PWM 50A Соларни Регулаторот 12V 24V Соларни Задолжен Контролор, Со LCD Дисплеј Температурна Компензација Топла Продажба

PWM 50A Соларни Регулаторот 12V 24V Соларни Задолжен Контролор, Со LCD Дисплеј Температурна Компензација Топла Продажба

DEN 1722.72

Свеж

Во магацинот

PWM 50 A Соларни Регулаторот 12 V 24 V Соларни Задолжен Контролор, Со LCD Дисплеј Температурна Компензација Топла Продажба
Карактеристики :
1.Сликата на LCD графички симбол
2.Автоматски Систем за Идентификација Напонско ниво
3.Автоматска Температурна Компензација
4.Settable Оперативен режим на Оптоварување
5.Далечински мониторинг и контрола функција (custom)
6.Батеријата Нисконапонски Исклучување (LVD)
7.Акумулирано во функција на полнење и празнење Ampere часа
8.Едноставно копче операција
9.Интелигентни PWM полнење на чекање
10.Прилагодливи полнење-вршењето контрола на параметри
11.Преоптоварување, Краток Спој Заштита
12.Батеријата обратна-испуштање заштита
13.Батеријата обратна врска заштита
Пакетот вклучува :
1. 1pcs 50a соларен контролер
2. 1pcs temp сензор
3. 1pcs упатство
Слики :

is_customized: Yes
Примена: Полначот Контролер
Максимална Струја: 50A
Бренд Име: Y-СОЛАРНИ
Број На Модел На: CM5024Z
Номинална Напон: 12V 24V авто. префрлување

Додатоци на производи

60A 48V cm6048z Соларен Контролер PV панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Сончев систем, Дома затворен користење на Свеж Со попуст
45A 45amp PWM регулатор соларен панел полначот дома VS4524AU сензор на температура на 12v 24v авто работа бесплатен превозот Свеж Со попуст
20A VS2024AU 12V 24V EPSolar PWM Viewstar Соларни Задолжен Контролор Регулатори на LCD со USB Свеж Со попуст
20A VS2024AU 12V 24V EPSolar PWM Viewstar Соларни Задолжен Контролор Регулатори на LCD со USB

На VSАУ контролер е заеднички позитивни PWM полнење контролер со вграден LCD дисплеј и USB порт.Повеќе оптова

DEN 1556.00 1945.44
100x15x3.5mm 220V 270 Centigrade 160W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент Свеж Со попуст
100x15x3.5mm 220V 270 Centigrade 160W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д�

DEN 291.00 383.52
соларни регулаторот 20A панел полнење MPPT Tracer2215BN wifi функција КУТИЈА АПП употреба MT50 далечински метар и на температурата Свеж Со попуст
Мини 3А 6V Соларни Задолжен Контролор Оптоварување на 24hours на полнење и празнење PV на Наполнетост на батеријата Регулаторот Свеж Со попуст
двојна оска сонцето tracker пан навалите систем соларен контролер tracker Свеж
двојна оска сонцето tracker пан навалите систем соларен контролер tracker

4 брзина на ветрот прилагодување (10 M / s , 12 M / s , 14 M / s , 16М / s )стандардпоставување од нашата фабрика е во 16М /

DEN 8544.00
pwm 10a 20a 30a LS1024B LS2024B LS3024B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работа Свеж Со попуст
pwm 10a 20a 30a LS1024B LS2024B LS3024B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работа

pwm 10a 20a 30a LS1024 B LS2024 B LS3024 B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работаПлаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Уни

DEN 1047.00 1176.00
Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм) Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм)

Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300 W 220 V DN20 (25мм)Име на производ

DEN 454.00 527.52
304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x400mm 2000W напон 220V/110V/380V DN20 (25мм) Свеж Со попуст
304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x400mm 2000W напон 220V/110V/380V DN20 (25мм)

304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x400mm 2000 W напон 220 V DN20 (25мм)Им�

DEN 933.00 1084.32
12V Соларен Панел Полначот Контролер 5A соларни полнење регулаторот контролер Оптоварување на 24hours за мали соларни дома 5 Свеж Со попуст
170X62x5.5mm 220V 180W 100 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча Свеж Со попуст
170X62x5.5mm 220V 180W 100 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д�

DEN 751.00 988.32
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча Свеж Со попуст
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д�

DEN 463.00 609.12
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент Свеж Со попуст
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д�

DEN 372.00 489.12
Соларен Контролер Далечински Temeperature Сензор RTS300R47K3.81A За Трагач Серија Трагач BN Серија LandStar Б Серија Свеж
Соларен Контролер Далечински Temeperature Сензор RTS300R47K3.81A За Трагач Серија Трагач BN Серија LandStar Б Серија

Соларен Контролер Далечински Temeperature Сензор RTS300 R47 K3.81 A За Трагач Серија Трагач BN Серија Land Star Б Серија

DEN 168.00
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W Свеж Со попуст
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W

Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500 W 3000 W

DEN 825.00 959.52
Батеријата еквилајзер 2 X 12V користи за олово-киселина батеријата Balancer 12V полнач за 24V Свеж Со попуст
Батеријата еквилајзер 2 X 12V користи за олово-киселина батеријата Balancer 12V полнач за 24V

Батеријата еквилајзер 2 X 12 V користи за оловокиселина batteris BalancerФункција : Batery еквилајзер HA01 се користи з�

DEN 1058.00 1322.40
Трагач 3210AN Epsloar EPEVER 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабли Свеж Со попуст
Трагач 3210AN Epsloar EPEVER 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабли

Трагач 3210 AN Epsloar EPEVER 30 A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабл

DEN 5444.00 5982.24
PWM 10/20/30A Двојна USB Соларен Панел Батеријата Регулатор на Полнење Контролер 12/24V LCD Нов Пад Брод Свеж Со попуст
PWM 10/20/30A Двојна USB Соларен Панел Батеријата Регулатор на Полнење Контролер 12/24V LCD Нов Пад Брод

Спецификации : Номинална Напон : 12 V 24 V Авто Апликација : Сончев Систем Контролер Струја : 10 A / 20 A / 30 A Со Та�

DEN 345.00 396.00
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата Свеж Со попуст
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата

Ново ЕП Tracer3210 AN LCD MPPT 30 A Соларни Задолжен Контролор , 30amps 12 V 24 V 100 VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батер�

DEN 3278.00 3642.24
25мм x 25мм 220V 60W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на Елемент Свеж Со попуст
25мм x 25мм 220V 60W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на Елемент

25мм x 25мм 220 V 60 W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на ЕлементСпецификација : Име на П

DEN 650.00 756.48
20A Соларни Задолжен Контролор 12V 24V LCD Соларен Панел Регулаторот Двојна Тајмер Функција за Соларна Осветлување Систем Соларен Свеж Со попуст
10A Видите Ѕвезда VS1024BN 12V 24V Авто ЕП PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј Свеж
10A Видите Ѕвезда VS1024BN 12V 24V Авто ЕП PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј

Карактеристики : ·Одлично EMC дизајн·32битна MCU со голема брзина·Високо ефикасна Серија PWM полнење·Четири

DEN 2623.68
10A Соларни Полнење Регулаторот T10 12V 24V Авто Соларен Панел Контролор за Соларна Осветлување Систем LCD Екран Light и Двоен Свеж Со попуст