2 ПАРЧИЊА Пластични Стигнале Макара Виси Кошница се Повлече Надолу Закачалка Градина Цвет Растенијата Кошеви Садови Градина Алатки за поддршка под 15kg

2 ПАРЧИЊА Пластични Стигнале Макара Виси Кошница се Повлече Надолу Закачалка Градина Цвет Растенијата Кошеви Садови Градина

8 %

DEN 220.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Карактеристики :
Повлече надолу закачалката е дизајниран за држење декоративни виси кошеви во градината
Изградени со внатрешна трајни виси на рака и опремени со два лесен за употреба carabiner стил клипови
Фантастичен начин да се прикаже цвеќиња или виси растенија
Спецификација :
Материјал : пластика
Големина : прибл. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.5 cm
Максимална Тежина : под 15kg
Стигнале Должина : околу. 20cm-90cm
Боја : како на сликата покажува
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
2 x повлече надолу закачалка
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Тип: Виси Кошеви
Пластични Тип: PE
По завршувањето: Не Обложена
Бренд Име: SANGEMAMA
Број На Модел На: повлечете надолу закачалка
Материјал: Пластични
боја: Како слика покажува
Големина: approx. 11.5 x 3.5 x 21.5cm
Материјал: Пластични
Стигнале Должина: прибл. 20cm-90cm
Максимална тежина: под 15kg

Додатоци на производи

MESHPOT 6-Pack Succulents Тенџере Без Корен Rotted Цвет Тенџере Колонист Сад Дома Декорација,Подобрување на Коренот и Квантитетот Свеж Со попуст
Флексибилни Градина Виси Цвет Тенџере Синџир Пластични Колонист Кошница Шарени Виси Цвет Садови Дома Декорација Свеж Со попуст
10pcs Мода Шарени Macetas Вертикална Градина Planters Метал Цвет Садови Висат Кофа Виси на Ѕидот Тенџере Fleur De Дома Декор Свеж Со попуст
Терариум Кутија Мов Папрат Цвет Тенџере Декорација Гроздобер Самостојна Виси Геометриски Метал Тенџере Рек Tillandsia Цвет Фабрика Свеж Со попуст
100pcs Dia47mm Soilless Садење Кошница Aquaponics Првенство Hydroponic Тенџере Aeroponic Мрежа Тенџере Органски Зеленчук Расте Свеж Со попуст
100pcs Dia47mm Soilless Садење Кошница Aquaponics Првенство Hydroponic Тенџере Aeroponic Мрежа Тенџере Органски Зеленчук Расте

100pcs Dia47mm Soilless Садење Кошница Aquaponics Првенство Hydroponic Тенџере Aeroponic Мрежа Тенџере Органски Зеленчук Расте

DEN 843.00 1170.72
1~3 Литри Круг Не-плетени Ткаенини Црна Расадник Садови Торби за Садење со Ушите Аерација Тенџере Сад Расте Торба Балкон Градина Свеж Со попуст
20Pcs/Многу D7.5*H7.5CM Бела Калај Pail Мини Колонист чиста кофа метал семе кофи декоративни колонист и тенџере Свеж
20Pcs/Многу D7.5*H7.5CM Бела Калај Pail Мини Колонист чиста кофа метал семе кофи декоративни колонист и тенџере

1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на

DEN 1435.20
40pcs Смета 30мм Jiffy Тресет Пелети Семе Почнувајќи Приклучоци Семе Стартер палета Seedling Почвата Блок Свеж Со попуст
40pcs Смета 30мм Jiffy Тресет Пелети Семе Почнувајќи Приклучоци Семе Стартер палета Seedling Почвата Блок

40pcs Смета 30мм Jiffy Тресет Пелети Семе Почнувајќи Приклучоци Семе Стартер палета Seedling Почвата Блок30мм jiffy

DEN 384.00 462.24
20pcs Dia47mm Хидропоника Првенство Нето Тенџере Aeroponic Кошница Органски Зеленчук Расте Мрежа Тенџере Клон Тенџере Seedling Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ D7XH7CM Сребрена Метал Колонист Поцинкуван Мини Расадник Тенџере Вкусен цвет тенџере Носталгија SF-047 Свеж
5 Компјутери/Set Креативни Керамички Був Форма Мини Цвет Садови Свеж
5 Компјутери/Set Креативни Керамички Був Форма Мини Цвет Садови

Производ Descrption : Име : 5 компјутери / set Мини Цвет ТенџереГолемина : Калибар околу 3,5 СМ, Висок околу 5.5 cmТеж

DEN 571.20
Неправилни Вкусен Геометриски Стакло Терариум Wardian Случај Miero Пејзаж самовила градина минијатури Гроздобер Викторија Цвет Свеж Со попуст
1pc Слатки Овци Бела Керамички Колонист за Succulents Декоративни Succulents Тенџере Мини Цвет Тенџере Дом Градина Декорација Свеж Со попуст
50pcs 4.5 cm x8.5cm Растенијата Љубов Ознаки Маркери Расадник Фах Градина Labels Алатки Сива Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
50pcs 4.5 cm x8.5cm Растенијата Љубов Ознаки Маркери Расадник Фах Градина Labels Алатки Сива Бесплатен Превозот

Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако

DEN 180.00 202.56
20Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic Растенијата Свеж Со попуст
20Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic Растенијата

20 Set Кол.43mm Мрежа Тенџере Нето Кошница+Клон Јака Пена Вметнете Hydroponic Aeroponic РастенијатаОписMesh тенџере Обн

DEN 401.00 527.52
Креативни Бела Керамички Железо Комбинација Садови Колонист Кошница Вазна Цвет Тенџере Вкусен Растенија Мини Кактус Биро За Свеж Со попуст