GIVVLLRY Гроздобер Монистра Тело Синџир Сребрена Боја Градник Искра Multilayer Секси Плажа Бикини Подигнат Тело Синџир Накит за Жените

GIVVLLRY Гроздобер Монистра Тело Синџир Сребрена Боја Градник Искра Multilayer Секси Плажа Бикини Подигнат Тело Синџир Накит

25 %

DEN 149.00

DEN 198.72

Свеж

Во магацинот

com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.cn DHL 3-8 дена www. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Ние поддршка на мало ,но специјалист за среден и мал промет на големо со цел ,ќе се обезбеди најдобра цена за вас.
Наплата и Враќање
Ви благодарам многу за избор на нас, ние се обезбеди враќање и наплата услуга : 1. Производи се извезуваат во Европа, Америка, Австралија, Југоисточна Азија, на Блискиот Исток и во други земји, победи многу високи пофалби од купувачите.com Aramex 3-8 дена www. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Обичен Мал Пакет Плус 45-65 дена www.
Купувачот Покажува
Производот Ги Покажува
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рамките 2-7 дена по плаќањето, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод.net/en/ EMS 5-15 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www. ние си имаме свој фабрика, примерокот може да се изменуваат или да се обезбеди приближува кон нас, ние ќе го направи производ како на вашите барања. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
За Нас
Yiwu Qian Jun Накит Ко. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Вашето задоволство е нашата услуга филозофија.net/en/ Кина Пост Воздух Mail 25-60 дена www. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.Ние имаме повеќе од десет години накит одлуки искуство и околу 200 одличен кадар , посветена на создавање на високо квалитетни и евтини, моден стил производи. Главните производи вклучуваат ѓердани, белегзии, обетки, брошеви, прстени, keychain, итн.net/en/ e Packet 7-25 дена www.Ltd најде во Мај 2004 година , Индустрија и трговија интеграција, е професионална додатоци manufactory.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ме прашате. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или ЕМС превозот услуга. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.

Метална боја: Сребро, Злато
Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Телото Накит Тип: Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Метали Тип: Цинк, Алуминиум,Бакар
Број На Модел На: BNL273
Бренд Име: GIVVLLRY
Материјал: Метал
Стил: Чешка
Обликотшема: Геометриски
боја: Сребро, Злато
Број На Модел На: Телото Накит
Моден: Телото Синџир Накит
Стил: Тренди, Класичен, Романтични, Гроздобер, Бохемски
Големина: As picture
Тежина: about 17g
Повод: Партија,Секојдневниот живот,за Работа,за Свадба
Материјал: Легура
Место на Потекло: CN

Додатоци на производи

нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер зајакот bunny морков велигден 21*15mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
Terreau Кети Година Гроздобер Брошеви Унисекс Јака Иглички Смола Lapel Pin Brooch Иглички Мажите Tassel Синџир Brooch Bijoux Свеж Со попуст
Terreau Кети Година Гроздобер Брошеви Унисекс Јака Иглички Смола Lapel Pin Brooch Иглички Мажите Tassel Синџир Brooch Bijoux

1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува мет

DEN 34.00 50.40
Bonsny Година Глеѓ Легура Gecko Гуштер Легури На Метал Копче Синџир Копче Прстен Пом Подарок За Жените Девојка Торба Шарм Свеж Со попуст
Timlee X195 Нови Масло Капка Симпатична Кактус Садови Орхидеи Метал Brooch Иглички Копчето Иглички Девојка Фармерки Торба Декорација Свеж Со попуст
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На Свеж Со попуст
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На

Име : Me Molissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Тргов

DEN 129.00 179.52
Бесплатен Превозот, Слободни Ласерско Гравирање Keychains,Custimized ЛОГО/Име Ласерски Гравирани Клучните Прстени Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот, Слободни Ласерско Гравирање Keychains,Custimized ЛОГО/Име Ласерски Гравирани Клучните Прстени

Тип : Копче Синџири Состојба : 100% Сосема Нов Потекло : Nanjing, Кина Материјал : Цинк Легура Боја : Како на слик

DEN 288.00 335.52
Жешка Игра Playerunknown е Battlegrounds 3D Keychain 10 стил PUBG Keyring saucepan Pendant смешно детска Играчка пиштол додатоци Свеж Со попуст
Жешка Игра Playerunknown е Battlegrounds 3D Keychain 10 стил PUBG Keyring saucepan Pendant смешно детска Играчка пиштол додатоци

Pendant Големина : 12 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 35 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач с

DEN 108.00 134.40
Julie Ванг 6PCS Микс Продажба Жолто Бела Розова Мини Ананас Форма Глеѓ Златна Боја Цинк Легура на База Симпатична Шарм DIY Накит Свеж Со попуст
1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

DEN 45.00 47.52
Multicolor Камења, Накит Поставите 925 Сребрен Шалче Обетки Прстен Ѓердан Pendant За Жените Бесплатен Превозот И Подарок Кутија Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер хартија авион авионот 18*17mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
2 парчиња Мажи Жени Унисекс 83 Заби Метал Косата на Главата Обрачот Додатоци Спортски Headband Свеж
2 парчиња Мажи Жени Унисекс 83 Заби Метал Косата на Главата Обрачот Додатоци Спортски Headband

Спецификации : Забите на бендот помогне да зафат на косата цврсто во место.Чувајте ја вашата коса далеку

DEN 38.40
6pcs Шарм земјата земјината планета 19*16mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан Свеж Со попуст
Корејската Верзија На Новиот Дизајн Мода Голем Лак за Коса Клип Деца 's Hairpin Девојки Коса Поклон Прибор трговија на Големо Свеж Со попуст