 10029.60
THINKTHENDO Прилагодливи Куфер Торба Патување Багаж Ремени Тока Багаж Вратоврска Надолу Појас се Заклучува 2.5 cm Свеж Со попуст
THINKTHENDO Прилагодливи Куфер Торба Патување Багаж Ремени Тока Багаж Вратоврска Надолу Појас се Заклучува 2.5 cm

100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се идентификуваат со Многоцветни ремени Комбинацијата Багаж Ле

DEN 51.00 69.60
FORUDESIGNS Симпатична француски Булдог Багаж Заштитна Маска за 18-30 Куфер Spandex Еластична Количка Случај Анти-прашина Дожд Свеж Со попуст
TEXU 70L Нови Водоотпорен Патување Додаток Ранец Прашина Ветер: Маска Свеж Со попуст
TEXU 70L Нови Водоотпорен Патување Додаток Ранец Прашина Ветер: Маска

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ве

DEN 133.92
NIYOBO 2018 Нов Ранец Мажите Гроздобер Платно Ранец кофа торба Голем капацитет човек патна торба mountaineering Rucksacks Свеж Со попуст
NIYOBO 2018 Нов Ранец Мажите Гроздобер Платно Ранец кофа торба Голем капацитет човек патна торба mountaineering Rucksacks

NIYOBO 2018 Нов Ранец Мажите Гроздобер Платно Ранец кофа торба Голем капацитет човек патна торба mountaineering Rucksa

DEN 2256.00 4422.24