2017 Лесно Да се Носат Sobrancelha 003rihanna Стил Хена Веѓите 1 Пар Боја Лажни Веѓа За Жените/човечка Коса на Веѓа/возрасни

2017 Лесно Да се Носат Sobrancelha 003rihanna Стил Хена Веѓите 1 Пар Боја Лажни Веѓа За Жените/човечка Коса на Веѓа/возрасни

DEN 2352.00

Свеж

Во магацинот

сите рачно изработени чипка веѓите;
4.
"убавината на веѓа екстензии услуга е дека тие можат да се применат на секој, дури и жените кои ја имаат изгубено сите нивни веѓата
Ангела Веѓите 100% Човечка коса лажни веѓи се од највисок квалитет и повеќето природни веѓа перики на пазарот.
тие не се за оние кои се уште имаат доста голем број на природни веѓата косата ,ако се уште имаат доста голем број на природни веѓата коса,
ние многу recommed нашите веѓата прав и моливи и веѓата екстензии.
љубезно потсетник
ве молиме испратете било која слика ви се допаѓа на нас, така што ние сопствени направи еден ист веѓа како на слика
и кажете ни големина ,боја, така што можеме да го направиме тоа точно
прилагодено со цел да доведе време : 7days
100% човечка коса невидливи чипка веѓа за маж и жена на сите боја во парк
1.Ние, исто така, може да произведе тоа според вашиот дизајн;
7.Реални и природен изглед изглед;
3.
Ангела веѓите лажни веѓи се почитуваат кожата со нашето специјално формулиран,кожата безбедно лепило.
"таму е таква побарувачката во индустријата за овој вид на решение за жените кои имаат "едвај-таму" веѓите и сакаат да ја дефинираат нивната веѓите со
повеќе физички изглед лек, вели Ангела сопственик&создателот, Shao Кинг.
Веѓа Екстензии се професионално да се применува и да понудат на полу-трајно решение да се "исчезнатите" веѓите
Индивидуалните веѓата коса екстензии се во прилог на природни веѓата косата и кожата или од страна на обучени веѓата специјалист за користење на Ангела Веѓите специјално формулиран,
ниска мирис,кожата безбедно лепило да ги пополнат празнините,тепам,или продолжување на веѓа.
Ве молиме Имајте во предвид лажни веѓите се наменети за оние кои го изгубиле повеќето, ако не и сите, нивните природни веѓата коса.ние снабдување со врвен квалитет веѓа за алопеција university1.100% човечка коса;
2.
Важно :
Совршено обликувани веѓи ви даде добро негувани изглед.
Тие потоа може да се reapplied и,со соодветна заштита, може да трае до 1-2 месеци.Човекот стил и жена стил на располагање;
6. поддршка треба да се adhereed рамна на кожата
за лесна,inisible ефект.
Достапни во пет различни бои : природно Црна, темно кафена, Светло кафена.
Откако ја следеше состојбата на кожата, лажни веѓите трае до 7 дена, време во кое тие се отстранети. Тие играат важна улога во accentuating карактеристиките на вашето лице, особено на очите.
Нашите Лажни Веѓите се дизајнирани да ви помогне да даде доверба назад кон жените и мажите кои ги изгубиле своите веѓи
поради болест,медицински третман,алопеција,стрес,и хормонални промени.
дали сте биле над незнабожечки отстранување на веѓа косата со tweezing или шанса и вашиот веѓите стануваат тенки и или резервни?дали имате лузна каде коса connot расте?
тироидната жлезда прашања и стареењето и хормони, исто така, ќе ни остави со помалку од неверојатни веѓата
ако би сакале да бидат во можност да се постигне веѓа екстензии!
тие се на располагање во 4 бои и трае до 14 дена.

Тип: Веѓа Подобрувач
Корист: Лесно да се Носат,Долго-траен,Природни
Големина: Full Size
Количина: 2pieces
Број На Модел На: невидливи веѓите/ лажни веѓа
Бренд Име: FXVIC
Состојка: веѓите човечка коса
Водоотпорен / Водоотпорен: Yes
Формулирањето: Други
НЕТО-WT.: 20g
Тип: хена веѓите
Име: невидливи веѓите/ лажни веѓа
Type2: веѓите човечка коса
боја: веѓа црна човечка коса
Објектот: бесплатни веѓа stencils веѓа видови
Име на производ: матрицата за веѓи
type3: веѓа тетоважа
type4: лажни веѓи со веѓа врвот
type5: веѓа модел
type6: бесплатни веѓите светлина веѓа

Додатоци на производи

Heng fang 8Color Моливи Око Лагер Шминка Природни Водоотпорен Трепет Бело Злато Сребро Сочинуваат Течни Блескав Сјај Eyeliner Свеж Со попуст
Нови 4 Бои Жените Лице Во Прав Мазна Лабава Шминка Транспарентен Завршувањето Водоотпорен За Лице Заврши Со Поставување Издувам Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Висок Квалитет Бренд корејски Козметика ББ Крем Перница Фондацијата Concealer Навлажнувачки Перница ББ Убави Свеж Со попуст
Menow Црниот Eyeliner Молив со Острилка Креда Пен се Држиме Водоотпорен Око Лагер Професионални Убавина Шминка Козметички P14004 Свеж Со попуст
IMAGIC Нови Сенки Лабава Пигмент Сенки Очи Метален Glitte Метален Прав Лабава Сенката за Очи во Боја Шминка Свеж Со попуст
IMAGIC Нови Сенки Лабава Пигмент Сенки Очи Метален Glitte Метален Прав Лабава Сенката за Очи во Боја Шминка

