Zoomable Водоотпорен Светлина 7w Кри П5 Led 800Lumen Мини Led Светилка За Отворен Спорт [SK68]

Zoomable Водоотпорен Светлина 7w Кри П5 Led 800Lumen Мини Led Светилка За Отворен Спорт [SK68]

49 %

DEN 122.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Но мора да се заврши во рок од 3 дена, или Ali Express ќе colse Трансакцијата.На високо-квалитетни производи и прифатлива цена, зошто да не го купи? Не постои причина да не се купи
3. Ве молиме имајте во предвид кога ќе ги нарачате.Но, некои производи или некои далечни земји треба да се платат дополнителни Далечински Превозот Надомест како чарли во нашата продавница. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Точка Бр. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. БЕЗ ИСКЛУЧОЦИ! 2. Ако не сте добиле вашиот парцела или не можете да пребарувате на следење на информации на линија,кога ќе го испрати во рок од 30 дена, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС . Bulks наредби се препорачува испраќаат од експрес начин, имајте на ум дека повеќето производи или пратката да повеќето земји се за бесплатен превозот. SK68-1 M Сијалица Тип КРИ XPE-П5 800 LM Боја Црна,Сина,Длабоко Зелена,Црвена,Сребрена,Светло Зелена Switch Притисни Switch Карактеристики Напад Главата Светлина Режим hight Живот Време во Текот 100000hours Зум Да,телескопски Водоотпорен Да, не поддржуваат нурне употреба .Што ви се изнесуваат земји ? Главно сад и Европа
За клиентите добие комплетен производ , ние ќе внимателно ја испита секој производ пред пратката
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно !Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сликите за вашиот референца само. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Како услов за обврска од нас да го поправи или да го замени таков производ, производот мора да се врати на нас заедно со доказ-на-набавка на задоволително ниво за Сите нас враќа мора да биде придружена со писмена изјава за поставување на друго име, адреса и дење телефонски број на сопственикот, заедно со краток опис на било кој тврди дефекти. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress Гаранција Ние гарантира на своите производи за една година за лична купувач и две години по "веледрогерија,од денот на испорака, "ние ќе го поправи или да го замени таков производ или дел од него што, по инспекција или било каков вид на потврда од нас, е утврдено да се неисправни во материјалите или изработката.

Боја На Каросеријата: Црна, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Зелена Светлина
Тип На Објект: Рефлектори
сертификација: CQC,CE,FCC,ГШ,EMC,CCC
Број На Модел На: sk68 1M
полнач: Не Е Применливо
Бренд Име: yunmai
боја: Светло Зелена,Црна,Војска Зелена,Мулти,Црвена,Сина
Фокусна Должина: прилагодлив
Водоотпорен: Yes
Тип На Батерија: АА,14500
Модел на LED Монистра: Q5
Зум: No
Осветлување Растојание: 50-100 метри
Функција: Шок Отпорни
Wattage: 7W
Тип На Светилка: Осветлување
Лумен: 800
Префрлете Го Режимот: Одзумирате
Тело Материјал: Алуминиум легура
Поддршка Dimmer: Една датотека
Извор На Светлина: q5

Додатоци на производи

13000LM LED T6+2R5 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
ITimo USB Полнење/Батерија Flash LED Шатор Фенери Бело/Црвено Светло Преносни Светлина Моќ Банка Отворено Кампување Светилка Свеж Со попуст
yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема Свеж Со попуст
Црна Пластика Бела Светлина, Притиснете го Копчето USB LED Светилка Факелот Свеж
Црна Пластика Бела Светлина, Притиснете го Копчето USB LED Светилка Факелот

Име на производ : USB LED СветлоГолемина : 4.5 x 2cm / 1.8" x 0.8"(L*D)Материјал : Метал, ПластикаБоја : Сребрена На Ѕвон

DEN 48.00
XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650 Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил

Батерија : 2*3 Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со о

DEN 624.00 1419.36
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел Свеж Со попуст
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел

Батерија Headlamp : Глава светлина Карактеристики : 1 Двојно висок квалитет zoomable XML 2 L2 led headlamp, како светла как

DEN 820.00 911.52
Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата Свеж Со попуст
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50 Свеж Со попуст
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50

Z50 led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување / лов / рибол

DEN 336.00 671.04
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650 Свеж Со попуст
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650

Функција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светласлаба светлинаStrobe, Повеќе режим се достапни ★Водоотпо

DEN 513.00 732.96
Џеб LED Светилка Соларна Енергија/USB Полнење Факел Работи Инспекција Светлина 2 Режим Отворено Кампување Светилка со Магнет Свеж Со попуст
YUPARD батерија 18650 3x ААА XM-L2 XML T6 LED бела жолта светлина 30m Нуркач Нуркање headlamp Светло Факел Водоотпорен отворено Свеж Со попуст
YUPARD батерија 18650 3x ААА XM-L2 XML T6 LED бела жолта светлина 30m Нуркач Нуркање headlamp Светло Факел Водоотпорен отворено

НАПОМЕНА : бела светлина, користете L2 LED(1200 Lm),жолта светлина употреба T6 LED(1000 Lm) еден headlamp значи еден headlamp;

DEN 497.00 1344.00
Jiguoor 4x Батерија 18650 Квалитет Најлон Holster Заштита Покрие Торба Свеж
Jiguoor 4x Батерија 18650 Квалитет Најлон Holster Заштита Покрие Торба

Спецификација : Име на производ : 4x Батерија 18650 Најлон HolsterМатеријали : НајлонБоја : ЦрнаГолемина на : Теж

DEN 54.24
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов

2017 нов висок квалитет кри xpg2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболо

DEN 1538.00 1672.32
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот Свеж Со попуст
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот

Ви благодариме!! Ако имате било какви барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас, Ако ви треба до

DEN 347.00 462.72
Висок Квалитет 18650 Headlamp L2 Светло Главата Светилка Светла Рефлектори Челото XM-L2 У2 Моќни LED Светилка Факелот за Кампување Свеж Со попуст
Нови Headlamp АА Батерија Светлата Батерија Предните led Lampe XML-T6 Отворено Главата Светилка Факелот За Кампување Риболов Свеж Со попуст
BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата Свеж Со попуст
BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата

Карактеристики : Ова е IR Сензор за Светла,кога ќе користите headlamp, можете да го користите смисла botton од де

DEN 307.00 479.52