LXYY Креативни модни лилјани свеќа силиконски калап торта калапи мувла рачно изработени од глина цвет

LXYY Креативни модни лилјани свеќа силиконски калап торта калапи мувла рачно изработени од глина цвет

DEN 765.60

Свеж

Во магацинот

се наоѓа во главниот град на кина, Пекинг, со совршен објекти
.
Квалитет : Сите производи се во согласност со безбедност на храна меѓународните правила.6 cm во калап тежина/g
175g Место на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB/ФДУ/CE/ЕУ/SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо.
Стариот процеси како што се greasing или flouring станат непотребни.
Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.
СИЛИКОНСКИ КАРАКТЕР
Нашата фабрика производи се во ултра чиста контакт со храна силикони.Вистински производителот, завршен печење алатки catagory
2. Лесно да се мијат и се справи со 4. Топла вода, се мие и во машина за миење садови безбедно. Отпорен на температура од -40°c до +240°c.LXYY Креативни модни лилјани свеќа силиконски калап торта калапи мувла рачно изработени од глина цвет Опис Item Име лилјани свеќа мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY мувла големина/cm
7cm*2. RHOS , Американската ФДА, Германија LFGB.
Цена : врз Основа на нашето искуство во производство постапка и добро дизајниран производство распоред,можеме да ги намали трошоците за производство и да се зголеми конкурентноста. Тие се лесно да се мијат. Шарени силикони прибор не е само да се направи вашата кујна убава, но, исто така, се збогати вашиот живот. Безопасни, nontoxic и висок квалитет на храна одделение силиконски материјал 2. Ние ви посакам добредојде да patronize нас и да се направи бизнис преговори со нас. Карактеристики На Производот 1.еден-стоп услуга извори
4. Тие се идеални за сите видови на печка за готвење, конвенционална и микробранова печка, и замрзнувач безбедно.професионален дизајн и продажба тим
3. На stainess челик кујнски алатки може да го изгребат вашето тавата.
предност
1. Можете да пати ги како сакате, и тие ќе бидат без било каква штета.Сите производи не-стап и отстранување од мувла е лесно и брзо.контрола на квалитет и време на испорака е строго контролирани
5. Професионална и обновливи производ, лесно за чување и транспорт 5. И не треба да се грижите за силикон прибор нула вашиот спроведување. Температурата опсег : -40 F на +446 F 3. Покрај тоа, тие се лесно да се продавница. Сите видови на новина дизајни клиенти дизајни се weclome боја било која боја ви се допаѓа Пакување Polybag пакување е на располагање Пакување како клиент барање Порта Тијанџин Плаќање T/T, Western union, Paypal примерок цел прифатливо време на испорака 5-7 дена или во зависност од cutomers' цел количина
Нашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и Цена
Нашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.
Нашите главни пазар
Нашите услуги
Со нашиот принцип на "квалитет и заедничка корист, клиентите прво", искрено очекуваме да соработува со пријатели од целиот свет за развој во иднина.

Тип: Десерт Алатки
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На: LX-684
Десерт Алатки Тип: Габи,
Силикони: 100% храна одделение силиконски
дизајн: шлаг
боја: било која боја
Производство на земја/регион: Пекинг, Кина
Издржливост : може да се користи илјадници пати
Отпорност На Топлина: Од -40 до +280 Degress F
Употреба: калап за makingchocolate, фондан, бонбони, декорација торта или колаче
Услуга: ОЕМ

Додатоци на производи

Акрилик Торта Topper Вметнете Картичката Роденденска Торта Декорација Алатки За 2018 Дипломирањето Партија Материјали Свеж Со попуст
LZONE - 2.5 SUS 304 Нерѓосувачки Челик Издувните V Бенд Менгеме Прирабница за Полнење БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ Машки Женски Свеж Со попуст
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b Свеж Со попуст
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b

Објектот Состојба целосно тестирани Сосема НовГаранција 3 месеци гаранцијаПакет Содржина : 1x Нов лапто

DEN 423.00 445.44
120pcs различно обоени Dupont Жица 40pin Машки да се Женски, 40pin Машки да се Машки, 40pin Женски Женски Breadboard Скокач Свеж
2018 Пролет Мажите Воени Чизми Вистински Кравја Кожа Водоотпорен Пустината Тактички Борба со Подигање на Глуждот на Мажите Војска Свеж Со попуст
Жените Activewear Момчиња Спорт Облека Кунг Фу Униформа за Мажи, Девојчиња Тренерки Поставите Спортски Игра на Смртта Cosplay Свеж Со попуст
Нови Пристигна 5/8 Paisley Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Кашу Орев Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Коса Свеж Со попуст
Арт Деко, Сребро&Злато Кристално Јасно Rhinestones Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Круна Свеж Со попуст
Жешка! Рачно изработени хематит ѓердан природни монистра синџир мешавина боја со кристал бисери на големо Камења, накит за жените Свеж Со попуст
Папокот Тока - Моден папокот обетки Титаниум&челик Анти-алерген Бел копчето прстени Папокот Прстен Помине Тело Пирсинг Накит Свеж Со попуст
Мотоцикл Пак Сигнал Опашка Светлина Кочница Престане да Работи Индикатор Интегрирани Сигнал LED Светла за Хонда GROM MSX125 Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство

Woy Стакло Трговија Co., Ltd .Самостојна професионална продукција на Високо borosilicate производи од стакло.рачн

DEN 332.00 460.80
Прекрасна Бебето Животно Кукла Кадифен Спиење Кучиња Полнети Играчки со Звук Деца Kawaii Божиќ Роденден Нова Година Подароци Свеж Со попуст
WALFOS 25Pcs/set Големи не ' Рѓосувачки челик Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Сет Кујнски Прибор Торта Декорирање маша Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 125W 12V Мотоцикл Светлата на вниманието мото U7 LED Возење автомобил Магла работа Светлината Главата место Декоративни Свеж Со попуст
SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Инверторот за Acer Стремат 5235 5330 5335 5335Z 5535 5735 5735Z серија Бесплатен превозот Свеж Со попуст
SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Инверторот за Acer Стремат 5235 5330 5335 5335Z 5535 5735 5735Z серија Бесплатен превозот

Поправи вашиот лаптоп со LCD заднинско осветлувањеЕдиница : 1 PCSБоја : како на сликата шоу.Состојба : 100% сос

DEN 457.00 480.96