телефонската слушалка Анти-Зрачење 3.5 ПОМОШЕН контрола на јачина на звук слушалка Анти-Зрачење телефонски повик примачот За iPhone4 4S 5 6 Android Телефон

телефонската слушалка Анти-Зрачење 3.5 ПОМОШЕН контрола на јачина на звук слушалка Анти-Зрачење телефонски повик примачот За

DEN 514.56

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Да ги Реши вашите проблеми се наша вредност 1). Луксузен мека на допир текстура.( Android Телефон едноставно не можат да се користат Контрола на Јачина на звук функција, треба да се Контрола на Јачината на звукот од вашиот телефон . Намалување на шумот систем. Аудио џек/Приклучок : 3.

Функција: За Мобилен Телефон,Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Број На Модел На: Ip-1
Чувствителност: 123dB
Поддршка СТАН: No
Активен Бучава Отказ: No
Конектори: 3.5 mm
Безжичен: No
Поддршка Apt-x: No
Vocalism Принцип: Балансирана Арматура
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Безжична Тип: Никој
Контрола На Јачина На Звук: No
Водоотпорен: No
Линија Должина: 1.2 m
Отпорот: 16Ω
комуникација: Жичен
Со Микрофон: Yes
Бренд Име: Coopkony
Контрола На Копчето: No
Стил: Во Уво
Приклучок Тип: Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег: Стандард
Конектори: ПОМОШЕН
Времето на пазарот: 2016 година

Додатоци на производи

Оригиналниот Langsdom JM21 JM26 Слушалки со Микрофон Супер Бас Слушалка Слушалки За iphone 6 6s xiaomi слушалка за паметен Телефон Свеж Со попуст
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1 Свеж Со попуст
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2 Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6 / ZS5 / ZS3 / ZST KZ ZSR RT1

DEN 336.00 480.00
Оригиналниот YINCROW X6 3,5 мм Во уво Слушалки рамна Глава Earbuds Професионални Треска HIFI Слушалка Без Микрофон За iphone Свеж Со попуст
М&J J8 Луксузни Серпентина Линија Метал Стерео Слушалки На Уво Earbuds Длабок Бас Subwoofer Слушалки Со Микрофон За PC Телефон Свеж Со попуст
KZ ZSE Двојна Динамичен Возачи Слушалка Во Увото Слушалки Аудио Набљудувачите на Бучава Изолирање на HiFi Музика Спортски Earbuds Свеж Со попуст
Во Акции На Оригиналниот Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание Слушалки Безжична Bluetooth 4.1 Во Уво Слушалки За Мобилен Свеж Со попуст
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици Свеж Со попуст
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици

A2 DC Bluetooth Кабли за ATHA2 DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6 N Позлатен Сребрен ЖициПараметар1*6 N е

DEN 1251.00 1713.60
Marsnaska Про Меки Силиконски Уво Приклучоци Уво Заштита За Звучна Изолација Анти Бучава ' Рчењето Спиење За Патување Редукција Свеж Со попуст
Сосема Нов Стерео Слушалка За Samsung Галакси A3 Година Earbuds Слушалки Со Микрофон За Далечинска Контрола На Јачина Свеж Со попуст
Zealot B570 bluetooth Слушалки стерео Микрофон безжични слушалки со bluetooth 4.1 Слушалка Earpods за Iphone, Samsung, HTC Xiaomi Свеж Со попуст
Zealot B570 bluetooth Слушалки стерео Микрофон безжични слушалки со bluetooth 4.1 Слушалка Earpods за Iphone, Samsung, HTC Xiaomi

За испорака : 1 Почитувани купувачот,ве Молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно откако ќе се нап

DEN 864.00 1233.60
нова безжична bluetooth слушалки шапка плетени bluetooth 4.0 капа слушалки топли зимски капи музика слушалка најдобри Божиќ Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone, Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone,

НИ купувачот може да одберете превозот од сад.Ние ќе брод парцела од нашите НИ склад.Тоа ќе ве однесе око

DEN 856.00 1007.52
1 PIN 2,5 mm Тајните Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки за полнење за Motorola Радио - L060 Нова жешка Свеж Со попуст
1 PIN 2,5 mm Тајните Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки за полнење за Motorola Радио - L060 Нова жешка

Производ во Боја : Бело+Црно Има далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насе

DEN 103.00 120.96
ПОПОВА Шарени Најдобри Слушалки Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки Вграден Микрофон Мека Earmuffs Спорт Слушалки Стерео Звукот Свеж Со попуст