JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична Казна Накит

JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична

40 %

DEN 336.00

DEN 559.20

Свеж

Во магацинот


Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла белешка со овие фунта сребро обетки.

Earring Тип: Студ Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Главниот Камен: топаз
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: JE553405
Метали Тип: Сребро.
Пол: Жените
Бренд Име: JewelryPalace
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Назад Наоѓање: Пеперутка
Certificate Type: Трета Страна Оценување
Стил: Класичен
Повод: Свадба
боја: VVS Сина
Главниот Камен: топаз
Метали Тип: 925 Sterling silver
Метал Печат: s925
Обликот: Круг
Парична казна или Моден: Парична казна
Материјал: Скапоцен камен
is_customized: Yes
Тип На Објект: Студ Обетки

Додатоци на производи

Szjinao 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Парична Казна Врежан Антички Накит Sapphire Жените Фунта Сребрен Прстен Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
CLUCI Елка Кафез Pendant locket со 71pcs циркони,цврсти сребрен накит за пријатели/деца, може да се одржи 6 бисери внатре Свеж
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани Свеж Со попуст
Jemmin Мода Обрачот Обетки 925 Фунта Сребро за Жените DIY Правејќи Круг Круг Женски Обетки Накит Fingdings 5 Пара/Многу Свеж Со попуст
Jemmin Мода Обрачот Обетки 925 Фунта Сребро за Жените DIY Правејќи Круг Круг Женски Обетки Накит Fingdings 5 Пара/Многу

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

DEN 432.00 720.00
ИСТОК СВЕТ Нови Природен Килибар Накит Цвет Multicolor Балтички Килибар Мушка Ѓердан за Жените Ѓердан Уникатен Подарок за Денот Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни рачно изработени Оригинални парична Казна Накит Симпатична Цветаат Цвет Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444 Свеж Со попуст
Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444

Што да правам ако не ми се допаѓа Накит кога тој пристигнува?О : Доколку не ви се допаѓа вашата стока, мож

DEN 464.00 527.52
ново Реално. 925 Фунта Сребрен накит Тиркизна Бел/Црн Триаголник Студ обетки Геометриски парична казна накит 7mm*8мм GTLE1264 Свеж Со попуст
ZZZ 24kPure Злато Beaded Интервал Едноставна Нови Ѓердани Едноставен и Класичната Прецизен Процес Стилски и Убави 999 Солидна Свеж Со попуст