Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Соба декорација

Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна

10 %

DEN 198.00

DEN 220.32

Свеж

Во магацинот


Опис
Коноп Јаже Pendant Светлина.
Сосема нов и висок квалитет.
Направен од коноп алуминиум
Совршена декорација за дома мебел.
Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, Бар
Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира.
Светлината Информации :
Светилка тип : Pendant Светилка
Материјал : Алуминиум Коноп
Стил : француски Ретро стил
Предложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.
Предложено е применливо простор големина : 15-30 метри квадратни
Големина : 1 M/2М/3М/4 M/5 M/6 M(Како вашиот избор)
Напон : 110 V-220 V
Предложениот извор на светлина : E27
Извор на светлина вклучени Да или Не : Не
Боја : Беж Жолта
Answer : ___________________________ Note : производот е сцена график е само за на сцена симулација. Како да се производот е вистинска големина, ве молиме обратете се до параметар.
Pls Истакна : 1 M две Главата ( 2 јаже, Секој јаже е 0.5 M) 2 M две Главата ( 2 јаже, Секој јаже е 1 M) 3 M две Главата ( 2 јаже, Секој јаже е 1.5 М) 4 M две Главата ( 2 јаже, Секој јаже е 2М) 5 M две Главата ( 2 јаже, Секој јаже е за 2,5 M)
6 M две Главата (2 јаже, Секој јаже е 3 M)
за двојно глави' должина , pls проверете како следи :
2meters двојно глави значи дека секоја оружје е 1meters
1meters двојно глави значи дека секоја оружје е 0.5 метри
3meters двојно глави значи дека секоја оружје е 1.5 метри
4meters двојно глави значи дека секоја оружје е 2meters
5meters двојно глави значи дека секоја оружје е 2.5 метри
6meters двојно глави значи дека секоја оружје е 3meters
Пакетот Вклучува :
1 X Pendant светилка ( Цената не вклучува сијалица)
Ве молиме имајте во предвид ракување не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Клиентот е одговорен оние такси
Ве молиме имајте во предвид ракување не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Клиентот е одговорен оние такса
Тука е 1 Метар Јаже pendant светлина

Боја На Каросеријата:
Бренд Име: ZHIDU
Е Светилки Вклучени: No
Инсталација Тип: кабелот pendant
Извор На Енергија: AC
Напон: 90-260V
сертификација: CCC
Тело Материјал: Дрво
Извор На Светлина: LED Светилки
Стил: Гроздобер
База Тип: E27
Гаранција: 2 години
Е dimmable: No
Осветлување Област: 15-30square метри
Материјал: Дрво
Број на извори на светлина: 1
Техника: Рачно Плетени
Број На Модел На: 21
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја: Бела
Место: Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Примена: Трпезарија
Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: плетење
Тип На Објект: Pendant Светла
Тип На Прекинувач: без swtich
ретро антички коноп јаже pendant светилка: гроздобер индустриски лофт лустерот светлина

Додатоци на производи

Лофт ЛЕР Песна Светилки Нордиските Ретро RH Американскиот Индустриски LED Спот Светилка Црна Таванот Светлина Гроздобер Место Свеж Со попуст
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
Модерната G4 LED Pandant Светла Повеќе Скалила Светилки Тела Мода Живеење Спалната соба Decora Ресторан на Јадење во Кујна Осветлување Свеж Со попуст
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9 W 12 W 15 W 21 W 27 W 36 W 85265 V, предводена Вдлабнати вградн

DEN 2184.00 2373.60
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
Креативни дрво led таванот светлина Геометриски светилка современото живеење соба спална соба aisle балкон таванот светилка, Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : W950*500*H1200mm Brightenss Dimmable 46 W Топло или Ладно бела 60 WW1300*760*H1200mm Brightenss Di

DEN 7128.00 9504.00
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres Свеж Со попуст
Гроздобер Црно Железо Таванот Светилка трпезарија Центар Таванот Светла за Осветлување E27 110-240V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла

луксузна вила сала висат жица кристал лустерот осветлувањеГолемина : L100*w55*H70 CM1.Модел No : ZQA10592.Бренд име :

DEN 33660.00 39600.00
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
ZMISHIBO Европски Стил Стакло Pendant Светилка 100-240V E27 Штекер Еден Чад Сива Таванот Монтирани Бар Трпезариска Маса во Спална Свеж Со попуст
Висок квалитет LED вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED светло затворен светилка AC230V 110V дневна соба светилка Топло Свеж Со попуст
Висок квалитет LED вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED светло затворен светилка AC230V 110V дневна соба светилка Топло

Висок квалитет LED вградна светилка 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W LED светло затворен светилка AC230 V дневна соба светилка Т

DEN 123.00 189.12