Спојката Костур Лост Држачот За Јамаха YZ125 YZ250 2000-2014 YZ250F 01-08 YZ426 00-02 YZ450F 03-08 WR250F WR426F 01-02 WR400F 00

Спојката Костур Лост Држачот За Јамаха YZ125 YZ250 2000-2014 YZ250F 01-08 YZ426 00-02 YZ450F 03-08 WR250F WR426F 01-02 WR400F

9 %

DEN 851.00

DEN 935.04

Свеж

Во магацинот


Кабелски Спојки Лост Костур/Носителот . Со сплит костур дизајн за лесна монтажа, без да се отстрани било која друга бар монтирани додатоци како што заврши околу рака чувари или костец.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Спојки Костур
Материјал : Алуминиум
Во Боја : Сребрена
Карактеристики брзо се прилагоди спојки костур
Прецизност фрлија алуминиум со сребро насликани завршувањето
Високиот квалитет и многу издржливи
Директните за ОЕМ замена
Прифаќа ОЕМ или ОЕМ тип спојки држела
Fitment :
Го заменува ОЕМ дел # 5 HD-82911-00-00,5 XE-82911-00-00.
За Јамаха YZ125 2000-2014
За Јамаха YZ250 2000-2014
За Јамаха YZ250 F 2001-2008
За Јамаха YZ426 2000-2002
За Јамаха YZ450 F 2003-2008
За Јамаха WR250 F 2001-2002
За Јамаха WR426 F 2001-2002
За Јамаха WR400 F 2000
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Бренд Име: H2CNC
Тип На Објект: Кочница Чевли Поставува
Име На Модел: YZ 125 250 426 250F 450F
Надворешни Тестирање И Сертификација: CC
Објектот Должина: 1inch
Објектот Ширина: 1inch
Објектот Висина: 1inch
Објектот Тежина: 0.2kg
Објектот Дијаметар: 1inch
Материјал Тип: Алуминиум
Специјални Функции: спојката костур

Додатоци на производи

110cm Спојки Кочница Масло Цевка Цевка Цевка Линија M10 Завршува Црвена Мотоцикл Свеж
110cm Спојки Кочница Масло Цевка Цевка Цевка Линија M10 Завршува Црвена Мотоцикл

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 110gЗа Универзална вклопат за повеќето мотоц

DEN 397.44
Пригушување Кабел за Suzuki LT80 LT 80 ATV Quad Спорт 1987 - 2006 Мини Мото Dirt Bike Мото Делови @ Свеж Со попуст
Пригушување Кабел за Suzuki LT80 LT 80 ATV Quad Спорт 1987 - 2006 Мини Мото Dirt Bike Мото Делови @

Пригушување Кабел за Suzuki LT80 LT 80 ATV Quad Спорт 1987 2006 Мини Мото Dirt Bike Мото Делови @1) Состојба : 100% Сосема Нов2) П

DEN 217.00 395.52
CNC Виткање & Проширување Кочница Спојки Показател За Suzuki GSF650 Разбојник 2005 2006 GSF 650 05 06 Нови Свеж Со попуст
CNC Виткање & Проширување Кочница Спојки Показател За Suzuki GSF650 Разбојник 2005 2006 GSF 650 05 06 Нови

Продолжи лост совет може да оди од целата должина на краток или било каде во меѓувреме Држела може да би

DEN 1418.00 1541.76
Мотоцикл алуминиум Опрема Shift Менувачот на возилото За Хонда CBR600RR 2003 2004 CBR 600 RR CBR600 Свеж Со попуст
Мотоцикл алуминиум Опрема Shift Менувачот на возилото За Хонда CBR600RR 2003 2004 CBR 600 RR CBR600

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде д

DEN 793.00 912.00
АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700 Свеж
АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700

АТВ Моторни Slinky Планирам Спојки Кабел За Hyosung GV650 UM ATK ST7 Про и GV700​Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мот

DEN 532.32
Кочница Спојки држела За Bajaj Pulsar 200 NS/200 RS/200 КАКО /Dominar 400 Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Проширување Свеж Со попуст
Кочница Спојки држела За Bajaj Pulsar 200 NS/200 RS/200 КАКО /Dominar 400 Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Проширување

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки ДржелаСостојба : Нова, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка Ал

DEN 1340.00 1410.72
За KYMCO во ЦЕНТАРОТ на градот 125 200 300 350 МОЈОТ ПАТ 700 Сите Години CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Свеж Со попуст
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Ducati Перформанси MULTISTRADA 1200 S 2010 - 2015 ЧУДОВИШТЕ Свеж Со попуст
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Ducati Перформанси MULTISTRADA 1200 S 2010 - 2015 ЧУДОВИШТЕ

Функција : Резервни сјај 100% Нов можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа ед

DEN 384.00 404.16
Ласерски Врежано Логото на Зелено&Титаниум Мотоцикл CNC Прилагодливи Продолжи Виткање Кочница Спојки Држела За kawasaki ZX10R Свеж Со попуст
Универзална Гас Кабел за KTM50 KTM 50 SX JR Мини Авантура за сексуално и репродуктивно АВИОН Велосипед Скутер Мото Делови @ Свеж Со попуст
За DUCATI 996 998/Б/S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S ЦРВЕНО Мото Мото Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Leve Свеж Со попуст
За DUCATI 996 998/Б/S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S ЦРВЕНО Мото Мото Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Leve

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

DEN 1598.00 1775.52
со Логото X-ADV Мотоцикл CNC Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела За Хонда XADV 750 2017 2018 X ADV Свеж Со попуст
со Логото X-ADV Мотоцикл CNC Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела За Хонда XADV 750 2017 2018 X ADV

Мотор Кочница Мотоцикл Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Поставите Специфични : Машински CNC

DEN 1919.00 2063.52
Прилагодливи Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZS150 FZ-S150 FZ-16 FZ16 НОВ СТИЛ Бесплатен превозот Долго Кратко Мотор Со логото Свеж Со попуст
Предните и Задните Сопирачки, Влошки за Kawasaki KLE 650 KLE650 Versys 07-13 ER6F ER-6F 06-13 ER6N ER-6N 06-13 Z750 Z750S ZR750 Свеж Со попуст
Предните и Задните Сопирачки, Влошки за Kawasaki KLE 650 KLE650 Versys 07-13 ER6F ER-6F 06-13 ER6N ER-6N 06-13 Z750 Z750S ZR750

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе

DEN 388.00 388.32
Со Логото CNC Златна Мотоцикл Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZ8 план за 2011-2015 FZ1 Fazer 2006-2015 FZ6 Fazer 2004-2010 Свеж Со попуст
Со Логото CNC Златна Мотоцикл Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZ8 план за 2011-2015 FZ1 Fazer 2006-2015 FZ6 Fazer 2004-2010

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со постав

DEN 1177.00 1322.40
За DUCATI MS4 MS4R 996/998/Б/S/R ST4/S/ABS GT1000 S2R 1000 ЦРВЕНО BLAC Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Свеж Со попуст
За DUCATI MS4 MS4R 996/998/Б/S/R ST4/S/ABS GT1000 S2R 1000 ЦРВЕНО BLAC Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

DEN 1598.00 1775.52