FORUDESIGNS Симпатична Миленичиња Мачка Тексас Печатени Жените Сандали мала Тежина се Лизга-на Лето Плажа Вода Чевли Женски Мокасини Дише

FORUDESIGNS Симпатична Миленичиња Мачка Тексас Печатени Жените Сандали мала Тежина се Лизга-на Лето Плажа Вода Чевли Женски

40 %

DEN 1152.00

DEN 1919.52

Свеж

Во магацинот

Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0-0.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .
Но, поради различни политики во различни counttries.таму може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.
Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид:
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.
За Да Ги Прилагодите 1.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела .5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
За Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Pls кликнете на неа за да добиете повеќе :
. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Чевли Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Пета Тип: Станот со
Шаблон Тип: Животно Отпечатоци
Број На Модел На: CA
Повод: Повик
Затворање Тип: Лизга-На
Бренд Име: FORUDESIGNS
Стил: Новина
Обвивка Материјал: Синтетички
Платформа Висина: 0-3cm
Insole Материјал: ЕВА
Горниот Материјал: Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип: Опфатени
Моден Елемент: Се сврте-над Работ
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Outsole Материјал: ЕВА
Сандала Тип: Рибар
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Назад Контра Тип: Плитки
Објектот: лето плажа сандали/home влечки
Големина: according to our size chart
боја: Како се покаже слика
Функција: дише,се лизга-на,mesh,лесни
Шема: симпатична 3d тексас животинско мачка куче шема жените влечки
дизајн: tenis feminino/sapato feminino/zapatos
Пол: жените/жена/дами/mujer/женски/тинејџерки/студент
S: жените повик за летото сандали

Додатоци на производи

Оригиналната Намера Новина Транспарентен Жените Сандали Секси Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
Секси Отвори Пети Крст На Рака Платформа Високи Потпетици Сандали Мода Глуждот Рака Оптоварување Гладијатор Сандали Дами Лето Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 =

DEN 780.00 1180.80
MORAZORA голема големина 34-43 жените мода високи потпетици сандали лето секси чипка свадба чевли Солидна боја свадба чевли Свеж Со попуст
AIYKAZYSDL Жените Ултра Многу Висока Пета Пумпи Ѕиркаат Пети Платформа Дебели Блок Пета Глуждот Рака Тока Faux Кожа/Стадото Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Мода Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Бели Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

DEN 635.00 882.24
Careaymade-Фолк стилот Раководител слој cowhide чиста рачно изработени Врежан чевли,на ретро уметност mori девојка чевли,Жените Свеж Со попуст
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
Кристал чевли жена свадба чевли за дами чевли со потпетици кожа гладијатор сандали чизми високи потпетици сандали партија се Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите бара

DEN 3283.00 3455.52
Жените вистинска кожа оксфорд сандали чевли 5cm дебелина дизајнер гроздобер Високи потпетици сандали круг пети рачно изработени Свеж Со попуст
Бренд Розова Дланки Жените Летен Зимски Чевли на Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Жените Глуждот Чизми Кристал Дијамант Свеж Со попуст
10cm 8cm Црни високи потпетици сандали жените летни чевли жена сандали Отвори пети Цврст Капак Тенка Пета Свадба Плус големина Свеж Со попуст
Нови пештера е гроздобер жените сандали во 2017 Оптоварување потпетици и рачно изработени чевли за вистинска кожа Летни Чевли Свеж Со попуст