Слободно Летање Птици Дигитални арапски Броеви Точка DIY самолепливи Ѕиден Часовник Налепници Кварц Убава Декоративни Ѕиден Часовник

Слободно Летање Птици Дигитални арапски Броеви Точка DIY самолепливи Ѕиден Часовник Налепници Кварц Убава Декоративни Ѕиден

36 %

DEN 368.00

DEN 575.52

Свеж

Во магацинот


Детали За Производот
1.Материјал : Акрил,Не-токсични,животната средина пријателски
2.Дебелина : 2mm,3 D Ефект
3.Обработка : Ласерски,Мазна Работ
4.Инсталација : DIY Работа, Templet Вклучени
5.Димензии : 30cm/12"-50cm/20" Дијаметар
6.Моќност : 1 АА ОД 1,5 V Батерија(Не се Вклучени) Опис на Производот
Донесе возбуда и уметност во вашиот дом или канцеларија, со овој направите тоа сами, часовникот за полнење. Ова е премиум висок квалитет ѕид оркестарот, лесно да се инсталира. Ноктите или завртка потребни за центар парче.Се подготвени да се направи вашиот дом или канцеларија личен и уникатен.
Карактеристики :
1. Премиум Квалитет Frameless Ѕид Налепница Часовник.
2. Материјал : Акрилик Налепници,Не-токсични,животната средина-пријателски и Метал Раце.
3. Самолепливи, лесен за инсталација и отстранување, може да се примени на сите мазни површини, како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, пластични, метални, плочки итн..
4. Погоден за мазни ѕидови на дневната соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, кафе, продавница, салон, канцеларија за прием итн..
5. Молчи, не-скокотливи кварц часовник операција за употреба во спалната соба, канцеларија и слично..
6. Употреба : Подароци, ракотворби, канцеларија декорација, деловни подароци, Божиќ, празник подароци, промоција подароци, домашна декорација.
7. За да биде инсталиран од страна на возрасни или со возрасни надзор.
8. CE, Ro Hs уверение.
9. Затворен или ходници употреба.
Спецификации :
1. Собрани часовник : 30cm/12"50cm/20" дијаметар
2. Часовникот центар бирање : 12cm/5 инчи дијаметар
3. Моќност : Еден АА, 1.5 V батерија (не се вклучени)
Пакет Содржина :
1. Број на Цифри или Ѕид Налепници Шема
2. Часовникот Механизам
3. Собранието templet Производ Слики

Тип: Ѕидни Часовници
Ширина: 30cm
Стил: Креативните
Применливи Сместување: Балкон/Двор
Дијаметар: 30cm
Motivity Тип: Кварц
Дисплеј Тип: Игла
Бренд Име: Preciser
Должина: 300mm
Форма: Единствен Лик
Обликот: Кружни
Комбинација: Мулти-парче сет
Број На Модел На: ZYDC468
Тело Материјал: Пластични
Тежина: 200g
Материјал: Акрилик
Шема: Птици
Функција: DIY
Ѕиден Часовник Тип: 2mm

Додатоци на производи

2018 нов дом оркестарот голем ѕиден часовник модерен дизајн дневна соба кварц Метални украсни дизајнер часовници на ѕидот се Свеж Со попуст
2017 Masi Rui бренд голем ѕиден часовник дома декор Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види часовници модерен дизајн бесплатен Свеж Со попуст
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium

Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologiumОвој тип на часовник нап

DEN 571.20
Жешка нов часовници Кварц мода часовници 3d реално голем ѕиден часовник побрзаа огледало налепница diy модерен стил на дизајн Свеж Со попуст
Гроздобер Метал Уметност Ѕиден Часовник Луксузни Дијамант Голем Ѕид Се Види Orologio Da Parete Часовник Morden Дизајн Дома Декор Свеж Со попуст
100CM Голем Ѕиден Часовник 3D DIY Ѕид Налепници Часовник Модерна Дома Декор Кварцен Механизам Голем Часовник Игли Свеж Со попуст
Музика Белешки Римски Броеви Дигитални Ѕиден Часовник 3D DIY Гроздобер Ретро Ѕиден Часовник Кварц Дома Декор на Часовникот на Свеж Со попуст
2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
14 инчен Дрвена Рамка Ѕиден Часовник Молчи Не Темпирана Кварц Движење Ѕид се Види со Термометар Hygromemter Влажност Дневна Свеж Со попуст
Новиот Модерен Живот Убавина Дигитални Ѕиден Часовник со Внатрешна и Надворешна Температура Добар Дар и Дома Decoratin Свеж Со попуст
Медитеранскиот Стил на Дрво Круг Ѕиден Часовник Ретро 215*25мм Голем Ѕиден Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Свеж Со попуст
MOSEKO Аларм Дигитален LED Дисплеј Преносни Современо Огледало на Часовникот Smart Snooze Мулти-функција Време, Датум, Месец Свеж Со попуст
Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка Свеж
Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка

Сосема нов и висок квалитетИдеален за поправка, замена или правење на часовникотКутија големина : 133 x 30 x

DEN 64.32
Гроздобер DIY Дигитални арапски Број Дома Декор Ѕиден Часовник Акрилик Ѕид Sticke самолепливи Исклучување 3D Ѕиден Часовник Свеж Со попуст
3D Голем Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Декоративни Дигитални Ѕиден Часовник Голема Новина Молчи Ѕидни Часовници Дома Декор 30cm Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 1248.00 1919.52
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 3704.00 4872.96
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Наутички Стил Виси Часовник комбинација на бродот тркала со сид

DEN 655.00 719.52
Креативни DIY Акрилик Кујна Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Кафе Форма на Часовникот на Ѕидот Уметност Дома Декор Шупливи Нумеричка Свеж Со попуст
модерната топла птици electronicwatc големи 3d diy ѕиден часовник дома декор дигитални уникатен подарок дневна соба часовници Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass

Спецификации : Одлично за времето на готвење, игри, остварување и така натаму.Исто така, еден убав избор

DEN 51.00 51.36
2018 нов часовник види ѕидни часовници horloge 3d diy акрилик огледало Налепници Дома Декорација Дневна Соба Кварц Игла бесплатен Свеж Со попуст
2017 топла продажба ѕиден часовник акрилик огледало римски мачка големи часовници кварц се види голема дневна соба декоративни Свеж Со попуст