Висок квалитет на безбедноста бебе не треба да гумени постоечкиот зелен прстен околу вратот круг лебди прстен играчка на бебето базен

Висок квалитет на безбедноста бебе не треба да гумени постоечкиот зелен прстен околу вратот круг лебди прстен играчка на бебето

54 %

DEN 1192.00

DEN 2591.52

Свеж

Во магацинот


Карактеристика На Производот
1.Базен полн со уникатни внатрешни и надворешни печатење,брилијантни бои,може да го стимулира бебето оптичкиот нерв.
2.Користење на двојно кристал меур дното, поудобно и побезбедно.
3.Одделни слоеви на безбедноста airlock, односно гумени е потребно, гумени слоеви со неколку слоеви, повеќе удобен и практичен.
4.Сите воздух кодот за усвојување на единствен безбедност приклучокот за гас истекување, дури и не се отвори за воздух заклучување на течење, само рака зграпчи за самопочит воздух заклучување или вметнете самопочит род (конфигурирани во базен) може да биде.
Совети :
1.Може да не се сеќавам кога се користи во врела вода директно во базен, за да се избегне оштетување на базен, прво треба да се стави ладна вода и потоа го ставаат во жешка вода бања на температура погоден за човековото тело, но, исто така, ги оставаше децата да пливаат во базен.
2.Најдобар гумени производ сатурација на 80%, не е над-надуени.
3.Децата мора да бидат под возрасни надзор.
4.Зачувување на телото на опрема, не користете вода.
5.Не се сеќавам гумени висок притисок на гас.
6.Избегне остри оружја или хемикалии.

Тип На Објект: Додатоци
Бренд Име: UBMAMA
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: a145
Возраст: < 3 години
Материјал: ПВЦ
Тип: вратот плови

Додатоци на производи

2017 Бебето Пазувите Лебди Гумени Младата Пливаат Прстен Деца Базен Додатоци Круг Капење Гумени Прстени Сплав Свеж Со попуст
2017 Бебето Пазувите Лебди Гумени Младата Пливаат Прстен Деца Базен Додатоци Круг Капење Гумени Прстени Сплав

Забелешка : ве Молиме надува прстен со цел,надува ① прв,а потоа се надува②.Дел од градите само малку на в

DEN 1306.00 1435.20
Новиот Дизајн Цртан Филм Pesci Tropicali Форма За Безбедност На Децата Пливаат Лебди Прстен Деца Со Висок Квалитет Гумени Пливање Свеж Со попуст
Симпатична Играчка Wind-Up Пливаат Жаби Детска Играчка Пливање Жаба Батерија Управувана Базен BathRandom Боја Свеж Со попуст
Симпатична Играчка Wind-Up Пливаат Жаби Детска Играчка Пливање Жаба Батерија Управувана Базен BathRandom Боја

Материјал : ПластикаМодел : ЖабаЗабелешка : боја ќе бидат испратени по случаен избор.Пакет Се Вклучени : 1

DEN 37.00 44.64
Возраст 2-7 Пена Цртан филм Бебе Рака Прстен пловни вест бебе облека на постоечкиот пена деца безбедност вест децата Пливаат Свеж Со попуст
Голем Базен за Деца Базени 147*33CM Бебе Гумени базен басен Infanti За Возрасни Paddling базен бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Голем Базен за Деца Базени 147*33CM Бебе Гумени базен басен Infanti За Возрасни Paddling базен бесплатен Превозот

Карактеристика На Производот1.Базен полн со уникатни внатрешни и надворешни печатење,брилијантни бои,м

DEN 1632.00 3023.52
132cm*28cm Пластични, Гумени Пливаат прстен Плажа топката Мозоци дупки на дното Симпатична цртан филм риба шема дете бебе базен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Мал диносаурус гумени гумени базен круг базен топката базен на надувување бебе када долниот слив Свеж Со попуст
Панда Стил Гумени Пливање Вода Базен базен басен Бебе Деца Домашна Употреба Игралиште за деца Dabble Пливачки Базен за Капење Свеж Со попуст
Цртан филм Делфин Шема Бебе Топка Пит Свитлива Перат Играчка Базен за Деца Хексагонални Океанот Игра Шатор Куќа бебе игра базен Свеж Со попуст
1Pcs Шарени Бебето Сида Младата Пливање Вратот Гумени Цевки Плови Безбедност Прстен Catoon Прилагодливи мајка најдобри изберете Свеж Со попуст