Заварување Додатоци Соларни Авто Затемнување Заварување Filter/Објективот на TIG ММА МИГ МАГ Заварчик Капа Заварување Машина/Опрема Алатки

Заварување Додатоци Соларни Авто Затемнување Заварување Filter/Објективот на TIG ММА МИГ МАГ Заварчик Капа Заварување Машина/Опрема

36 %

DEN 494.00

DEN 772.32

Свеж

Во магацинот

APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Филтер Големина
110mm*90mm*9mm
Активни Гледање Област
92. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме).
Барање : Мерач е направен од нерѓосувачки челик Тоа е минијатурна и лесна тежина, и лесно може да се врши во вашиот џеб Сите големини и numerals се гравирани во површината за јасност и полесно читање.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.5 mm
Светлина Сенка
DIN4
Темна Сенка
DIN9~13
Начин да се префрлат Темно Државата
внатре Контрола, stepless shift
Префрлување Време
1/10000 S
Осетливост На Вредноста
Stepless Контрола
Доцнењето
0.6 S
Напојување
литиум батерија/Соларен погон
Номинална Капацитетот на Литиум Barrtery
600m Ah/1200m Ah
Температурата На Работа
-10 centigrade~65 centigrade
Сензори за Лачно Заварување
2
Маска Материјал
PA/PP
Заштита на Одделение против UVB
DIN15
Внатре Заштита на засолниште
104mm*47. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Така на квалитетот е загарантирана.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.

Се Префрлат На Време: 1/10000s
кертриџ големина: 110mm*90mm*9mm
Автоматско Затемнување: Yes
Соларен Погон: Yes
Број На Модел На: TX400F
Напојување: сонцето батерии се потребни+Li батеријата
Чувствителност: 1/300000S
Погледнете Област: 92*42mm
Шлем Материјал: PP
Бренд Име: TRUSOXIN
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

P80 пилот лак плазма сечење факел глава на телото со switch копчето Свеж
P80 пилот лак плазма сечење факел глава на телото со switch копчето

Точка име : P80 пилот лак плазма сечење факел главата тело buitво mirco swich копчето Листа се Вклучени : Плазма ф

DEN 575.52
T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95 15CM Свеж Со попуст
T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95 15CM

Карактеристики : 1) Добра способност за контрола на температура,брз коефициент на топлинска спроводливо

DEN 135.00 179.52
Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето маска/заварчик Свеж Со попуст
RIESBA NC-223-ASM 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии (3pcs/многу 5pcs/многу 10pcs/многу) Свеж Со попуст
RIESBA NC-223-ASM 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии (3pcs/многу 5pcs/многу 10pcs/многу)

NC223SMA 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење / SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Опис : 100% Сосема Нов Тип : REESBA NC2

DEN 427.00 427.20
Binzel MB 501D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со Евро-Приклучок за Поврзување 500A CO2 450A Мешани Гас JINSLU Свеж Со попуст
Binzel MB 501D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со Евро-Приклучок за Поврзување 500A CO2 450A Мешани Гас JINSLU

Binzel MB 501 D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со ЕвроПриклучок за Поврзување 500 A CO2 450 A Мешани

DEN 5503.00 5792.16
Нови 3 Еез Т Лемење Железо Совети со Бесплатна Топла Притиснете За LCD Екран Кабел Поправка топла Свеж Со попуст
Нови 3 Еез Т Лемење Железо Совети со Бесплатна Топла Притиснете За LCD Екран Кабел Поправка топла

Нови 3 Еез Т Лемење Железо Совети со Бесплатна Топла Притиснете За LCD Екран Кабел Поправка топла Опис : Ов

DEN 158.00 225.60
Бесплатен превозот Плазма сечење факел потрошен материјал PT80 PT-80 electrode 52558 10pcs и млазницата 51311.11(50-60A) 10pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Плазма сечење факел потрошен материјал PT80 PT-80 electrode 52558 10pcs и млазницата 51311.11(50-60A) 10pcs

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати пр

DEN 1584.00 1668.00
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0% Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0%

modname=ckeditorСосема нов и висок квалитет.63 / 37 колофон core лемење.ФЛУКС 2.0%.Жица со дијаметар : 0.6 mm.Точка на топе

DEN 33.00 33.12
Заварување алатки Нерѓосувачки Челик Заварување Мерач Копче Џеб Gage 3 Еез Мерач Поставите Заварување Цвест Тест Ulnar Инспекција Свеж Со попуст
1pc Трајни Заварчик Маска, Шлем Очи Очила Очила Соларни Авто Затемнување За Лачно Заварување Свеж Со попуст
1pc Трајни Заварчик Маска, Шлем Очи Очила Очила Соларни Авто Затемнување За Лачно Заварување

