Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер

Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер

5 %

DEN 1135.00

DEN 1194.72

Свеж

Во магацинот


Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер бесплатен превозот
Име на производ : потопна пумпа
Опис :
НА-106 : Материјал : пластични Боја : сива Тежина : 2.5 kg Напон : 220~240 V Фреквенција : 50 Hz H. max : 4 M П max : 4000 L/H Моќност : 85 W Димензии : должина*широк*висок 16*9.5*16cm Калибар : 20mm Кабел должина : 145cm Погоден за 270-350 Liter риба резервоарот
Ако сакате да го ЕУ приклучок адаптер,ве молиме забелешка на цел
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

моќност: 55w
Напон: 220-240V
Извор На Енергија: Полнење
Фиксна Форма: Во Вода

Додатоци на производи

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни Свеж Со попуст
20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ГрадинаНие не нудиме из

DEN 67.00 79.20
Најновите Аквариум Украс Богатство Diver Ловец На Богатство Слика Акција Риба Нуркач Резервоарот Украс Аквариум Пејзаж Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор

CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикаторИме на производ : CO2

DEN 319.00 335.52
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper Свеж Со попуст
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper

Опис : Лесно да се отстранат сите видови на алги.Applier да стакло тенкови и акрил.Unsinkable дизајн, голема погод

DEN 559.00 588.00
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров

ОписОваа желка лебди е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот

DEN 279.00 398.88
2 Size Акрилик Мини Аквариум Betta Риба Резервоарот Аквариум Инкубатор Изолација Мрестилиштата Мини Риба Сад Рептил Кафез Желка Свеж Со попуст
Аквариум Ултра Тивок Еден Штекер Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Кислород Воздушна Пумпа Аквариум Кислород Aerator 220-240V Свеж Со попуст
2 парчиња Аквариум Температура Термометар Налепница Дигитални Двојна Скала Боја се Менува Repitle Риба Резервоарот се Држи на Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm

Nicrew Риба Резервоарот SMD Led Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка Одговара за Ак

DEN 480.00 773.28
6 во 1 JEBO Ефикасна Филтер Сунѓерот Памук За 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот 6pcs Различни Оригинални Сунѓерот Свеж Со попуст
Nicrew 12 Бои Подводни Круг Риба Резервоарот Светилка Водоотпорен Воздушни Меури Во Аквариум Подводни Светлина Шарени За Аквариум Свеж Со попуст
Висок Енергетски Ефикасни Аквариум Кислород Риба Воздушна Пумпа Резервоарот Супер Тивок ЕУ Plug Z07 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација

ОписМатеријал : СмолаБоја : Како на Сликата шоу.Димензии(прибл.) : 15*6*8 CM.Нуди природната средина чувство.П

DEN 177.00 252.00
1Pc Керамички Аквариум Засолниште Крие Одгледување Пештерата Засолниште Цевка 4.8cmx1.5cm За Аквариум Резервоарот Риба Ракчиња Свеж Со попуст
Аквариум Симулација Вода Плевели Растенијата Украс Риба Резервоарот Растенија Треви Вештачки Алги Пејзаж Декорација Свеж Со попуст