Лажни Eyelash Екстензии Супер Лепак Леплива Долготрајни Ниту еден Мирис и Иритација Пракса Eyelash Лепило

Лажни Eyelash Екстензии Супер Лепак Леплива Долготрајни Ниту еден Мирис и Иритација Пракса Eyelash Лепило

DEN 405.12

Свеж

Во магацинот

Детали : Карактеристика : микро иритација / None мирис, Боја : црна Капацитет : 15 ml Задржи време : околу 30 дена рок на траење : околу половина година Брзи сува степен : брзо сушење Применливи луѓе : козметички салони опис на Производот : Нема мирис, стимулација, салон за убавина посебен лепак, поединецот може да се користи. Посебна забелешка : Било лепак не и директно да го допре со кожата, откако случајно дојде во допир со очи, исплакнете со вода веднаш! Топло прашува : бакнуваат пред купување, внимание! Бидејќи тие се хемиски производи, тие се користат под услов на садење eyelash, за доброто на вашата кожа е генерално се препорачува да се купи невкусна, без стимулација, алергија слободни калемење на лепак. Избегнувајте непотребно го стимулира око, горење очи, да се стимулира лепак салон за убавина, за high-end клиенти. Начин на употреба : 1, користете пластични заврши на посебно флуктуација eyelash, затвори ги очите 2, користете eyelash чешел straightens eyelash 3, почитувањето на клиентите да изберете некои погоден по eyelash eyelash, треба да биде краток, пред долго време, по малку краток 4, лажни eyelash лепак вода, само се држиме до третото место, а потоа нежно повлечете, да се држи на лажни eyelash лепак не може да има меурчиња 5, лажни eyelash не може да се држиме до коренот на министерството за eyelash и кожата, и, во вистинска следната eyelash, 0.5 1 mm, оставајќи навистина eyelash корен се држи до вистински eyelash две-третини 6, треба да биде лажно eyelash лепак во вистински eyelash, не може да се држи во неколку навистина eyelash, се држи втората eyelash и само да се држи добро eyelash далечина, освен, не можат да се држиме заедно, процесот на сува треба четириесет секунди, за да биде целосно потоа зеде едно парче сува 7, едно око со удар, удар сува, откако заврши околу 5-10 минути за да се направи клиентите ги отвори очите После завршувањето на осум, не се фаќа.

Тип На Објект: Eyelash Лепак
Големина: 15ML
Материјал: пракса лепак
Број На Модел На: a160

Додатоци на производи

Бесплатен превозот јас убавина 1 сет Eyelash Екстензии за Полнење Буквар Портокал Капа Лепак Смена за Eyelash Екстензии Свеж Со попуст
30/50/100pairs/Многу Eyelash Закрпи под Око Влошки, Гел за Око Влошки за Eyelash Проширување, Око Влошки Lint Бесплатно со Бесплатен Свеж Со попуст
Eyelash Продолжување Лепак Супер Супер Лепак Од Јужна Кореја Бесплатен Превозот 10g индивидуални eyelash лепак Лепило сила 60 Свеж Со попуст
YOKPN Нови 2017 Претерани Црна Долго Лажни Трепки Фаза Чад Шминка Дебели Лажни Трепки Крилести Крстот Око удари со камшик Свеж Со попуст
2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа Свеж Со попуст
2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа

2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа

DEN 259.00 287.52
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата Свеж Со попуст
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата

15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаОпис : 100% сосема нов и ви

DEN 144.00 174.24
10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите Свеж Со попуст
YOKPN Прирачник Памук Конец Труп Лажни Трепки Густа Крстот Неуредна Природна Вода Mink Лажни Трепки Пушеле Шминка на Очите удари Свеж Со попуст
12MLPrevent алергија Лепак За Трепки Професионални Лажни Eyelash Продолжување Лепак Eyelash Лепило Свеж Со попуст
Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За leaner/почетник Пракса 5 пара/кутија Свеж Со попуст
Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За leaner/почетник Пракса 5 пара/кутија

Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За Пракса5 Парови во фахПриродната Форма Во Дресот На Eyelash За Прак

DEN 81.00 95.04
Нови C11 стил висок квалитет mink коса три магнет лажни трепки Магнетни Око Трепките Трепките на магнети Свеж
Нови C11 стил висок квалитет mink коса три магнет лажни трепки Магнетни Око Трепките Трепките на магнети

1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ Во моментов е најдобар eyelash производи, најзгодно за употреба 4) На сликите кои се при

DEN 363.84
48Pcs/Многу Веѓа Матрицата Чешлање Матрицата Комплет Сочинуваат Алатки Насликани Модел Матрицата Веѓата Форма Шаблони За Веѓи Свеж Со попуст
бесплатен превозот јас убавина 3 парчиња Лепак Буквар Користи на Корени на Лажни Трепки се Направи Eyelash Лепак посилни Задржи Свеж Со попуст
8 Коцки/Многу Мека Свила Кореја Eyelash Продолжување Природни Црна Индивидуални рачно изработени Lash,3D за Јачина на Трепките Свеж Со попуст
2017 Нови 0.10 дебели висок квалитет на долниот трепките eyelash продолжување природни долго mink под eyelash продолжување Свеж Со попуст
поставен 3 корени lash faux mink коса свила трепките eyelash екстензии лажни mink eyelash екстензии 3d 6d навивам трепките лажни Свеж Со попуст