Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050

Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050

34 %

DEN 336.00

DEN 508.80

Свеж

Во магацинот

Спецификација 1.Боја : прикажани како на слика 4.
Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга боја
За голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка да се наслика
Миење на четка чисто секој пат кога ќе заврши слика за следниот пат користете
3,имаме HD печати маслото на платно . Тоа е првиот чекор за почетници да уживаат во слика дело! Едноставно применуваат нумерирани бои во ќорци, со ист број на платно да се создаде свој ремек-дело.
DIY Слика Од Броеви комплет е идеален вовед за да се задоволства на слика, без оглед на искуство или возраст.
Ве молиме покрие капакот на боја и кога не го користат, во случај на боја станува сува. Ве молиме погледнете го следи реалниот ефект фидбек од страна на клиентите. Професионални Serive : Фокус на квалитетот на производот и го направи најдоброто од дигитална слика е нашата единствена цел.Тип : Дигитални маслени
Слика Изградба :
Може да се одлучи за цртање пак, според вашата лична корист, или се врти на броевите
За бела боја и други светлина боја бојата дел, бројките лево на платно може да се види, можете да двоен употреба на боја и да се обиде да се покрие со дебел боја
Слика Шематски Дијаграм :
1 , Зелени Акрилна Боја
Користете боја директно и не додадете која било water The одговара на бројот на бојата и слика на платно да се пополни во боја. Професионални Синџирот на Снабдување : целиот синџир на набавка, за да се осигура дека секој детал е совршен за да се заврши производ.
Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на бојата недостаток. Професионални Colorist : Има најмногу професионални colorist, ефектот е повеќе реални и се повеќе професионални. ВИ БЛАГОДАРИМЕ. Тој нуди сите основни сликарство вештини , чувство на остварување и забава .
Ако можете безгрижно да се пополни во погрешна боја, може да почека бојата да се исуши, а потоа покрие погрешен дел со точна боја на површината . Професионален Квалитет : Само за квалитет на производи, само подобро клиент евалуација.
Професионални платно дизајн за DIY маслени бои
4 , Зошто да го одберете нас ?
Професионална Компанија : Нашата компанија се фокусира на развојот на дигиталната слика за 12 години, повеќе професионални, подобар квалитет.Големина : 40x50cm , Два стилови (со Рамка и без рамка ) 3.
Внимание :
Ако се случи да има бојата на вашиот облекувам, ве молиме да се мијат веднаш.
Бројките на платно може да не бидат покриени во целост, се надевам дека не ти пречи. Врз основа на бренд-градење, пристап за долгорочен развој.Материјал : Платно, Акрилна Зелена Боја и четки. НАПОМЕНА : Оваа pricture треба сликам со себе , не мора рамка , ако сакате рамка , ве молиме да се купат со врамени цена , и ние ќе го испрати тоа со рамка , можете да уживате кога ќе ја добијат .
БИЛО КАКВИ ДРУГИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
2, Висок квалитет флексибилни, Сеча добро . Тоа ќе биде свој ремек-дело за собирање ! Оваа величествена слика од броеви комплет дури и може да се намести да се направи фантастична слика за вашиот ѕид.

Големина (Инчен): 40x50cm frameless, 40x50cm со рамка, 50x65cm frameless, 50x65cm со рамка
Број На Модел На: 4050050
Тип: Масла
Бренд Име: слика мачка
Материјал: Памук
Стил: Апстракт
Поддршка База: Платно
Предмети: Цвет
Рамка на режимот: Формулиран
Рамка: No
Форма: Еден
Медиум: Акрилик
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
боја: микс
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Обликот: правоаголник

Додатоци на производи

3d Смешно глувчето дупка на ѕидот налепници decals Дневна соба и Спалната соба ѕид уметност позадина mural Свадба decorationr Свеж Со попуст
EXO Постери Ѕидни Постери Јасна Слика Livingroom Декорација Бар Хартија за Печатење Home Art Свеж Со попуст
EXO Постери Ѕидни Постери Јасна Слика Livingroom Декорација Бар Хартија за Печатење Home Art

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

DEN 84.00 134.40
Висина 10cm дрво Писмо Новиот дизајн на печатени Пеперутка Цвеќиња, дрвени писмо се користи за Роденденски подарок и Свадба Свеж Со попуст
Читалиште Ѕид Decals Був Студент Колеџ Образование Книги од Библиотека Винил Намали Налепници Оркестарот Детска Спална соба Свеж Со попуст
Плакети Знаци Декорација Во Пиво Бар Гаража Кафе Ѕид Слики Метална Плоча Лондон Телефонски Кутија Париз Гроздобер Дома Декор Свеж Со попуст
Кучето & Cat Ѕид Decals Чешлање Салон Decal Винил Налепница Pet Shop Прозорец mural Уметност Фреско Куќа Декорација Z186 Свеж Со попуст
Кучето & Cat Ѕид Decals Чешлање Салон Decal Винил Налепница Pet Shop Прозорец mural Уметност Фреско Куќа Декорација Z186

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 57x33cm / 22.4"X12.9"L : 75x43cm / 29.5"x16.9"Материјал : Винил Ѕид

DEN 312.00 366.24
WXDUUZ Птица Винил Decal Графички Пренос Караван Камион Motorhome Ѕид Уметност Оркестарот Ѕид налепница Дома Декор Отстранлив Свеж Со попуст
Индискиот Будистички Уметност и Култура Ѕид Налепница Нов Модел Будизмот Mandala Дланка Шема Декоративни Сликарство Ѕид Налепници Свеж Со попуст
Кул Модерната Жена Силуета Мода Ѕид Налепница Дома Livingroom Посебни Салон Девојки Оркестарот Винил Уметност Ѕид Decals WM-275 Свеж Со попуст
COLORFULBOY Еднорог Облак Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Печати на Животните Поп-Арт Ѕид Слики Детска Соба Свеж Со попуст
20pcs смола симпатична љубов слатка бебе за DIY телефон декорација коса занает помине декорација мешани бои Свеж Со попуст
20pcs смола симпатична љубов слатка бебе за DIY телефон декорација коса занает помине декорација мешани бои

1.материјал : смола2.големина : слатка,43*10мм,38*13mm.39*11mm3.нашите производи се со висок квалитет,имаме провере

DEN 176.00 191.52
LumiParty 16cm Свадба Пенкало со Младоженецот и Невестата Прифаќање на Дизајнот База Поставите Романтична Свадба Додаток, Бели Свеж Со попуст
ALMUDENT Нордиските Птица Плажа Seascape Платно Слика 2 Панели Современ Дом Декорација Дневна Соба Ѕид Уметност Отпечатоци Формулиран Свеж Со попуст
Дома Декор Платно Постер на Ѕид Уметност Рамка 3 Панел Црвено Дрво Пејзажот За Дневна Соба Модерна HD Печатени Слики Слика Свеж Со попуст