Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен за љубителите

Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен

30 %

DEN 168.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Гроздобер Црна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен за љубителите
Големина : 6#,7#,8#,9#,10#
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Кристал&Керамички
Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Злато / Sliver / Розово Злато
Повод : Свадба , Забава ,Ангажираност ,Роденденски Подарок
За Сите Купувачи
Превозот :
Ние би можеле да го испрати пакетот рок од 24-72 часа
1.Цел 5 - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ;
2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ИЛИ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
3.Цел > 200 Слободни DHL Испорака Услуга ;
Повратни информации
1.Ако задоволство со мојот Накит , ве молиме да ми нуди 5 ѕвезда повратни информации
и воведе мојата продавница на вашиот пријател
2.Ако пакетот пропушти некои стоки или испрати на погрешен накит, ве молиме
не се отвори спорот и контактирајте ме прв, јас ќе го препрати или враќање
Пари за вас

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја: Сребрена Боја, Златна Боја, Се Зголеми Златна Боја
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Поставување Тип: Тензија Планината
Прстени Тип: Свадба Бендови
Стил: Тренди
Број На Модел На: MXS-R0097
Обликотшема: Круг
Повод: Партија
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Пол: Мажи
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина: 11mm
Компатибилност: Никој
Функција: Decoraiton
Точка име : нерѓосувачки челик прстен
боја: Злато / Sliver / Розово Злато
Материјал: Нерѓосувачки Челик & Кристално
Големина: 6#,7#,8#,9#,10#
Повод: Свадба , Забава ,Ангажираност ,Роденденски Подарок
Outsede Coloe: Црна
Пакет: 1 buc

Додатоци на производи

Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без нике

DEN 121.00 170.40
Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот

5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 144.00 239.04
Мозаик голем плоштад црно стакло, кристал прстен за жени мажи злато-боја нови година ОЛ мода Накит љубовник подарок Свеж Со попуст
JEXXI Трендовски Цвет Прилагодлива Големина Прстени за Жени, Модата, Домот, Накит Прст Прстени Свадба Партија Прстени Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
5sets/многу 20mm антички бронза чипка работ прилагодливи прстен половина круг рачно изработени diy стакло шишенцето прстен одлуки Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
Beier нова продавница 316L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет Летање птици мажите прстен Мода Накит LLBR8-299R Свеж Со попуст
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст
CiNily Создадени Сина, Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен Прстен на Големо за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
JEXXI 2017 Мода за Мажи Прстен Гроздобер Плажа Панк Прстен Етничка Врежан Антички Сребрена Боја Прст Прстен Зглоб Шарм Свеж Со попуст
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст