39210-23500 39210-23710 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2001-2006 HYUNDAI ELANTRA 234-4852

39210-23500 39210-23710 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2001-2006 HYUNDAI ELANTRA 234-4852

28 %

DEN 1310.00

DEN 1820.16

Свеж

Во магацинот


** **
Наместо Дел # :
39210-23500 39210-23710
-
ПРИМЕНА :
HYUNDAI ELANTRA 2001-2006 HYUNDAI TIBURON 2003-2006 HYUNDAI TUCSON 2005-2009 KIA SPORTAGE 2005-2010 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Земја/Регион на Производство: Јапонија
За Возило Брендови/Модел: Hyundai
Акцент-Година: 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Осветленост Дел Број: 39210-23710
Другиот Дел Број: 234-4852
Hyundai Модел: Акцент
Производителот Дел Број: 39210-23500

Додатоци на производи

За 2000-2009 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT 3.0 L Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0343 Свеж Со попуст
За 2000-2009 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT 3.0 L Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0343

** **Наместо Дел # : MR507378ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваа

DEN 1126.00 1563.84
Stenzhorn 7.00514.00 70051400 За ТУРБО ПРИТИСОК ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛ Свеж
Stenzhorn 7.00514.00 70051400 За ТУРБО ПРИТИСОК ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛ

7.00514.00 70051400 TURBO ПРИТИСОК ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛДобредојдовте на оваа продавница! Се направи на различ

DEN 1583.52
Stenzhorn ТУРБО ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЕЛЕКТРО ВЕНТИЛ ЗА PEUGEOT 307 308 407 807 ЕКСПЕРТ 1618X2 2.0 HDI 9661960380 Свеж
Stenzhorn ТУРБО ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЕЛЕКТРО ВЕНТИЛ ЗА PEUGEOT 307 308 407 807 ЕКСПЕРТ 1618X2 2.0 HDI 9661960380

ОЕМ#9661960380 ТУРБО ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЕЛЕКТРО ВЕНТИЛ ЗА PEUGEOT 307 308 407 807 ЕКСПЕРТ 1618 X2 2.0 HDIДобредојдовте на ова

DEN 1919.52
Турбо Турбополнач Одговара За Toyota Land Cruiser 4-Тркач 3.0 L 1KZ-Т 1KZ-ТЕ CT12B Свеж
Турбо Турбополнач Одговара За Toyota Land Cruiser 4-Тркач 3.0 L 1KZ-Т 1KZ-ТЕ CT12B

Одговара За Toyota Land Cruiser 4Тркач 3.0 L 1 KZТ 1 KZТЕ CT12 B Турбо Турбополнач Бесплатен Превозот Од САД 2 ГОДИНИ ГАРАН

DEN 10079.52
Stenzhorn Вистински Вакуум Modulator за Ssangyong Rexton Actyon (Спорт) 06~ 6655403897 Свеж
Stenzhorn Вистински Вакуум Modulator за Ssangyong Rexton Actyon (Спорт) 06~ 6655403897

Бренд : Ssangyong Мотори ОЕМ Состојба : Сосема Нов, Неискористениот Компатибилност : 1 Kyron (D20; D27) 200620102...

DEN 863.52
За 2004-2011 МИЦУБИШИ ПОТФАТ Кислород Сензор GL-24655 MD305148 MD305149 MD312084 234-4655 Свеж Со попуст
За 2004-2011 МИЦУБИШИ ПОТФАТ Кислород Сензор GL-24655 MD305148 MD305149 MD312084 234-4655

** **ДЕЛОВИ : MD305148, MD305149, MD312084, MD343987, MD343989, MR985165ПРИМЕНА : DODGE СТЕЛТ 19941996 МИЦУБИШИ 3000 GT 19941999 МИЦУБИШИ DIAMANTE 19941996

DEN 924.00 1283.52
Stenzhorn За Мерцедес МЛ-Класа W163 Вакуум Притисок Конвертор Вентил НОВИ ОЕМ 0005450527 A0005450527 Свеж
Stenzhorn За Мерцедес МЛ-Класа W163 Вакуум Притисок Конвертор Вентил НОВИ ОЕМ 0005450527 A0005450527

OE Бр : 0005450527,000 545 05 27,A0005450527,Еден 000 545 05 27,A000 545 05 27Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни

DEN 4799.52
Xpower - 38MM WaterCooled Wastegate СО VBAND ПРИРАБНИЦИ V38 14 PSI Свеж
Xpower - 38MM WaterCooled Wastegate СО VBAND ПРИРАБНИЦИ V38 14 PSI