Опис : високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржув

DEN 148.00 228.48
BIOAQUA Concealer Враќање Изгледа ББ Крем Шминка Concealer Крем Изолација Хранливи Фирма Долго-траен Козметика 40g Свеж
BIOAQUA Concealer Враќање Изгледа ББ Крем Шминка Concealer Крем Изолација Хранливи Фирма Долго-траен Козметика 40g

BIOAQUA Concealer Враќање Изгледа ББ Крем Шминка Concealer Крем Изолација Nutri tioФирма Долготраен Козметика 40gКаракте

DEN 235.68
24 Бои Трепет Палета Сенки Притисне Прав Мат Убавина Шминка На Очите Сенка Палета Трепет Smokey Eyes Козметика Свеж Со попуст
24 Бои Трепет Палета Сенки Притисне Прав Мат Убавина Шминка На Очите Сенка Палета Трепет Smokey Eyes Козметика

За дефинирани линии, користете го посочи совет за да се избалансираат боја, или писан совет за подебели

DEN 252.00 341.28
1 Buc Шминка Водоотпорен Црниот Eyeliner Гел Професионални Природни Зголеми Сочинуваат Очи Тетоважа Eyeliner Налепници Пропушти Свеж Со попуст
Топла Трепет Сенката за Очи Течни Сјајот Водоотпорен Долготрајни Cometic Око Лагер Пенкало Девојки Дама Очи Шминка Алатка H7JP Свеж Со попуст
Matrixyl 3000 Peptide Argireline врз Основа AgelessHyaluronic Киселина ха Анти Навремено Зацврстување Нега на Кожата 200g Свеж Со попуст
Matrixyl 3000 Peptide Argireline врз Основа AgelessHyaluronic Киселина ха Анти Навремено Зацврстување Нега на Кожата 200g

Откако серум има целосно натопени во кожата, се применуваат вашиот дневен крем и редовни шминка режим.А

DEN 820.00 863.04
Маскара Пресадена Трепките Издолжување Црна Маскара Постави Долго Виткање Дебели,Убавина Шминка Влакна Око Трепките 3Д Маскара Свеж Со попуст
Секси Мат Течен Кармин Направите Багра Усна Сјај Сомот Водоотпорен Долготрајни Тетоважа Козметика 12 Бои Свеж Со попуст
Секси Мат Течен Кармин Направите Багра Усна Сјај Сомот Водоотпорен Долготрајни Тетоважа Козметика 12 Бои

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Дали пос

DEN 49.00 58.56
НА SAEM Saemmul 3D Тенок Маскара Црна Густа Водоотпорен Виткање Сочинуваат Волумен Природни Eyelash Кореја Козметика Свеж Со попуст
НА SAEM Saemmul 3D Тенок Маскара Црна Густа Водоотпорен Виткање Сочинуваат Волумен Природни Eyelash Кореја Козметика

НА SAEM Saemmul 3 D Тенок Маскара Црна Густа Водоотпорен Виткање Сочинуваат Волумен Природни Eyelash Кореја Козме

DEN 432.00 520.80
1Pc Вампир Стил Шминка Кармин Црна Кармин Лудиот Бакнеж на Смртта Вампир Глам Шминка Стап N10 Свеж Со попуст
1Pc Вампир Стил Шминка Кармин Црна Кармин Лудиот Бакнеж на Смртта Вампир Глам Шминка Стап N10

парче 1 Pc Вампир Стил Шминка Кармин Црна Кармин Лудиот Бакнеж на Смртта Вампир Глам Шминка Стап N10боја им

DEN 124.00 136.80
UBUB висок квалитет на Жените Природни Прекрасен Лицето Шминка Лабава Прав Шминка Прав Палета на Кожата Заврши 4 Бои Свеж Со попуст
Konjac Konnyaku Козметички Издувам Обраснат Убавина Очисти Перење Сунѓерот Blender Exfoliator Отстранување Нега На Кожата Чистење Свеж Со попуст
1 Buc Мачки Намигнување Јасно Компактен Прав Фондацијата Белење Concealer лице во Прав со огледало Скрие Козметика издувам Свеж Со попуст
Усна Мат Кармин Водоотпорен Бренд Шминка Течни LipstickGloss Убавина Labial Batom Мат Maquiagem Свеж Со попуст
Усна Мат Кармин Водоотпорен Бренд Шминка Течни LipstickGloss Убавина Labial Batom Мат Maquiagem

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

DEN 57.00 69.60
IMAGIC Бренд Шминка Веѓа Автоматско Про Водоотпорен Молив Шминка 5 Стил Боја Веѓа Молив Козметика Веѓата Око Лагер Алатки Свеж Со попуст
Природен Здрав Влага Магија Кармин Температура менуваат бојата во анти-стареењето заштита lip balm Свеж
Природен Здрав Влага Магија Кармин Температура менуваат бојата во анти-стареењето заштита lip balm

100% Природна, Здрава Влага Магија Кармин Температура менуваат бојата во антистареењето заштита lip balm

DEN 57.60
40 Боја Мат сенката за Очи Pallete Сочинуваат Земјата Палета Сенки Мулти-боја Козметички Шминка Сенки Голи Палета Око Сенки Свеж Со попуст
NICEFACE 24 Бои Мат Кармин Козметика Водоотпорен Долготрајни Убавина Голи Усни Шминка Сомот Мат Усни Sitck Креда Молив Свеж Со попуст