BI0003685Спецификација : Бренд новиМатеријал : PC материјалБоја : како што е прикажано во сликаЗатемнетост : 91

DEN 335.00 558.24
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка Свеж
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

DEN 249.12
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10 Свеж
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10

Објектот спецификите Опис на ПроизводотКомпатибилен Плазма сечење ФАКЕЛ Electrode 10pcs пакетПроизводите се

DEN 1578.24
0.8/1/1.2 мм 50g 100g Лемење Железо Лемење Лемење на Жица 50g Лемење 63/37 Калај Олово Флукс за Заварчик Железо Жица Ролна Свеж Со попуст
1pcs Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци , печење во прав, Цврсти флукс 10g Бесплатен превозот Свеж Со попуст
22Pcs/set Дрво за Горење Пенкало Совети Матрицата Лемење Железо Pyrography Работи Резба R02 Капка брод Свеж Со попуст
22Pcs/set Дрво за Горење Пенкало Совети Матрицата Лемење Железо Pyrography Работи Резба R02 Капка брод

Функција : Оваа група ги вклучува 22 различни месинг совети да ви помогне да се создаде прекрасен дизајн.

DEN 231.00 278.40
3pcs 57Y02/57Y03/57Y04 Назад Капа Поставите Долг/Среден/Краток За WP-17/18/26 Серија Tig Заварување Додатоци Факелот Свеж
3pcs 57Y02/57Y03/57Y04 Назад Капа Поставите Долг/Среден/Краток За WP-17/18/26 Серија Tig Заварување Додатоци Факелот

BI0003392Спецификација : Бренд новиЛесен за употреба.Овој комплет се вклопува сите 17 & 26 серија воздух за лад

DEN 165.60
1 Тркалаат 63/37 Колофон Core Заварување Жица Калај Олово Лемење Железо Жици Ролна 50g/100g 0.5 mm/0.6 mm/0.8 mm/1.0 mm/2.0 Свеж Со попуст
1 Тркалаат 63/37 Колофон Core Заварување Жица Калај Олово Лемење Железо Жици Ролна 50g/100g 0.5 mm/0.6 mm/0.8 mm/1.0 mm/2.0

BI0002687Спецификација : Бренд новиМатеријал : калајБоја : како на сликата покажува63 / 37 колофон core лемењеФЛУ

DEN 84.00 139.68
10pcs/многу висок квалитет Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци за rework лемење железо Свеж Со попуст
10pcs/многу висок квалитет Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци за rework лемење железо

Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Тековите Нови За Продажба на Пакет вклучувајќи : 10p

DEN 113.00 139.20
63/37 Едб/Доведе 0.8 mm Колофон се Тркалаат Калај 0.8 mm Флукс Лемење Колофон Core Жица Ролна Сосема Нов Топла Продажба Свеж Со попуст
63/37 Едб/Доведе 0.8 mm Колофон се Тркалаат Калај 0.8 mm Флукс Лемење Колофон Core Жица Ролна Сосема Нов Топла Продажба

0.8 mm Нови Калај Олово Калај Жица Топи Колофон Core Лемење Лемење на Жица се Тркалаат 63 / 37 Флукс Лемење, Зава

DEN 190.00 223.68
10pcs Зелена Кодот 1.0/1.6/2.0/2.4/3.0/ 3.2/ 150MM Волфрам Electrode Волфрам Игла/Прачка за Заварување Машина со TIG Функција Свеж Со попуст
10pcs Зелена Кодот 1.0/1.6/2.0/2.4/3.0/ 3.2/ 150MM Волфрам Electrode Волфрам Игла/Прачка за Заварување Машина со TIG Функција

Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е по

DEN 252.00 387.84
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена Свеж Со попуст
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена

Карактеристики : Совет може да се чистат лесно Греење во помалку од 15 секунди заладување во помалку од 30

DEN 96.00 106.56
Бесплатен Превозот Trafimet Тип FY0023 Централна Адаптер Cennector Комплет За S45 S75 S105 A51 A81 A101 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Trafimet Тип FY0023 Централна Адаптер Cennector Комплет За S45 S75 S105 A51 A81 A101

Бесплатен Превозот Trafimet Тип FY0023 Централна Адаптер Cennector Комплет За S45 S75 S105 A51 A81 A101 Тоа е погоден за S25 / S45 /

DEN 1783.00 1876.80
1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 Свеж Со попуст
1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80

1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63 / Pb37 2545um XG30 XG40 XG50 XG80 Нови техничка поддршка, единс

DEN 235.00 235.20
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б Свеж Со попуст
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б

комбоние исто така имаме подолу големина бакар совет900 MТ0.8 D900 MТ1.2 D900 MТ1.6 D900 MТ2.4 D900 MТ3.2 D900 MТЈАС900 MТК900 MТSK90

DEN 163.00 187.20