3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво Огледало Заврши

3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво

0 %

DEN 278.00

DEN 278.40

Свеж

Во магацинот

Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Дијаметар : 3" за 80mm; 5" за 125mm; 7" за 180mm ( Опционално, поддршка МИКС )
Дебелина : 8mm
Густина : 0. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
3 парчиња по МНОГУ, поддршка МИКС !
Материјал : компресирани парична казна волна почувствува, lint поддршка.5 гм/c3
Примена : Идеален за огледало полирање на сите видови на материјали, специјални за не ' рѓосувачки челик. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ви благодариме !
. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи.
Ако изберете локација за подигнување, но вашата адреса за е казни со парична казна како оддалечените области од DHL, ние треба да испрати пакет од Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS или Кина Пост наместо тоа, без никаква дополнителна наплата или враќање на средствата. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong.

Ронки: 3 инчи, 5 инчен, 7 инчен, МЕША
Број На Модел На: VFPD357A
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Бренд Име: ОВНИ BRALIN
Тип: Чувствував Полирање Диск

Додатоци на производи

Топла 1Pcs 25мм Ронки 80 До 2.500 Радијална Наежвам Абразивни Диск Крупни Dremel Додатоци за метал дрво парична казна јазот Свеж Со попуст
350*50mm Појас Сандер Гумени Тркала Рамна Површина Појас Мелница Контакт Тркала Динамички Избалансирани Свеж Со попуст
350*50mm Појас Сандер Гумени Тркала Рамна Површина Појас Мелница Контакт Тркала Динамички Избалансирани

, што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете eEMS, EMS, Aliexpress стандард превозот или Кина Пос

DEN 6187.00 6187.20
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Mandrel за Волна по

DEN 168.00 223.20
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд. Свеж
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд.

Нашите производи се главно извезуваат во САД, Европа, Југоисточна Азија, Океанија, Средниот Исток, Источ

DEN 763.20
Toolfit 10pc Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Вртливи Алатки за Полнење За Dremel Додатоци Моќ Алатка За Металугрија Свеж Со попуст
20pcs Чувствува Тркала Четка За Dremel Додатоци Алатки Абразивни Мека Чувствува Чистење Полирање Подлога Полирање Тркала 2.35 Свеж Со попуст
Бела/Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење Тркала 4-12 Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 12mm Внатрешна Дупка 50 Слоеви Свеж Со попуст
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал Свеж
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал

Должина : 180mm Ефективни битови : 50mm Ширина : 10мм, 7mm, 5mm, 2mm Примена : За тврд материјал, облекување, мелење, debu

DEN 667.20
2 парчиња/Set 4/100mm Волна Полирање Тркала Специјално направени Чистење Влошки За Метал Мермер Стакло и Керамика Абразиви Алатки Свеж Со попуст
Нови Волфрам Челик Буда монистра полиран вратило мелница вратило буда мушка полиран игла месо тело Алатка Свеж Со попуст
Нови Волфрам Челик Буда монистра полиран вратило мелница вратило буда мушка полиран игла месо тело Алатка

Нови Волфрам Челик Буда монистра полиран вратило мелница вратило буда мушка полиран игла месо тело Ала

DEN 39.00 42.72
1-3/8 35mm Ротари КОСИ Главата Дијамант BRAZED Профил Тркала Рутер Рутирање Камен Крупен Чакал 60 Мермер Гранит Стакло Рок Плочка Свеж Со попуст
5X 16/30/40/50mm Дијамант Сечење Дискови & Вежба Малку месо тело За Ротари Алатка Нож Свеж Со попуст
5X 16/30/40/50mm Дијамант Сечење Дискови & Вежба Малку месо тело За Ротари Алатка Нож

Сосема нов и висок квалитет на никел врзани ДијамантОвие голема брзина Дијамант обложени сечење дисков

DEN 48.00 58.56
DIATOOL 2 парчиња Дијаметар 100mm М14 Алуминиум врз Основа Backer За Полирање на Подлога, 4inch Назад Подлога Носителот Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Дијаметар 100mm М14 Алуминиум врз Основа Backer За Полирање на Подлога, 4inch Назад Подлога Носителот

Предмет : Алуминиум врз Основа Backer за полирање pad & мелење дискови НосителотКоличина : 2 парчињаСпецифика

DEN 780.00 950.40
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство, Свеж
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство,

Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард.Купувачот ќе биде одговорен за такс

DEN 1416.00
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40
Жешка!10Pcs Дијамант Сечење Дискови Cut-off се Одржи Тркала Поставени За Dremel Ротари Алатка за Сечење / Мелење / Гравирање Свеж Со попуст
Fixmee 10pcs/многу Крпа Полирање на Тркалото на Баферот подлога Памук за Удар Dremel Додаток Свеж Со попуст
Fixmee 10pcs/многу Крпа Полирање на Тркалото на Баферот подлога Памук за Удар Dremel Додаток

Функција : Оваа полирање крпа круг главата, добро полирање ефект,Во фрлање униформа површина, полиран по

DEN 132.00 144.00
20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка Свеж Со попуст
20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка

20 PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка 100% сосема нов и висок

DEN 160.00 207.84