XPOWER38 MM MVS Water Cooled Wastegate СО VBAND ПРИРАБНИЦИ V38 14 PSIБои : Црвена, Црна , Сина , ВиолетоваЗа боја : ве Молам дозволе

DEN 1727.52
Турбо BOV Зголеми Допрете За Peugeot 308 & Мини R56 / 57 Купер и Citroen DS 5 1.6 T моторот!Алуминиум Легура! бесплатен превозот Свеж
За 2000-2009 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT 3.0 L Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0344 Свеж Со попуст
За 2000-2009 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT 3.0 L Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0344

** **Наместо Дел # : MD369191;MR507138;MR507381;MR514342;MR514490ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве мо

DEN 1164.00 1615.68
Savanini Висок квалитет на Животната средина Силикони Вакум Црево за Автомобил Модифицирани Делови. Зелена боја Свеж
Stenzhorn За РЕНО CLIO KANGOO СЦЕНСКО 1.5 DCI ПУМПА РЕГУЛАТОР на ПРИТИСОК ВЛЕЗОТ ПРЕМЕРУВАЊЕ ВЕНТИЛ 9307Z532 9109-903 9307Z523B Свеж Со попуст
Stenzhorn За РЕНО CLIO KANGOO СЦЕНСКО 1.5 DCI ПУМПА РЕГУЛАТОР на ПРИТИСОК ВЛЕЗОТ ПРЕМЕРУВАЊЕ ВЕНТИЛ 9307Z532 9109-903 9307Z523B

За "РЕНО" CLIO KANGOO СЦЕНСКО 1.5 DCI ПУМПА РЕГУЛАТОР на ПРИТИСОК ВЛЕЗОТ ПРЕМЕРУВАЊЕ ВЕНТИЛ 9307 Z532 9109903 9307 Z523 BДобр

DEN 1871.52
LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9 Широк Бенд О2 Сензор 0 258 017 025 Свеж Со попуст
LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9 Широк Бенд О2 Сензор 0 258 017 025

** **ОСВЕТЛЕНОСТ БРОЈ : 0258017025 LSU4.9 Wideband Кислород Сензор 302004 LSU 4.9 17025 0258017025 ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни podu

DEN 1614.00 1855.68
За 1994-1996 MAZDA 323 C 1.5 Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-1356 Z53618861A Z53618861C ZL0218861C Свеж Со попуст
За 1994-1996 MAZDA 323 C 1.5 Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-1356 Z53618861A Z53618861C ZL0218861C

** **Наместо Дел # : DOX1356 Z53618861 A Z53618861 C ZL0218861 CПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве мол

DEN 1160.00 1611.36
За 2009-2013 Тојота Матрица 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008 Свеж Со попуст
За 2009-2013 Тојота Матрица 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008

** **Дел # : GL14008 8946707030 2349008ПРИМЕНА : LEXES350 (2008 2011) LEXRX350 (2007 2009) PONTIAC АТМОСФЕРА, (2009 2010) ТОЈОТА АВАЛОН (2008 2011) TOYOTA

DEN 2275.00 3159.36
89465-07010 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1995-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 234-4061 Свеж Со попуст
89465-07010 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 1995-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 234-4061

** **Дел # : 2344061ПРИМЕНА : TOYOTA АВАЛОН (1995 2004) ТОЈОТА Е КОРОЛА (1995 2002) ТОЈОТА PASEO (1995 1999) ТОЈОТА TERCEL (1995 1999 ГОДИН

DEN 1000.00 1389.12
VR ТРКИ - V бенд Flang/Менгеме Сет За MVS 38mm WASTEGATE V - бенд Комплет VR5831FC Свеж Со попуст
VR ТРКИ - V бенд Flang/Менгеме Сет За MVS 38mm WASTEGATE V - бенд Комплет VR5831FC

VR ТРКИ V бенд Flang / Менгеме Сет За MVS 38mm WASTEGATE Vбенд Комплет VR5831 FCЌе добиете исто како слика Пакет : Еден сет

DEN 491.00 528.00
За 2001-2005 LEXUS LS430 Кислород Сензор GL-24167 234-4167 89465-24210 89465-50140 89465-50160 Свеж Со попуст
За 2001-2005 LEXUS LS430 Кислород Сензор GL-24167 234-4167 89465-24210 89465-50140 89465-50160

** **Наместо Дел # : GL24167, 2344167 8946524210 8946550140 8946550160АПЛИКАЦИИ LEXLS430 20012006 LEXSC430 20022005 ве Молиме погледнете го катал

DEN 1126.00 1563.84