10 Парчиња 1/4 Инчи Д-прстен Камера Завртка Адаптер за Tripods Топката Главата и Брзо Ослободување Плоча

10 Парчиња 1/4 Инчи Д-прстен Камера Завртка Адаптер за Tripods Топката Главата и Брзо Ослободување Плоча

5 %

DEN 456.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот

10 Парчиња 1/4 Инчи Д-прстен Камера Завртка Адаптер за Tripods Топката Главата и Брзо Ослободување Плоча
Опис На Производот
1.Камерата завртка за tripod топката главата брзо ослободување плоча.
2.Материјал : метал
3.Големина : 19 X3.5 X3.5 X5mm
4.Тежина : 5g
Се врати и Гаранција
1.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и купувачите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. Пакување
Неутрален пакување Нашите Услуги
1. Ние сме професионални tripod фабрика за повеќе од 5 години искуство во фотографската индустрија, бидејќи таа се отвори во 2011 година.
2. Имаме богата искусни R&D инженер и имаме силна способност за ОЕМ и ODM проекти.
3. Сопствени брендови се TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. Исто така, ние може да се направи ОЕМ според клиенти барања во однос.
4. Alibaba потврдена злато снабдувач. Имаме добро обучени и стручни за продажба&по - продажба на услуги.
5. За сите ваши прашања за нас или нашите производи, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
6. Нашите предности се брза испорака, конкурентна цена, со висок квалитет на производи и долгорочни услуга на нашите клиенти.
7. Нашите производи се добро извезува во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн.

Макс Extened Должина (mm): 19
Бренд Име: BEXIN
Тежина (g): 7
Број На Модел На: LS048
Употреба: Дигитална Камера
Пакет: No
Укината Должина (mm): 12
Материјал: Железо
Тип: Завртка
Пакет:
Тежина: 7g
Големина на: 19X3.5X3.5X5mm
is_OEM: Yes
Материјал: Железо
Тип: 1/4 д-прстен камера завртка
Користат За: tripods топката главата и брзо ослободување плоча

Додатоци на производи

Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База за Tripod Главата dslr фото L2S5 Свеж Со попуст
Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База за Tripod Главата dslr фото L2S5

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База з

DEN 560.00 595.68
Tripod За Камерата WF - 717 1.3 м Tripod Професионални Преносни Патување Алуминиум Tripod Додатоци Стои со Главата за dslr фото Свеж Со попуст
Tripod За Камерата WF - 717 1.3 м Tripod Професионални Преносни Патување Алуминиум Tripod Додатоци Стои со Главата за dslr фото

Производ параметри Име : три фотографија tripod Модел : 717 (1.3 m)(1.55 М)(1.8 M) Тежина : 4.1 KG (1.3 m) 4.6 KG(1.55 М) 5.2 KG(1.8 M) Мак

DEN 5666.00 10896.00
Peeynnt за GoPro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi yi Свеж Со попуст
Peeynnt за GoPro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi yi

Peeynnt за Go Pro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi

DEN 95.00 119.04
F06434 Мали Меки Снег Мини Tripod Камера Стојат Десктоп Tripod Табела Tripod Свеж Со попуст
F06434 Мали Меки Снег Мини Tripod Камера Стојат Десктоп Tripod Табела Tripod

купувачот покривање на превозот цена во двете насоки царинските давачкипродавачот 's.фотографии на пре

DEN 77.00 80.64
WF Protable Камера Tripod Алуминиумска легура со Брзо ослободување плоча Рокер Рака за Canon Nikon, Sony dslr фото Камера DV Свеж
Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods Глава Свеж
Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods Глава

Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods ГлаваКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квал

DEN 5040.00
Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedlight Стојат Чадор изложувач Заградата Свеж
Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedlight Стојат Чадор изложувач Заградата

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedli

DEN 950.88
ALLOET Мини 1/4 Нишка Камера Tripod Топката Главата Брзо Ослободување Монтажни Плоча Monopod Tripod Ballhead За Canon Nikon, Свеж Со попуст
ALLOET Мини 1/4 Нишка Камера Tripod Топката Главата Брзо Ослободување Монтажни Плоча Monopod Tripod Ballhead За Canon Nikon,

Опис : Ова заградата носителот може да се користи со камера, tripod, LCD монитор, за светло во Видео итн Ќе мож

