Патување Rfid Блокирање на Персоналните Нови Алигатор Втиснување Пасош Носителот Мода Пасош Покрие СТП Кожен Паричник Обичај прифаќаат

Патување Rfid Блокирање на Персоналните Нови Алигатор Втиснување Пасош Носителот Мода Пасош Покрие СТП Кожен Паричник Обичај

43 %

DEN 134.00

DEN 235.20

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ве потсетам на нашите купувачи, наредбите се подготвени за патување. Таму може да биде мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот производ, бидејќи на поинаков агол и интензитетот на светлина.
Ако е можно, ве молиме да ни снабдување вашето полно име и правилниот пост код , тоа е многу важно за испорака, ви благодариме !
ЗАБЕЛЕШКА : Ако ви треба прилагодување, ве молиме контактирајте со нас пред ставање ред, затоа што прилагодувањето за мала количина треба екстра плаќање. Ако таа рече : "Пратката пристигнале во земја на потекло post office" o r "Пратката на локален дистрибутивен центар" , Честитки! Тоа значи редот е многу блиску до вас, тогаш.
Сунѓерот надеж : мекост и compaction. Но сепак дозволете ни да се прошири на испорака за заштита на време, ако не по многу дена лево>
Без разлика што, ако не го примите ќе цел по 60 денови, ќе можат да аплицираат за целосна наплата, тогаш Али платформа ќе ја преземе контролата на ова прашање. Неколку дена подоцна, ако следење на информации рече : "пратката ги собереш неуспех, пратката е откажана. Што е уште поважно, за повеќето од производите, ние, исто така, проверете уште еднаш пред ставајќи ги во парцели.
За квалитет :
Ние сме производство на специјално производство на стоки за продажба на мало, па ние контрола на квалитет многу построги од оние масовно производство. Сепак, во многу редок случај, ако сте примиле стоки со квалитет проблем, ве молиме ги споделите со нас, ние сигурно ќе испорака за вас нова или наплата за вашата загуба. Ако сакам да се одржи редот во неколку различни бои заедно, или ако сакам да се плаќаат неколку елементи заедно, како да го направите тоа?
Почитувани купувачот, за двете ситуација, можете да изберете боја и квантитетот една по една, откако ќе заврши една, кликнете на "Додади во Кошничка", а потоа започнете со изборот на следниот. Се надевам дека секој купувач ќе имаат прекрасно шопинг искуство^^.
Солидна Втиснување Пасош Носителот
Материјал :
СТП : не-токсични, без мирис за водоотпорен и нема прашина. Како можам да се постигне плаќање?
Почитувани купувачот, откако ќе кликнете "купи сега", ќе има многу видови на плаќање начини предложи освен ако некои од нив се достапни за вас, можете да бендот вашата сметка на Али систем, и да продолжите со плаќањето.

Тип На Објект: Картичка & ID Носители
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: ZongShu
Обликот: Кутија
Број На Модел На: ZSP16046
Објектот Тежина: 45g
Стил: Моден
Употреба: бизнис картичка
Материјал Состав: СТП Кожа
Пол: Унисекс
Објектот Ширина: 9.8cm
Затворање Тип: Не Патент
Главен Материјал: PU
Објектот Должина: 14.2cm

Додатоци на производи

2018 Унисекс картичка паричникот бизнис картичка носителот стп кожа монета џеб жените картичка Организатор мажите чанта пари Свеж Со попуст
Fahion Женска Чанта Крокодил СТП Кожа Спојки Чанта Торба Монета Чанта A2500 Свеж Со попуст
Fahion Женска Чанта Крокодил СТП Кожа Спојки Чанта Торба Монета Чанта A2500

Fahion Женска Чанта Крокодил СТП Кожа Спојки Чанта Торба Монета ЧантаФункција : 100% сосема нов и висок квали

DEN 48.00 78.72
THINKTHENDO Унисекс Метал Bifold Пари Клип Менгеме Парични Носителот Мажи Жени Бар Паричникот Замени Делови Пролет Клип Нова Свеж Со попуст
Држачот на Паричникот RFID Блокирање на Кратки Вистинска Кожа Кредитна Картичка во Држачот За Жени Мажи Гроздобер Монета Чанта Свеж Со попуст
QOONG Обичај Гравирање Мажи Жени Метал Кредитна Картичка Носителот Автоматско Pop-Up Картичка Поставува Бизнис Картичка Паричникот Свеж Со попуст
Моден Креативни Еластична Lycra Мобилен Телефон Паричникот Случај Жени Мажи Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Свеж Со попуст
Топла Луксузни жените мини fuzzy wristlet вечер чанта женски неформални телефонски чанта дами домот канџите монета чанта за Свеж Со попуст
Dispalang Монета Чанта Девојки Мали Паричникот Промена Purses Балет Чевли Печати Пари Кеси Деца Џеб Паричници Копче Мини Патент Свеж Со попуст
3 Патент Жените Водоотпорен Чанта Мобилен Телефон Торбичка Чанта Паричникот Wristlet Торба 2018 Нова Мода Убавина срце/ Stars/ Свеж Со попуст
M338 Креативни Цртан Филм Девојка Мачка Печатење Монета Нула Чанта Љубов Форма Прирачник Hemming Копче Монета Purses Паричник Свеж Со попуст
Klsyanyo Мажи Жени Мали Минималистички Бизнис Картичка Носителот Еластичен Појас Фиксна Кредитна Картата Porte Carte Пари Во Свеж Со попуст
THINKTHENDO Симпатична Цртан филм ID Кредитна Картичка Носителот Унисекс Паричникот руската Покритие за Автомобил возачка Дозвола Свеж Со попуст
THINKTHENDO Мажи Жени Унисекс Бизнис Кредитна Картичка Носителот на RFID Блокирање Ракав Заштитник Shield Носителот 2017 Мода Свеж Со попуст
COMFORSKIN Гарантира Овча Плетење Стил Пасош Маска за новодојдени 2018 Топла Патување Пасош Паричникот ID Кредитна Картичка Свеж Со попуст
Gibo Auja - Гроздобер Крава Вистинска Кожа За Држачот На Картичката Случај Кредитна Картичка Организатор Тенок Магија Паричникот Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба Унисекс Мода Нерѓосувачки Челик Сребро Алуминиум Бизнис ID Кредитна Картичка Носителот Кутии Случај Покрие Свеж Со попуст
QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Двострано Тенок Safepocket Паричникот Пари Клип Метал Кредитна Картичка Пари Свеж Со попуст