KEMAIDI НИ Бања Тапа Полиран Хром Топли и Ладни Миксер Чешми Водопад Вода Една Рачка Палубата Монтирани Слив Чешми Допрете го

KEMAIDI НИ Бања Тапа Полиран Хром Топли и Ладни Миксер Чешми Водопад Вода Една Рачка Палубата Монтирани Слив Чешми Допрете го

26 %

DEN 2879.00

DEN 3890.88

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Хром Полиран Бања Слив Тапа Водопад Spout Топли и ладна Вода Уред Единствен Справи со Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши Топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Тип: Слив Чешми
Вентил Core Материјал: Керамички
Бренд Име: YANKSMART
Инсталација Тип: дек монтирани
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Стил: Современа
Број на Рачки: Една Рачка
Топли И Ладна Вода: Yes
Тапа Планината: Една Дупка
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На: 8160G
Површински Третман: Полиран Хром
Тежина На Пакет:

Додатоци на производи

Европскиот стил на Плоштадот Месинг Заврши Цвет Врежан Уметноста на Мозоци Бања Туш Отпад Drainer Бања Додаток Jhr001 Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

Објектот Мода порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал P

DEN 4540.00 4540.32
Црно Масло Протри Месинг Крстот се Справи со Перење Бања Ѕид Поставена Четка Вода Допрете Градина Машина за Перење Бакар Тапа Свеж Со попуст
Frap Класичен Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Torneira F1003 Свеж Со попуст
Frap Класичен Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Torneira F1003

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеPls ве молиме имајте предвид нашите

DEN 1152.00 1920.00
1pcs промет на големо со висок квалитет на вода диспензерот вода од чешма устата делови универзална големи устата Лесно да се Свеж Со попуст
Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Aerator Конектор Diffuser Филтер Aerator Тапа Млазницата Кујна додатоци Свеж Со попуст
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа Свеж Со попуст
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа

Fapully Бања Единствена Славина се Справи со Ладна И Топла Вода Допрете Бања Опис : 100% сосема нов и висок ква

DEN 3425.00 5709.12
Античкиот месинг слив миксер палубата планината златното бања чешми еден справи со една дупка ладно&топла вода допрете torneira Свеж Со попуст
Бања сокриени тапа ѕид монтирани миксер тапа Допрете Германија стил Ѕид Монтирани Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа Свеж Со попуст
Бања рака туш вентил агол водовод запре агол тапа додаток bathroon агол вентил месинг проток на вода за контрола на агол Свеж Со попуст
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
Dofaso бања палубата монтирани бања туш миксер Када Слив Потоне Месинг Миксер Допрете 5 КОМПЈУТЕРИ када тапа бања spout Свеж Со попуст
BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Двојна рачка антички слив тапа со ѕид монтирани антички бања слив потоне тапа од месинг злато кујна тапа Свеж Со попуст
НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бања Еден Справи со Тапа Антички Црвено Бакар Чешми Бања Слив Миксер Потоне Допрете lnf045 Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци

DesciptionМатеријал : МесингКрај : PVDЗлатен / Chrome / Црна / БронзаПакет вклучува : 1* КОМПЈУТЕРИ Потоне PopUP Мозоци

DEN 734.00 806.40
140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304) Свеж
140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)

Спецификација : Име На ПроизводПотоне Цедилка СетГлавната БојаТон Сребро.Главен МатеријалНе ' Рѓосувач

DEN 575.04
Нови пристигнување висок квалитет на античкиот ладна и топла еден лост бања потоне тапа слив тапа со 45 cm водовод црево Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ако ви треба НИ 3

DEN 995.00 1092.96
Двојна рачка плоштадот бања црна тапа миксер тапа Допрете три дупка ни Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа MJ06113H Свеж Со попуст