4mm Црвено, Зелено, Жолто и Сино Црно Бела Транспарентна Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Греење Кабел

4mm Црвено, Зелено, Жолто и Сино Црно Бела Транспарентна Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав

DEN 207.36

Свеж

Во магацинот


Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел
4 MM
20 Meters
Црвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна

боја: Јасно, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Материјал: PE
is_customized: Yes
Број На Модел На: 4mm Топлина се Смалуваат Цевка
Тип: Топлина Shrinkable

Додатоци на производи

16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет Свеж Со попуст
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 : 1 Топлина се Смалуваат Цевки 2 Color 8 Големина 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 Секој 1 метарОбезбедени вна

DEN 162.00 170.88
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст
5pcs TDK црна 11mm Кабел Менгеме Клип Бучава Феритни Филтри Core Случај Свеж
5pcs TDK црна 11mm Кабел Менгеме Клип Бучава Феритни Филтри Core Случај

Цена : pcsВреме на испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД.Испорака во све

DEN 283.20
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серијаНапомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолт

DEN 50.00 50.40
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00
100pcs 4.6x200mm 4.6*200mm 4.6mmx200mm Latching Авто-Заклучување Нерѓосувачки Челик Zip Кабел Врзуваат за Заклучување Вратоврска Свеж
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор Свеж
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор

Производи име : топлина се смалуваат цевкиВнимавајте : на топлина се смалуваат цевки има црвено, жолто и

DEN 143.52
5M/Многу Виолетова - 2MM 4MM 6MM 8ММ 10ММ 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Кабел Свеж Со попуст
100PCS 3 x 200mm (Вистински ширина: 2.1 мм ) 3*200mm 3x200 Најлон Пластични Кабел Врски Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Бесплатен Свеж Со попуст
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : НајлонДимензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )Боја : БелаТежи

DEN 138.72
72pcs 120*12mm Црвената Магија Најлон Обновливи Кабел Врски со Окцето Дупки назад кон назад кабел вратоврска најлон рака кука Свеж Со попуст
М8 Метал водоотпорен конектори за Кабелот за водоотпорен конектори Нерѓосувачки челик глен глава Свеж
2mm Црвено, Зелено, Жолто и Сино Црно Бела Транспарентна Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Свеж Со попуст
МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5 Свеж
МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5

Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк ст

DEN 63.84
LDDQ 1m Топлина се Смалуваат Цевка 3:1 Жолти Лепливи Лепак Наредени Цевки Сооднос 3:1 Внатрешен Дијаметар 3.2/4.8/6.4/7.9/9.5/12.7/19.1/25.4 Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот :

DEN 90.72
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти Свеж Со попуст
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти

Прилагодливи Повторно употребливи Најлон Кука Јамка Магија Лента за околу Рака Кабел за компјутерски т

DEN 300.00 315.84