GKTINOO 2018 Жените Дебели Потпетици Сандали Затворени Пети Цвет Етничка Стил рачно изработени Вистинска Кожа Персоналните Жените Сандала

GKTINOO 2018 Жените Дебели Потпетици Сандали Затворени Пети Цвет Етничка Стил рачно изработени Вистинска Кожа Персоналните Жените

30 %

DEN 1737.00

DEN 2481.12

Свеж

Во магацинот


Потпетици : 5 CM

Чевли Големина: 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Insole Материјал: PU
Повод: Повик
Затворање Тип: Кука & Јамка
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Стил: Етнички
Сандала Тип: Гладијатор
Платформа Висина: 0-3cm
Назад Контра Тип: Маска Пета
Моден Елемент: Цвет
Горниот Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Страна Vamp Тип: ОТВОРЕТЕ
Бренд Име: GKTINOO
Обвивка Материјал: PU
Пета Висина: Med (3cm-5cm)
Пета Тип: Плоштад пета
Број На Модел На: 9790
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип: Печати
Со Платформи: Yes
Outsole Материјал: Гума
Пета Висина: 5cm
Кожа Стил: Мека Кожа
Пол: Жените

Додатоци на производи

Вистинска кожа голема жена чевли НАС големина 9.5 дизајнер гроздобер Сандали круг пети рачно изработени сребрени златни 2017 Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

DEN 635.00 882.24
NIKOVE 2018 Жените Чевли Плоштадот Висока Пета Лето Ѕиркаат Пети Жена Сандали Вистински Кожени Сандали Гладијатор Чевли Големина Свеж Со попуст
Секси Отвори Пети Крст На Рака Платформа Високи Потпетици Сандали Мода Глуждот Рака Оптоварување Гладијатор Сандали Дами Лето Свеж Со попуст
TIMETANG Рамни Сандали Т-рака Моден Тренд Сандали Бохемија Националните Рамно Стапало Beaded Женски чевли продажба жените чевли Свеж Со попуст
Продажбата 2017 Нови Лето Секси Црно Црвено Бели Жени Slingback Сандали со Висока Гладијатор Потпетици Дама Чевли EMS06 Плус Свеж Со попуст
MORAZORA Национален стил летни чевли СТП платформа сандали жените чевли кристал бохемија мода чевли големи димензии 35-42 Свеж Со попуст
Бренд Розова Дланки Жените Летен Зимски Чевли на Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Жените Глуждот Чизми Кристал Дијамант Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Новина Транспарентен Жените Сандали Секси Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли

Стил : удобност им Помогне на површината : cordub (абразивни) Cortical карактеристики : земјата мелење Единствен

DEN 1320.00 1435.20
TIMETANG Лето нова мајка Кожени сандали големи димензии мека soled Стил жена сандали секојдневен удобно баба рамни сандали Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите бара

DEN 3283.00 3455.52
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
Лето Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Чевли Жените Пумпи Висока Пета Сандали Жена Гладијатор Сандали Плус Големина 33 - 40 41 42 Свеж Со попуст
Топла Продажба високи потпетици Сандали Жените Летото Сандали со Револвер Плажа Сандали Секси Домот Отвори Пети дами Сандали Свеж Со попуст