5D Diy Дијамант Сликарство Глуварче Дијамант Везови Убава Пеперутка Рубикова Коцка Вежба Вертикална Печати Круг Дијамант Растенијата

5D Diy Дијамант Сликарство Глуварче Дијамант Везови Убава Пеперутка Рубикова Коцка Вежба Вертикална Печати Круг Дијамант Растенијата

19 %

DEN 476.00

DEN 588.00

Свеж

Во магацинот

8 mm
5 D DIY Магијата Коцка Дијамант Сликарство
Тоа е 5d дијамант вез, Цвеќиња и пеперутки треба да ги пополните дијаманти.
2)Доколку постои било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да се остави негативен или неутрален
повратни информации. Извезена крпа со лепак секс
3. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Доволно смола дијаманти.Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник и Точка вежба пен
DIY Дијамант сликарство производството чекори
1. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.
повратни информации :
1)ве Молам оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за нас, ако сте задоволни со нашиот производ, тоа само се чини малку време,
но ни помогне многу, ние ќе се обидеме потрудиме да ви Послужи. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Сè може да се реши од страна на комуникација на фер и пријателски :
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант,
база на мапата со лепило фото хартија. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. не квалитет проблем).

Големина: Canvas size 45x80cm, Canvas size 55x100cm
Бренд Име: GLymg
Употреба: Слики
Стил: Модерна
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Растенијата
Дијамант форма: Круг
Форма: Станот
Pasting Област: Делумно
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Платно Пакување Метод: Навива
Рамка: No
Број на Бои: 1-30
Завршување: Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал: Масло на платно
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Тема: Три-димензионални Везови Серија

Додатоци на производи

Еден Надолу Пак Суровини Работ Hemmer Машина за Шиење Прилог Папка КП-223 важно: изберете си сакал големина . Свеж Со попуст
Еден Надолу Пак Суровини Работ Hemmer Машина за Шиење Прилог Папка КП-223 важно: изберете си сакал големина .

Дел # : КП223Следните hemmer големина се достапни од нас, ве молиме да ни кажете на вашиот поволни големина по

DEN 571.00 671.52
Huacan Дијамант Сликарство Сезони Дрвја Крстот Бод Полн Плоштад Вежба 5D Дијамант Везови Дома Декорација 5pcs/set Свеж Со попуст
Huacan Дијамант Сликарство Сезони Дрвја Крстот Бод Полн Плоштад Вежба 5D Дијамант Везови Дома Декорација 5pcs/set

Пополнете пенкало со лепак [Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се

DEN 874.00 1248.00
Коњ Теписи Поставите Везови Бод Тема Latch Кука Килим Колекции Капчиња Кука Крст-Бод Комбинација Тепих Занает Свеж Со попуст
Коњ Теписи Поставите Везови Бод Тема Latch Кука Килим Колекции Капчиња Кука Крст-Бод Комбинација Тепих Занает

Име на производ : Latch Кука Перница Случај Тип на Производ : Неготови производи (не содржат перница јадро)

DEN 636.00 1247.04
DIY 5d дијамант Сликарство крстот бод буда,религија,полн плоштад дијамант вез,дијамант мозаик Ѕид налепници дома декор Свеж Со попуст
АНГЕЛ Е СТРАНА Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Дијамант Сликарство куче Shar pei Кристал Крстот Бод Декорација Свеж Со попуст
Целосна Плоштадот 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Слон Мајка&Бебе 3D Дијамант Сликарство Rhinestones Слики Везови Свеж Со попуст
Целосна Плоштадот 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Слон Мајка&Бебе 3D Дијамант Сликарство Rhinestones Слики Везови

2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветнит

DEN 191.00 294.24
Diy Дијамант Сликарство Холандија црвено лале цвет 5d Плоштадот Дијамант Мозаик Крстот Бод Комплет Боја Полна Копар Везови AS592 Свеж Со попуст
Addi 105-7-40cm кружни игли за плетење со месинг-совети и злато кабли Свеж Со попуст
Addi 105-7-40cm кружни игли за плетење со месинг-совети и злато кабли

Кружни игли за плетење со мазна месинг совети и флексибилни злато кабли со совршен транзиции.природно н

DEN 267.00 314.40
Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Две верверички Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок Свеж Со попуст
дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаик Свеж Со попуст
дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаик

дијамант везови роден исус,diy,дијамант сликарство полн плоштад.5d, дијамант мозаикДраги пријатели, ви бл

DEN 197.00 379.20
Zhui ѕвезда 5d diy полн плоштад вежба дијамант сликарство везови галоп коњ Крстот Бод Кристал мозаик дома декор подарок Свеж Со попуст
Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Пурпурна Пеперутка Дијамант Вез За Слики Вежба Дијамант Мозаик Слика Свеж Со попуст
Целосна Рубикова Коцка rhinestones слики дијамант везови животни Мачка & Тигар крстот бод колекции 5d дијамант сликарство везови Свеж Со попуст
DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones Дијамант Везови Крстот Бод Приватна Слика Везови Дома декор Свеж Со попуст