Гроздобер DIY Дигитални арапски Број Дома Декор Ѕиден Часовник Акрилик Ѕид Sticke самолепливи Исклучување 3D Ѕиден Часовник

Гроздобер DIY Дигитални арапски Број Дома Декор Ѕиден Часовник Акрилик Ѕид Sticke самолепливи Исклучување 3D Ѕиден Часовник

36 %

DEN 337.00

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот


Детали За Производот
1.Материјал : Акрил,Не-токсични,животната средина пријателски
2.Дебелина : 2mm,3 D Ефект
3.Обработка : Ласерски,Мазна Работ
4.Инсталација : DIY Работа, Templet Вклучени
5.Димензии : 30cm/12"-50cm/20" Дијаметар
6.Моќност : 1 АА ОД 1,5 V Батерија(Не се Вклучени) Опис на Производот
Донесе возбуда и уметност во вашиот дом или канцеларија, со овој направите тоа сами, часовникот за полнење. Ова е премиум висок квалитет ѕид оркестарот, лесно да се инсталира. Ноктите или завртка потребни за центар парче.Се подготвени да се направи вашиот дом или канцеларија личен и уникатен.
Карактеристики :
1. Премиум Квалитет Frameless Ѕид Налепница Часовник.
2. Материјал : Акрилик Налепници,Не-токсични,животната средина-пријателски и Метал Раце.
3. Самолепливи, лесен за инсталација и отстранување, може да се примени на сите мазни површини, како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, пластични, метални, плочки итн..
4. Погоден за мазни ѕидови на дневната соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, кафе, продавница, салон, канцеларија за прием итн..
5. Молчи, не-скокотливи кварц часовник операција за употреба во спалната соба, канцеларија и слично..
6. Употреба : Подароци, ракотворби, канцеларија декорација, деловни подароци, Божиќ, празник подароци, промоција подароци, домашна декорација.
7. За да биде инсталиран од страна на возрасни или со возрасни надзор.
8. CE, Ro Hs уверение.
9. Затворен или ходници употреба.
Спецификации :
1. Собрани часовник : 30cm/12"50cm/20" дијаметар
2. Часовникот центар бирање : 12cm/5 инчи дијаметар
3. Моќност : Еден АА, 1.5 V батерија (не се вклучени)
Пакет Содржина :
1. Број на Цифри или Ѕид Налепници Шема
2. Часовникот Механизам
3. Собранието templet Производ Слики


Тип: Ѕидни Часовници
Ширина: 30cm
Стил: Креативните
Применливи Сместување: Балкон/Двор
Дијаметар: 30cm
Motivity Тип: Кварц
Број На Модел На: ZYDC454
Дисплеј Тип: Игла
Бренд Име: Preciser
Должина: 300mm
Форма: Единствен Лик
Обликот: Кружни
Комбинација: Мулти-парче сет
Тело Материјал: Пластични
Тежина: 200g
Материјал: Акрилик
Шема: Бројот На Точки
Функција: DIY
Ѕиден Часовник Тип: 2mm

Додатоци на производи

Медитеранскиот Стил на Дрво Круг Ѕиден Часовник Ретро 215*25мм Голем Ѕиден Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Свеж Со попуст
14 инчен Дрвена Рамка Ѕиден Часовник Молчи Не Темпирана Кварц Движење Ѕид се Види со Термометар Hygromemter Влажност Дневна Свеж Со попуст
Дрвени Sandglass Песок Hourglass 45/60 Минута 20.5*10*10 Одбројувачки Тајмер Часовник Роденден На Божиќ Подарок Дома Декорација Свеж Со попуст
2017 Masi Rui бренд голем ѕиден часовник дома декор Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види часовници модерен дизајн бесплатен Свеж Со попуст
жешка мода кварц види насловна оркестарот ограничена продажба 3d големо огледало diy вистински ѕиден часовник модерен дизајн Свеж Со попуст
11 Пеперутки Скулптура Уметност Модерна Луксузна Дизајн DIY 3D Кристално Огледало Ѕиден Часовник Ѕид Налепница Дневна Соба и Свеж Со попуст
модерната топла птици electronicwatc големи 3d diy ѕиден часовник дома декор дигитални уникатен подарок дневна соба часовници Свеж Со попуст
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
Гроздобер Метал Уметност Ѕиден Часовник Луксузни Дијамант Голем Ѕид Се Види Orologio Da Parete Часовник Morden Дизајн Дома Декор Свеж Со попуст
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07 Свеж
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07

Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка СтаницаСпецификации : го П

DEN 407.52
Безжична Bluetooth Звучник LED HD Дигитален Дисплеј Табела Аларм Часовниците FM Радио Smart Мини Subwoofer Стерео систем со Свеж
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Наутички Стил Виси Часовник комбинација на бродот тркала со сид

DEN 655.00 719.52
Античкиот Ѕид Декорација Види За Дома Декор Гаранција 3 Години Замрзнати Ретро Големи Декоративни Ѕиден Часовник Со Римски Број Свеж Со попуст
топла продажба 2017 врвни мода diy уметност акрилик модерен кафе чај временски ограничени дневна соба вистински ѕидни часовници Свеж Со попуст
Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка Свеж
Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка

Сосема нов и висок квалитетИдеален за поправка, замена или правење на часовникотКутија големина : 133 x 30 x

DEN 64.32
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass

Спецификации : Одлично за времето на готвење, игри, остварување и така натаму.Исто така, еден убав избор

DEN 51.00 51.36
2018 нова 3d diy ѕиден часовник horloge огледало Налепници Дома Декорација Дневна Соба акрилик Кварц Игла ѕидни часовници модерен Свеж Со попуст
топла продажба 2018 нови ѕидни часовници 3d акрилик огледало diy часовник horloge Кварц види Иглата Дома Декорација Дневна Соба Свеж Со попуст