ZJVI Водат вистинска мека кожа бедрото високи чизми жените коленото високи чизми 2018 велур есен зима жена синџири чевли за дами подигање

ZJVI Водат вистинска мека кожа бедрото високи чизми жените коленото високи чизми 2018 велур есен зима жена синџири чевли за

49 %

DEN 3770.00

DEN 7392.00

Свеж

Во магацинот


11243 ZJVI мода коленото високи чизми
Како да се Измери Должината на Нозете
Ве молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
Како да се Избере САД Големина
Изберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.
жена големина на табелата
нога должина (mm)
210
215
220
225
230
235
240
245
250
255
260
265
270
275
280
285
290
295
САД големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
12
13
14
15.5
ЕВРА големина
34
34.5
35
35.5
36
37
37.5
38
38.5
39
40
41
42
43
44
45
46.5
48.5
Кина големина
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49 Забелешка : чевли големина број во единствена е Кинески големина или Footlength не Евро големина,како што можете да изберете САД 8.5=39 Евра големина ,јас ќе го испратам 41 Кинески големина за вас(САД 8.5=39 Евра =41 Кинески=беа 25,5 см метри должина),кој ќе одговара за вас. Информации
ZJVI Водат вистинска мека кожа бедрото високи чизми жените коленото високи чизми 2018 велур есен зима жена синџири чевли за дами подигање
За сезоната : есен зима НИ големина 6 податоци
чевли бои
Модел слики
Чевли навистина слики
Детали слики
ИЗВЕСТУВАЊЕ
За Големина
Ве молиме изберете големина според вашите нозе должина , ако не знаете како да се измери , ве молиме контактирајте со нас во секое време , ние ќе ви одговори што кога ќе видите вашата порака . Ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина . Ви благодариме !
За Фотографија
Слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , на нашата страница сите се вистински фотографии .Боја разлика може да биде предизвикан од други причини , како што се боја одраз во мониторот , осветлување , припадност и сл. Како и секогаш , ако примите погрешна боја , pls контактирајте со нас , ние ќе провери и реши проблемот .
За превозот
Ние ќе испрати производи во 2-7 работни дена по вашата исплата е процесуирани . Ако не примате производи во вети испорака датум , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе провери пратката и да го реши проблемот .

Чевли Големина: 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име: ZJVI
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Подигнете Висина: Колено-Висок
Затворање Тип: Лизга-На
Подигнете Тип: Јава, Equestrian
Пети Форма: Круг Пети
Пета Висина: Med (3cm-5cm)
Пета Тип: Плоштад пета
Број На Модел На: S-590
Сезоната: Зима
Insole Материјал: PU
Шаблон Тип: Цврста
Outsole Материјал: Гума
Со Платформи: Yes
Платформа Висина: 0-3cm
is_handmade: Yes
Обвивка Материјал: Кадифен
Вратило Материјал: Сплит Кожа
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: синџир
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
боја: Црна
Пакување: 1pair / кутија
Пета: 4.5 cm

Додатоци на производи

2018 Шупливи Чизми Чевли Дише Поврзана Линија Мрежа Корејски Висока Лето Жените Чизми Коленото Висока Женска Чевли Свеж Со попуст
ESVEVA 2018 Жените Чизми Високи Потпетици во Текот На Коленото Чизми Зимски Круг Пети Дамите ланче Краток Кадифен Домот Чизми Свеж Со попуст
MUYISEXI Целосна Вистинска Кожа Рамен Жените Вистинска Кожа Зимски Чизми Зад Zip Средината на теле Мартин Чизми 34-40 AM01 Свеж Со попуст
Есен/зима 2017 нови женски додадете дебели потпетици дивиот црн сомот кратки чизми мат женски Мартин секси чизми мода чевли Свеж Со попуст
HUIFENGAZURRCS-Есен во Европа Ретро вистинска Кожа Мартин чизми чипка посочи глуждот чизми сите натпревар колеџ слободно женски Свеж Со попуст
Класичен Жените Зимски Чизми Велур Глуждот Снег Чизми Женски Топло Крзно Кадифен Insole Висок Квалитет Botas Mujer Чипка-Up Свеж Со попуст
Чевли жените чизми за есен и зима снег чизми дами секси Коленото висока подигне голема големина 34-43 Топла 2015 Мода најновите Свеж Со попуст
Нова Секси Жени Чизми Мода Платформа Тенки Високи Потпетици Црна Глуждот Чизми За Жена Кожа Партија ноќен клуб Дами Чевли CH-A0038 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн на Жените Мода Посочи Пети Чипка-up Над Коленото Леопард Висока Пета Чевли Секси Жени Гладијатор Чизми Вечер Чизми Свеж Со попуст
Meotina Жените Бедрото Високи Чизми Над Колената Чизми на Платформа Високи Потпетици Долги Чизми Зима рачно изработени Чевли Свеж Со попуст
Жените чизми Botas 2017 нови пристигнување жените зимски чизми топол снег чизми мода платформа глуждот чизми за жените чевли Свеж Со попуст
ANNYMOLI Зимски Чизми Жените Скриени Високи Потпетици Глуждот Чизми на Платформа Оптоварување Пета Чизми Алкохол 2017 Големина Свеж Со попуст
ZJVI Дами мода тока зима коленото високи чизми жена вистинска кожа СТП 2018 жените црна зимски чевли женска бедрото високи чизми Свеж Со попуст
Prova Perfetto Отвори Пети Дебело Дно Шупливи Од Жените Коленото Високи Чизми Рамни Сандали Бела Плетење Микс Велур Кожени Сандали Свеж Со попуст
THEMOST Зима Вистинска Кожа Тока Глуждот Чизми За Жените Посочи Пети Маче Потпетици Мотоцикл чизми Чевли Жените zapatos mujer Свеж Со попуст
ASUMER Голема големина 34-43 нова мода стадото над коленото чизми висок квалитет на жените бедрото високо Водат чизми за жените Свеж Со попуст
2017 Жените Чизми За Зима и Топло, Крзно снег чизми мода платформа крзно Жените чевли се Лизга На Bowtie Чевли Браун Свеж Со попуст
Топла Продажба На Жените Мода Посочи Злато Метал Пети Коленото Високи Чизми Синџир Дизајн Stiletto Пета Гладијатор Чизми Со Свеж Со попуст