Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте

Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте

26 %

DEN 156.00

DEN 210.24

Свеж

Во магацинот


Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте
гитара пломба налепница секирај маркери пломба налепница гитара гитара секирај налепница гитара секирај маркери
Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Тоа е одговара за било кој тип на 19 frets, 20 frets, 21 frets, 22 frets и 24 frets електрична гитара, акустична гитара или бас.
4.Лесно да се инсталира и да ги отстрани брзо во секое време.
5.Направете вашиот гитара изгледа поубаво и око-фаќање.
6.Вие не се чувствувате чудно кога ќе свири на гитара поради ултра тенок дизајн.
7.Тоа нема да се промени на звучен ефект.
Боја : Жолта
Модел : Крсте
Материјал : Сребрен филм
Димензии : 50 x 142mm/1.97 x 5.59"(W x L)
Тежина : 3g
Бренд име:Yibuy
Пакетот вклучува :
1 x гитара пломба налепница ; 12 компјутери cros

Број На Модел На: гитара секирај маркери
Бренд Име: Yibuy
Тип: гитара пломба налепница
Обликот: гитара пломба налепница
Објектот: секирај маркери пломба налепница гитара
Тип: гитара секирај налепница
Име: гитара секирај маркери

Додатоци на производи

TONGLING Мат Финиш Цврсто Дрво Виолина 3/4 4/4 1/4 1/8 Занает Мрачно Violino за Деца Студентите Почетник w/ Случај го исклучите Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

DEN 81.00 135.36
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р

6 Pcs / Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3 L+3РОпис :

DEN 365.00 536.64
KAISH Месинг Гитара Секирај Притиснете Caul Внесува Радиус Линискиот Вметнете guitarra Luthier Алатка Свеж Со попуст
KAISH Месинг Гитара Секирај Притиснете Caul Внесува Радиус Линискиот Вметнете guitarra Luthier Алатка

Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот

DEN 410.00 456.00
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена Свеж Со попуст
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена

Спецификации100% Сосема нов и висок квалитетСовршена состојба одличен изгледОблик : ЦилиндарМатеријал :

DEN 143.52
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Multicolor Птици војник гитара зема Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Multicolor Птици војник гитара зема

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
2 парчиња! Прилагодлива Должина Ukulele Рака Појас Трајни Ткаење Најлон Крпа Појас со Кука за Сите Големина Ukelele Свеж Со попуст
2 парчиња! Прилагодлива Должина Ukulele Рака Појас Трајни Ткаење Најлон Крпа Појас со Кука за Сите Големина Ukelele

Прилагодливи Прашка Трајни Ткаење Најлон Крпа Должина 4383cm Ukulele Рака со Кука За Сите Големина UkeleleГлавни

DEN 173.00 266.88
Гитара Кука Закачалка Ѕид Стојат за Електрична Акустична Гитара Дел Додатоци Црна Свеж
Гитара Кука Закачалка Ѕид Стојат за Електрична Акустична Гитара Дел Додатоци Црна

ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добие

DEN 239.52
Алис A009D Гитара String Winder Главата Моторните String Winder Главата Luthier Алатка Бесплатен Превозот Wholesales Свеж
Алис A009D Гитара String Winder Главата Моторните String Winder Главата Luthier Алатка Бесплатен Превозот Wholesales

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Направени на тешки Пластични Глава Може да се олабави и

DEN 143.52
1set [2 парчиња ]Рамо ремени за виолина случај/ виола случај/ виолончело случај/ 92cm 19 Ремени Полна Големина Виолина Додатоци Свеж Со попуст
AliceA908 Сребро Рана Виола Стрингови Најлон Core Алуминиум Легура Рана Позлатени Топката Крај Свеж Со попуст
AliceA908 Сребро Рана Виола Стрингови Најлон Core Алуминиум Легура Рана Позлатени Топката Крај

Најлон CoreАлуминиум Легура РанаСребро РанаПозлатени Топката КрајA1 Најлон Core Алуминиум Легура РанаД2 На

DEN 1627.00 2169.60
Нова 6 компјутери Сет на 6R Tuning Keys Gotoh Стил Хром МИНИ Приемници,Гитара делови Свеж
Нова 6 компјутери Сет на 6R Tuning Keys Gotoh Стил Хром МИНИ Приемници,Гитара делови

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Сет од 6 Hiigh квалитет Хром

DEN 743.52
5Pcs Акустична Деца Гитара Седло Piezo Пикап 3 String Деца Гитара Трансдуцерот Свеж Со попуст
5Pcs Акустична Деца Гитара Седло Piezo Пикап 3 String Деца Гитара Трансдуцерот

Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на прија

DEN 381.00 401.28
Ергономски Дизајн Електричен Бас Гитара Стрингови Scrubber Бришење Чистење Одржување Грижа Почиста Гитара Жичени Инструменти Свеж Со попуст
Внатрешната Нишка 3,5 мм Месинг Електрична Гитара за да се Префрлате Прекинувачи, Копчиња Совет Капа Копчето Свеж Со попуст
Издржливи Мали Гитара String Почиста двострани Cleaning Tool со Меки Влакна Четка за Ukulele Banjo Бас Делови и Додатоци Свеж Со попуст
Издржливи Мали Гитара String Почиста двострани Cleaning Tool со Меки Влакна Четка за Ukulele Banjo Бас Делови и Додатоци

Гитара String двострани Почиста Cleaning Tool со Меки Влакна Четка Мали и Трајни производи за Гитара Ukulele Banjo БасГ

DEN 172.00 265.44
4Pcs Црна Тврда Пластика Гитара Amp Кабинети за Антена Звучници Кабинет Агол Заштитници L Свеж Со попуст
4Pcs Црна Тврда Пластика Гитара Amp Кабинети за Антена Звучници Кабинет Агол Заштитници L

Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се н

DEN 250.00 263.04
Zebrawood Гитара Глава Убава Zebrano Главата Дрво Цврсто Дрво рачно изработени Материјал Гитара Додатоци 200*90*0.55 мм Свеж Со попуст