DEN 228.00 239.52
1pcs црна Универзална Мини Tripod се Залагаме за Дигитална Камера Камера промет на големо со бесплатен превозот Свеж Со попуст
1pcs црна Универзална Мини Tripod се Залагаме за Дигитална Камера Камера промет на големо со бесплатен превозот

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

DEN 85.00 101.76
Midas М-7 Десктоп Мали Tripod Слатки Камера Мини Tripod За Canon Nikon, Sony Олимп Свеж Со попуст
Midas М-7 Десктоп Мали Tripod Слатки Камера Мини Tripod За Canon Nikon, Sony Олимп

l Преносни и лесни Мини Патување Tripod да одат заедно со вашиот дигитален фото апаратl мала тежина и симпат

DEN 126.00 167.52
Про Вертикална a7RM3 a7R III L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Sony ILCE-7RM3 Дигитална Камера Свеж Со попуст
360 степени Ротирате Прилагодливи Тока Основните Рака Планината и Завртка Болт за GoPro HERO4 /3+ /3 /2 /1 Свеж Со попуст
360 степени Ротирате Прилагодливи Тока Основните Рака Планината и Завртка Болт за GoPro HERO4 /3+ /3 /2 /1

кога се изразат дојде, pls лице инспекција тоа За вашата трансакција безбедност, продавница за привремен

DEN 91.00 120.00
SmallRig Мулти-функција Двојно Топката Главата Магија Рака со Чевли Планината & 1/4 Завртка за Набљудувачите Led Светло - 1135 Свеж Со попуст
Vanpower Алуминиум Легура Брзо Ослободување L Плоча Универзална Заградата 1/4 Топката Главата Планината за Benro / Arca Швајцарската Свеж Со попуст
За Gopro 2 парчиња Висок Квалитет Замена Завртки Палецот Завртки Поправка Делови Поддржува Go Pro 3-Начин Стисок на Раката Tripod Свеж Со попуст
MPU-105 L Брзо Ослободување Плоча Заградата 1/4 Mount Завртка За Сите Камера Arca-Швајцарски Систем QR Свеж Со попуст
MPU-105 L Брзо Ослободување Плоча Заградата 1/4 Mount Завртка За Сите Камера Arca-Швајцарски Систем QR

СпецификацииМатеријал : Алуминиум ЛегураБоја : Мет ЦрнаШирина : 110mmВисина : 80mmДлабочина : 40mmДебелина : 10м

DEN 304.00 330.72
Мини Топката Главата 1/4 Mount за Камерата Tripod за SB800 SB900 580EX II vidicon Флеш Мини Камера Tripod Максимално Оптоварување Свеж
НАЈСИЛНИТЕ 1/4 Завртка Брзо Ослободување L Плоча Заградата Вертикална Пука Брзо Ослободување Адаптер База на Држачот за Canon Свеж Со попуст
За Go Pro Додатоци Плувка Лебди се Справи со Притисокот Мини Tripod monopod Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 Свеж Со попуст
За Go Pro Додатоци Плувка Лебди се Справи со Притисокот Мини Tripod monopod Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4

1 Сосема нов и висок квалитет.2 Овој производ е специјално дизајниран за Go Pro HERO4 / 3+ / 3 / 2 / 1 автопрачки.3 П

DEN 204.00 239.52
ANJIRUI пловни за gopro прачки рамно дно тема устата мулти-функционални авто-тајмерот Род Планина Куче нуркање Selfie стап Свеж Со попуст
Нов Практичен Мотор Велосипеди Handlebar Заградата Планината Држачот за DV Камера Д-GPS Поддршка Црна Свеж Со попуст
Нов Практичен Мотор Велосипеди Handlebar Заградата Планината Држачот за DV Камера Д-GPS Поддршка Црна

2 cm дијаметар360 степени ротација на главата, држете го вашиот уред во секој агол, многу е удобенВодоотпор

DEN 108.00 119.52
Камерата се Заштити Случај Рамка Преносни Конектор со Завртка Држачот за Xiaomi yi Xiaoyi Мравка Акција Камера F14579/80 Свеж
JY0508 JY-0508 JIEYANG Професионални Tripod за Камерата Алуминиум Tripod Стојат dslr фото Течност Главата Амортизацијата Tripods Свеж Со попуст