2 парчиња G1/2 Машки Конец Месинг Сала Ефект Проток на Вода Сензор Flowmeter 1-25L/мин

2 парчиња G1/2 Машки Конец Месинг Сала Ефект Проток на Вода Сензор Flowmeter 1-25L/мин

5 %

DEN 542.00

DEN 570.24

Свеж

Во магацинот


Мерен Опсег: 1-25L/мин
DIY Материјали: Водовод
Спојување Тип: Машки BSPP Нишка
Бренд Име: LOUCHEN ZM
Број На Модел На: G1/2
Заеднички Цевка Понесе Големина: 1/2

Додатоци на производи

Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4 Свеж
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4

Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.36 L / мин YFS401 бела G1 / 4Опис : Надво

DEN 215.52
LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter Свеж
LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter

Specifaction : дијаметар : DN15 1 / 2" МЕРКА ОПСЕГ : 660 L / H краток цевка Точноста 4% тело материјал, ABS пластика фитинг

DEN 479.52
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод Свеж
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод

Опис : Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 centigrade Дозволувајќи им на притисок : притисок 1.75 Mpa Оператив

DEN 136.80
Интелигентни Безконтактни Надворешниот се Почитуваат Тип Цевка Ниво Сензор Течни Нивото на Водата Детектор XKC-Y26-NPN Свеж Со попуст
M10*150MM Ниво на Контрола PP Нивото на Водата Сензор Течна Пластика Плови Switch Резервоарот ZP15010 100V 10W 0.5 Нормален Свеж
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro Свеж
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

DEN 1919.52
1-30L/Мин 10mA 70W 1/2PT Женската Порта Тема Гребло Проток на Вода се Префрлите Свеж
1-30L/Мин 10mA 70W 1/2PT Женската Порта Тема Гребло Проток на Вода се Префрлите

Име на производ Гребло Проток на Вода се Префрлите Модел СЕНDB15 Max Вклучете Моќ 70 W Max Работен Проток 130 L / Mi

DEN 1110.24
110v 10w двојна плови switch МК-SFS10010-2-50 двојно ниво плови прекинувач,две резервоарот за вода ниво контролер Свеж Со попуст
110v 10w двојна плови switch МК-SFS10010-2-50 двојно ниво плови прекинувач,две резервоарот за вода ниво контролер

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пр

DEN 235.00 247.20
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC Свеж Со попуст
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Карактер

DEN 148.00 159.36